Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyam fiú, aki képes...

Van olyam fiú, aki képes lenne megérteni, hogy én a házasságig szeretném megőrizni a szüzességemet? 16/L

Figyelt kérdés

Sokan furcsának tartják ezt, nekem viszont nagyon fontos. Fontosnak tartom, hogy a házasságomig megőrizzem a szüzességemet, és annak adjam oda, akivel a jövőmet el tudom képzelni. Van olyan fiú, aki várna rám vajon? Természetesen vallási okai vannak ennek (keresztény vagyok), <bár nem hivatalosan, mert "papíron" református vagyok, de kereszténynek tartom magamat>

16/L


2012. júl. 6. 21:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Azt ha a nászéjszakán meg azután kiderül, hogy egyáltalán nem passzoltok az ágyban? Akkor rohantok válni? Mert egy normális házassághoz az egyik legfontosabb dolog a jó szex. Anélkül előbb-utóbb halott a dolog. Aztán meg mi lesz a : míg a halál el nem választ fogadalommal? :|
2012. júl. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jól nézel ki és minden más szempontból is megfelelnél az elvárásaimnak (kedves, barátságos, házias, alkalmazkodó...) akkor simán várnék.
2012. júl. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 szecska8 válasza:

11.

a keresztény szó azt jelenti, hogy krisztusi.

a katolikusok és a reformátusok is hisznek jézusban.

én református vagyok úgyhogy nem írok többet a katolikusokról mert nem tudok.

Ha lettél volna már református templomban akkor láttad volna, hogy ott nincs semmi csicsa és nincsenek szobrok.

A bibliában több mondat szól arról, hogy meg kell becsülni a szülőföldünket, mert Isten adta nekünk.

Úgyhogy miért ne lehetne egy református templomban magyar zászló.

Ui.:ne írj olyanról amiről semmit nem tudsz!

2012. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

ez 1 fatálisan nagy hülyeség.

15/f

soha nem várnék rá házasságig bár én nem az a megcsalós tíus vagyok de akk se! :)

2012. júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

24-es. Te még csak 15 éves vagy.. Majd ha 24 évesen is meglesz a szüzességed, asszem bőven várnál rá. ;d


Én lány vagyok, de tuti nem várnék addig. Nagyon 'válogatós' vagyok, nem jövök össze minden jött-menttel. Eddig 3 barátom volt, a 2.-kal vesztettem el a szüzességem (17 voltam). Nem vártam volna a házasságig, mert akármi 'közbejöhet', ami véget vethet egy kapcsolatnak. Házasságból meg nem egyszerű kimászni. Vagyonfeleződés, stb, de ne nekem kelljen magyarázni annak, aki ezt akarja.. namind1.

ez hosszú lett, de a lényeg most boldogan élek a 3. barátommal, aki a jelenlegi. De még mi sem tervezünk házasságot.. 35-40 évesen vesztenéd el, akkor hol lenne a gyerek? Akkorra már az embernek lecsökken a libidója stbstb. 18-25 évesen meg szerintem senki sem házasodik. Bár lehet..


26/L

2012. júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
a jehováknak fontos ez akérdés, bár ők azt hiszem csak jehovákkal házasodhatnak (már amennyire tartják magukat a törvényeikhez), de ha találsz olyan jehova fiút aki nem jehova csajjal akar házasodni, de a vallása mégis fontos neki (kivéve az az egy szempont) akkor jo :)
2012. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:

nem fogsz találni,de abban is biztos vagyok,hogy nem fogod addig megőrizni az érintetlenséged!

sokan vannak így,de mindenki elveszíti előtte.

manapság átlagban szerintem 24-25 év alatt nem nagyon házasodnak az emberek(van kivétel),na most egy 20 évesnek ezt elmondod pár év múlva,akkor azt fogja mondani hogy ébredj fel!

ez egy nagyon szép álom,de az is fog maradni,ebben teljesen biztos vagyok. 19/F

2012. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
És ha házasság után kiderül, hogy a férjuradnak az istened igen kicsi lőcsöt adott? Mondjuk 4 cm-est? :D Nem fogod érezni az aktust, ha csak a bejáratot cirógatja... 30 évesen akarsz rájönni, hogy tönkretetted az életed? Ne legyél keresztény, járj el haverokkal, ismerkedj, flörtölj, keress meg, szexuáljunk egyet, menj haza, értékeld át, gyere vissza, szexuáljunk mégegyet, aztán jónapot! :)
2012. júl. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

már írtam ide azt hiszem, de megérteném.

a teherbeesés veszélye sose zárható ki teljesen. ez nagyon nem játék!!! egyesek azonban játéknak fogják fel. nagyon gáz hozzáállás h "majd a lány elmegy abortuszra, majd elmegy 72 órás tabit venni, majd aggódik h terhes lesz-e". aki így áll hozzá, az nem férfi!!!

tapasztaltaknál is előfordult h vmi hiba csúszott a gépezetbe és majdnem gyerek lett.

én 20 éves már bőven elmúltam, de talán képtelen lennék lánnyal lefeküdni "csak úgy", még kapcsolaton belül is. nyugodt lelkiismerettel csak akkor menne, ha már nagyon komoly a kapcsolat, de a legbiztosabb tényleg házasságon belül.

akik furcsállják ezt, azoknak mondd el, amit leírtam. de gondolom, nem lesz kedvük, türelmük, idejük, energiájuk ellenérvekkel jönni, mert őnekik nem szoktak érveik lenni. elkönyvelik a másikat mint erkölcscsősz és le van tudva a dolog, nem akarnak "vitatkozni".

2012. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

28. és mi van, ha nem ez fog kiderülni, hanem az h teljesen összeillenek?

egyébként nem attól ember az ember h tökéletes, hanem attól h pl. rájön arra is némi kreativitással, h a 4 cm-rel is lehet kezdeni vmit és még jobban is kijönnek így mint akik fűvel-fával csinálják. de ilyenekre nem hiszem h gondoltál.

2012. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!