Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyam fiú, aki képes...

Van olyam fiú, aki képes lenne megérteni, hogy én a házasságig szeretném megőrizni a szüzességemet? 16/L

Figyelt kérdés

Sokan furcsának tartják ezt, nekem viszont nagyon fontos. Fontosnak tartom, hogy a házasságomig megőrizzem a szüzességemet, és annak adjam oda, akivel a jövőmet el tudom képzelni. Van olyan fiú, aki várna rám vajon? Természetesen vallási okai vannak ennek (keresztény vagyok), <bár nem hivatalosan, mert "papíron" református vagyok, de kereszténynek tartom magamat>

16/L


2012. júl. 6. 21:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

4. és 7.

Nézőpont kérdése. Szerintem önmagában a katolikusnak és a reformátusnak is aránylag kevés köze van a kereszténységhez. Egy dolog, hogy annak nevezik. ebbe hosszú lenne belemenni. (már bocs de hogy szobrok előtt leborulgatnak meg hogy kiteszik a magyar zászlót a református templomban, annak milyen köze van a kereszténységhez? a saját hagyományaikat őrizgetik csupán)

amúgy 8. voltam.

2012. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Ez mekkora baromság...
2012. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Van, bár nagyon nehéz ilyet találni. Javaslom nézz körbe a hittan táborokban, ott talán könnyebb dolgod lesz. A házassággal meg ne várj sokáig, légy kegyes a pasihoz, aki ilyen nagy áldozatot hoz érted.
2012. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
43%
én várnék
2012. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Hát igen, igyekszem majd hasonló nézeteket képviselő fiút választani, úgy lenne az igazi, ha egszerre veszítenénk el a szüzességünket, az csodálatos lenne. :) Valószínűleg az olyan fiúk közül, akik nem foglalkoznak annyira a vallásukkal, alig akadna egy-két fiú, aki tudna várni rám. :( De remélem, megtalálom azt, akivel kiegészítjük egymást, és megoszthatjuk egymással a szex örömeit. :')
2012. júl. 6. 22:29
 16/32 anonim válasza:
Itt ;)
2012. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

mindenképpen hívőt kellene keresned.

amúgy is probléma lenne h ő bulizni akar, te meg nem, meg ha nem is lenne olyan züllött életvezetésű, akkor is akadnának dolgok amikben nem tudtok megegyezni a világnézet miatt.

2012. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
56%
én tuti nem várnék, nekem ez nem fér bele
2012. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
56%
Épp ez az..ha a párodról csak a nászéjszakán derül ki,hogy rossz az ágyban,vagy nem illetek össze,akkor a szexuális életed egész hátralévő életedre el lesz rontva? Az meg az egész kapcsolatotokat megmérgezheti..tudom,hogy szép és nemes elképzelés,de csúfos lehet a vége.Természetesen ezt nem rosszindulatból írtam,hanem hogy átérezd a dolog veszélyeit.Mindenesetre remélem,hogy megtalálod a hozzád illő srácot.:)
2012. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Hát én nem várnék, az meg főleg bosszantana hogy mindezt egy vallás miatt csinálod ugyanis én ateista vagyok:)
2012. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!