Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akarja megérteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja megérteni, hogy nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Home office-ban dolgozom itthon, mert beteg volt a gyerek, itthon kellett maradnia. Pótolni kell a leckét, nagyon nehezen megy, el kell magyarázni. Rengeteg a tananyag. Mellette a munkám itthon is rendesen meg kell csinálnom, mert figyelik, mit csinálunk, illetve jelentés kell minden nap végén. Mellette délre ebéd kell, de pontban délre, hogy őfelsége végül ne érjen haza. Természetesen minden házimunkát én csinálok. Reggel munka előtt el kellett volna menni vásárolni, de nem tudtam, mert a férjem több, mint fél órát a zuhanyban kotlott és már nem tudtam megfürdni, így nem is tudtam elmenni. Megkértem, menjen el vásárolni, kocsival gyorsan megjárja. Nekem csak bringám van. Úgy nézett rám, mintha a Marsról jöttem volna. Kellett volna a segítségem neki, direkt kérdeztem, mikor. Majd valamikor délután. Jó, akkor majd 2-3 óra felé? Igen. Erre 1kor,mikor még dolgoznom kell, bármikor felhívhatlak, hogy dolgozok e, akkor találja ki, hogy akkor most. És mivel azt mertem mondani, hogy nem, jött megint, hogy neki mennyi dolga van, ő nem ér rá rám várni. Belekezd a munkába, akkor egy óra múlva dobjon el mindent. És mikor mondtam neki, hogy én sem tudok hirtelen mindent eldobni, akkor én voltam a hisztis és rám vágta az ajtót. Fel sem fogja, hogy míg ő csak egy munkakörben dolgozik, addig nekem 5 félét kell csinálni. Holnapi családi bulira sütnöm kellene, ahhoz kellett volna vásárolni. Azt mondta, majd sütsz este. Semmibe nem segít, se a tanulásban, sem itthon, de mindig olyan okos, hogy hogy kell csinálni.
2020. okt. 9. 13:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
99%

A te tevékenységed nem nézi semmibe.

Ő mennyit dolgozik? Mikor ér haza?

Vasárnap az ebédnél, vagy utána beszélj át vele mindent. Ne támadva, de mondd el neki, hogy ez neked sok. Ezt meg azt ő is megtudná csinálni s neked az nagyon jól esne. Ha szeret, néz valamibe, akkor egy két kisebb dolgot levesz a válladról.

2020. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Á, sokszor megbeszéltük. Reggel 8 után megy, este 6-7 felé jön haza. Itthon eszik, majd egész este nyomkodja a telefonját. Azt mondja, hogy akkor minek nősült meg, ha mindent neki kell csinálnia. Pedig csak olyat szoktam kérni, hogy vigye ki a szemetet, tanuljon a gyerekkel, vagy esetleg néha teregessen ki, de tényleg ritkán. Vagy olyankor, mikor nagyon beteg vagyok, mosogasson el. De mindig azt mondja, hogy nincs kedve, majd holnap jobban leszel, akkor megcsinálod, elvan ott addig. S nem ilyen volt régen, akkor segített, volt, hogy főzött is.
2020. okt. 9. 13:37
 3/32 anonim ***** válasza:
40%
Kötelező volt házasodnod és szülni?
2020. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Írtam, akkor még nem ilyen volt. Közben változott meg.
2020. okt. 9. 13:43
 5/32 anonim ***** válasza:
94%

Eleg zagyva volt ez nekem, melyik resze a legnagyobb problemad? Az h nem segit vagy hogy tul sokat vallalsz?

Homeofficeban 2 gyerek mellett en vagy rendeltem haza vagy csak tesztat foztem ki, ra a szosz, a sajt es kozoltem h ennyi fer bele.

Ugy gondolom tulvallalod magad es a ferjed meg halatlan diszno.

Ugy bevagnam a sztrajkot ahogy o csinalja. Sutne a banat este.

Ebedre meg kapna szendvicset.

Vagy felfogja h nem vagy a cseledje vagy nezze a felhalmozodott munkadat. Ez szep szoval itt mar nem valtozik.

2020. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
71%

4.-re.


Ja, a hűtőben a tejföllel vagyok így. Első napokban tök finom volt, tegnap meg...ott ül rajta egy nagy "szőrcsomó" penész. :( Kidobtam.

2020. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Sajnos speciális diétán vagyok, emiatt a rendelés nem megoldható.

Az a bajom, hogy számára csak a saját munkája ér valamit, a másiké semmi. Évekig csesztetett, hogy bealszok korán este, igenis ki lehet bírni sokáig ébren. Minden reggel fél 6kor kelek. Most 3 napja ő is kel korán, érdekes módon este 9kor úgy alszik, mint a bunda. Természetesen erre is volt magyarázat, mert neki nagyon stresszes a munkája. Jó, hogy másé nem.

2020. okt. 9. 13:52
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

Jézusom, apám dettó ugyanez. Azt mondta, hogy ő nem azért nősült, hogy ő végezze a házimunkát.

Csak cselédnek tart téged, aki mos, főz, takarít rá. Nem lepődnék meg, ha félre is b&$zna. Szerintem válj el, jobb úgysem lesz, eleve hozzá se kellett volna menni, pláne nem gyereket szülni neki.

2020. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Szerintem van valakije. Így gondolom. Illetve kiderült, hogy mostanában elég sokat kamuzik.
2020. okt. 9. 13:58
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez van. Ebből válás lesz. Mint írtam, a tevékenységed nem nézi semmibe.

Én 3 kor kelek, ha délelőttös vagyok. Nem alszok be napközben. "segítek" ahol tudok. Teregetés, mosás, porszívózás stb.. Egyedül a mosogatást kerülöm. De ebből sosem volt vita. A többiért sosem kell szólnia a nejemnek. Alap, hogy közös az itthoni teher is.

S mikor látom a szemén, hogy milyen jól esik neki. Nos az az élmény pillanat megfizethetetlen. Pedig 30 éve vagyunk együtt.

2020. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!