Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akarja megérteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja megérteni a feleségem, hogy nyolcévi házasság után már nincs lángoló szerelem?

Figyelt kérdés
A feleségem folyton azt kérdezgeti, hogy mit érzek iránta. Én őszintén elmondom neki: "Drágám, azt érzem, hogy te vagy a legjobb barátom. Soha egyetlen barátomat nem szerettem annyira mélyen, mint téged." De neki ez nem elég. Ő a tüzet, a lángolást hiányolja. De ennyi év után? Lángolás az első évben volt, aztán a szerelem átalakult szeretetté. Ez így természetes. Hogy mondja a sláger? "Mert amíg élek, tudom, számíthatok rád. Elmúlt a szerelem, de nem a barátság." Én megmondtam a feleségemnek: "Hálás vagyok neked. Tőled kaptam mindent. A műveltségemet, a jellememet, a hitemet, de lángolás már nincs, ezt be kell vallanom. Minden nem lehet a miénk, drágám."

2020. júl. 19. 21:06
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Miért az embernek nem a házastársa a legeslegjobb barátja (ideális esetben)? Vagy van olyan ember, aki nem tartja a házastársát a legjobb barátjának?
2020. júl. 19. 23:13
 12/28 anonim ***** válasza:
93%
Kb. mintha ő mondta volna neked, hogy annyit jelentesz neki, mint a legjobb barátnője, de a férfit már nem látja benned.
2020. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Ti nem ismeritek a barát szó igazi jelentését. A legmélyebb kapcsolat, ami csak létezik a világon. Petrarca is azt írta, hogy értékesebb a barátság, mint a szerelem. A szerelem múlékony és felszínes, a barátság tartós és mély.
2020. júl. 19. 23:24
 14/28 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk én a legjobb barátommal soha az életben nem szexelnék, szóval ha a párom mondaná ezt amit a te a feleségednek, akkor aludnék rá egyet, és másnap egy normális hangvételű beszélgetés során mondanám, hogy ha ennek ellenére együtt maradunk, akkor részemről vége az intimitásnak, élje meg nyugodtan mással, mint ahogy én is fogok olyan férfit keresni, aki mellett nőnek érzem magam, nem pusztán barátnak.


(Mondjuk én nem maradnék ilyen langyos víz kapcsolatban, de szerencsére nekem ehhez nem kell válás, és a ami vele jár, csak egy szimpla szakítás.)

2020. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%

Igazad van h oszinte voltal,nincs azzal semmi baj.

Neki is igaza van h elmondta vagyik izgalomra.

Azon gondolkodj hogyan tegyed izgalmassa ezt az egeszet.Lehet megszokas van. Neked 3 hétig tavol kene lenned,neki meg csinosan kioltozni es új helyszineken talakozni. Neked bokolgtani ezerrel h jó nőnek erezze magat. Szexben is kimutatni h odaig vagy érte.Spontan dolgokat belevinni nemcsak a szexbe.


Ha igy folytatod mashova fog menni az izgalomert.


Ja es kezdj el edzeni,meg vonzó ruhak neked is meg új frizura.

2020. júl. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mire fel tudnék bókolgatni, mikor örökké a másfél-két centis lenövést, a rosszul festett hajat látom, a kifejezetten előnytelen, passzos, tapadós ruhákkal. Mondtam neki, hogy ne fesse a haját, felesleges. De ő csak festi, mert a barátnői is festik. Viszont nem szereti festeni, rühelli, így örökösen kétcentis lenövéssel járkál. Inkább ne festené akkor, növessze le, aztán kész. Anyám sose festette, szépen nézett ki. Anyósom festette, de ő igényesen, soha nem volt látható a lenövés.

A passzos ruhákkal ugyanez a helyzet. Engem nem zavar, hogy harminc kilót felszedett, így is szép, csak öltözködne egy kicsit előnyösebben. Vettem neki szép bő blúzokat, nagy, földig érő szoknyákat, nem hordja egyiket sem. Passzos, tapadós, feszülős blúzokat és tapadós térdnacikat, leggingseket hord, egyébként ő maga bevallja, hogy baromira rosszul érzi magát bennük, de a barátnői is ilyet hordanak, nem akar kilógni a sorból. A saját édesanyja (anyósom) ki van ettől akadva, ő maga mondta neki: "Kislányom, úgy nézel ki, mint egy kötözött sonka. Rémes rajtad ez a sok feszülős cucc, mintha minden azonnal szét akarna repedni és szakadni."

Én szívesen bókolnék neki, de a haját és a ruháját nem tudom megdicsérni. Csak nézem elképedve, hogy miért lett belőle lenövéses hajú, passzos ruhákban csámborgó asszony, amikor lehetne nagyon szép nő is: festetlen hajjal, bő, hosszú ruhákban.

2020. júl. 20. 10:58
 17/28 anonim ***** válasza:
34%
Ebben igazad van, így érthető, ha gusztustalannak tartod. Normális embert nem lehet befolyásolni. Milyen ember az, aki birka módjára utánozza a barátnőket. Meg milyen feleség az, aki barátnőzik? Veled nem érzi jól magát? 1-es vagyok.
2020. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Én megértem, hogy neki barátnőkre is szüksége van. Ahogy nekem is barátokra. Azt is megértem, hogy csajos programokat csinál. Ez természetes. De hogy mindenben a barátnőkre hallgat, és a barátnők véleménye előbbre való, mint az enyém, az nem mindig esik jól. Bár azt éppen a barátnői is mondták neki, hogy viselhetne bővebb, lazább cuccokat.
2020. júl. 20. 11:59
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Azzal kezdted, hogy egy év után elmúltak az érzelmeid, most meg már arra fogod, hogy nem olyan igényes mint mikor megismerted. Most melyik? Mert ha a súlya vagy a stílusa zavar, azt szépen meg lehet mondani neki, úgy, hogy motiváld őt a változtatásra. De ha már a kapcsolat legelején elmúlt a szerelem részedről, ez egy kalap sz.rt nem ér.
2020. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Sosem zavart a súlya, most sem zavar. Ezt értelmesen leírtam. Az a stílus, amelyet a barátnői képviselnek és amelyet ő görcsösen követ (leggings utcára, passzos felsők, hajfestés nyolchetente) zavar inkább. Neki felesleges hajat festenie, inkább ne festené, de ez a lenövéses haj borzasztó. Amúgy nem ez a fő baj. Mindkettőnk részéről szelídült már a kezdeti izzás, már nincsenek heves lángnyelvek, csak parázsló tűz. Ezt kéne megértenie.
2020. júl. 20. 13:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!