Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akarja megérteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja megérteni a feleségem, hogy nyolcévi házasság után már nincs lángoló szerelem?

Figyelt kérdés
A feleségem folyton azt kérdezgeti, hogy mit érzek iránta. Én őszintén elmondom neki: "Drágám, azt érzem, hogy te vagy a legjobb barátom. Soha egyetlen barátomat nem szerettem annyira mélyen, mint téged." De neki ez nem elég. Ő a tüzet, a lángolást hiányolja. De ennyi év után? Lángolás az első évben volt, aztán a szerelem átalakult szeretetté. Ez így természetes. Hogy mondja a sláger? "Mert amíg élek, tudom, számíthatok rád. Elmúlt a szerelem, de nem a barátság." Én megmondtam a feleségemnek: "Hálás vagyok neked. Tőled kaptam mindent. A műveltségemet, a jellememet, a hitemet, de lángolás már nincs, ezt be kell vallanom. Minden nem lehet a miénk, drágám."

2020. júl. 19. 21:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
70%
Na most már nem "kis rendeske"?
2020. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Micsoda? Milyen rendeske? Mindig is rendesek voltunk egymáshoz mindketten. Nem értem, mire gondol a "válaszadó", aki egyáltalán nem is segít és nem is ad választ, hanem összefüggéstelen kérdést tesz fel.
2020. júl. 20. 13:58
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek megfelel a "bekényelmesedett" élet, és akár egy életet le tud élni a másik mellett anélkül, hogy bármin változtatni szeretne, és tökéletesen boldog. Ez vagy te.

Van aki igényli a szerelmet, a lángolást. Ez a feleséged.

Ebben nem lehet kompromisszumot kötni.

2020. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
63%
Tudod te, hogy mire gondolok.
2020. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nekem pont az lenne a "kényelmes", ha eldobná a passzos leggingseket (szerintem nem utcai viselet amúgy), a feszes felsőket, és elhagyná a nyolchetenkénti hajfestést olcsó, ócska festékkel.
2020. júl. 20. 14:01
 26/28 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem menjetek együtt edzeni ezerrel meg szedjetek zsiregeto porokat.
2020. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
80%
Jó Isten mentsen meg egy ilyen “férjtől”. Jobban mérgezed a lelkét ezzel a hozzáálással, mintha vernéd/bántalmaznád/csalnád. Hagyd ott, jobbat érdemel, még a “kötözöttsonka” ruháival is találna olyan férfit aki bókolna neki, gyengédséget, intimitást adna neki és nő számba venné.
2020. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Na, váltok azóta? Lett új nő, akinek elég, ha barátnak nézik és úgyis viszi a háztartást?
2020. okt. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!