Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyam fiú, aki képes...

Van olyam fiú, aki képes lenne megérteni, hogy én a házasságig szeretném megőrizni a szüzességemet? 16/L

Figyelt kérdés

Sokan furcsának tartják ezt, nekem viszont nagyon fontos. Fontosnak tartom, hogy a házasságomig megőrizzem a szüzességemet, és annak adjam oda, akivel a jövőmet el tudom képzelni. Van olyan fiú, aki várna rám vajon? Természetesen vallási okai vannak ennek (keresztény vagyok), <bár nem hivatalosan, mert "papíron" református vagyok, de kereszténynek tartom magamat>

16/L


2012. júl. 6. 21:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
34%

nincs


és úgysem fogod megőrízni hidd el nekem

2012. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
63%
Persze hogy van... vannak vallásos fiúk is.Meg visszafogottabbak szóval miért ne??
2012. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Az attól függ mikor akarsz megházasodni XD Vannak ilyen vallásos emberkék rajtad kívül is természetesen, de ha épp nem olyat fogsz ki, akkor azért mondjuk még 10 évig arra várni, hogy megházasodjatok?:D
2012. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Biztos van. Egyébként a reformátusok is keresztények....kisit nézz utána az irányzatoknak:DDDD
2012. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:

1. A református is keresztény de te a katolikusra gondolsz ez aranyos volt

2. én épp egy ilyen vagyok jelen pillanatban aszexuális beállítottságom van

2012. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
60%

persze, vannak ilyenek.

csak a legtöbb ilyen fiú nem úgy néz ki mint valami adonisz, szóval gondolom észre se fogod venni őket :D

amúgy szerintem ez a szüzesség megőrzés a legnagyobb álszent hülyeség amit valaha hallottam.

2012. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:

OFF

A kereszténység egyik ága a református vallás. Amire te gondolsz, az a katolicizums lehet.

2012. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
50%

én amúgy jóval idősebb vagyok nálad, teljesen elfogadnám az ilyen lányt, szerintem még jobb is! Kell egy kis idő, mire megkomolyodik a sok fiatal, akiket csak egyvalami érdekel. te gondolod jól! rengeteg előnye van, csak a mai fiatalok ebbe lusták belegondolni.


egyébként ha kereszténynek tartod magad, a keresztények között keress majd párt is magadnak, mert úgy működik a dolog, ha egy véleményen vagytok az életvezetést illetően is. Rengeteg keresztény pár van akik tudtak várni egymásra és jól működik a házasságuk, míg a mai, másképp gondolkodó emberek házasságának jó része sajnos válással végződik. Felháborodnak h micsoda régimódi dolog ez, de nem tudják jobban csinálni, kiégnek mire házasságra kerül sor, fertőzéseket összeszednek, aggódnak h terhesek lehetnek-e mert valamit elbénáztak, aztán még el is válnak, a véletlenül becsúszó gyerekeiket meg abortálják, vagy felnevelni sem képesek normálisan egy gyereket.


na ez hosszú lett...

2012. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Ez a mormonoknál is szokás. Ráadásul köztük vannak egész helyesek is. :D
2012. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
47%
1-2 tuti akad de hogy én nem várnék rád az tuti
2012. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!