Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akarja megérteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja megérteni, hogy nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Home office-ban dolgozom itthon, mert beteg volt a gyerek, itthon kellett maradnia. Pótolni kell a leckét, nagyon nehezen megy, el kell magyarázni. Rengeteg a tananyag. Mellette a munkám itthon is rendesen meg kell csinálnom, mert figyelik, mit csinálunk, illetve jelentés kell minden nap végén. Mellette délre ebéd kell, de pontban délre, hogy őfelsége végül ne érjen haza. Természetesen minden házimunkát én csinálok. Reggel munka előtt el kellett volna menni vásárolni, de nem tudtam, mert a férjem több, mint fél órát a zuhanyban kotlott és már nem tudtam megfürdni, így nem is tudtam elmenni. Megkértem, menjen el vásárolni, kocsival gyorsan megjárja. Nekem csak bringám van. Úgy nézett rám, mintha a Marsról jöttem volna. Kellett volna a segítségem neki, direkt kérdeztem, mikor. Majd valamikor délután. Jó, akkor majd 2-3 óra felé? Igen. Erre 1kor,mikor még dolgoznom kell, bármikor felhívhatlak, hogy dolgozok e, akkor találja ki, hogy akkor most. És mivel azt mertem mondani, hogy nem, jött megint, hogy neki mennyi dolga van, ő nem ér rá rám várni. Belekezd a munkába, akkor egy óra múlva dobjon el mindent. És mikor mondtam neki, hogy én sem tudok hirtelen mindent eldobni, akkor én voltam a hisztis és rám vágta az ajtót. Fel sem fogja, hogy míg ő csak egy munkakörben dolgozik, addig nekem 5 félét kell csinálni. Holnapi családi bulira sütnöm kellene, ahhoz kellett volna vásárolni. Azt mondta, majd sütsz este. Semmibe nem segít, se a tanulásban, sem itthon, de mindig olyan okos, hogy hogy kell csinálni.
2020. okt. 9. 13:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
74%

20as voltam

*házasodni, nyilván, megnősülni helyett.

Férfinak, nőnek egyaránt egy kapitális hiba.

2020. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
#19 igen, én, mert egy kicsi gyerek n mellett, 0 segítséggel este inkább lefeküdtem, minthogy elmennék futni.
2020. okt. 9. 16:01
 23/32 A kérdező kommentje:
21es,én nem így gondolom. B nekem fontos volt a házasság, neki nem. Nekem fontosak a hagyományos dolgok, b neki annyi csak, hogy az asszony dolga minden, neki nem kell semmit csinálni, mert ő dolgozik. Igaz, én is, de az szar kis irodai munka. Az övé sokkal fárasztbb, tehát csak az munka és ez mentesíti minden alól. Ebből az egészből csak azt nem sajnálom, hogy a fiam megszületett.
2020. okt. 9. 16:04
 24/32 anonim ***** válasza:
80%

Na látod, akkor csak mégis azért mentél férjhez, meg szültél gyereket, mert "neked ez fontos", mert ösztönállat vagy te is, aztán rohadtul nem gondoltad végig, hogy egy f-szkalaphoz mész hozzá.


Mostmár így jártál, nem tudsz mit csinálni.


Majd a következő életedben talán több eszed lesz.. ohh, wait, nem lesz több életed, csak ez az egy van :D

2020. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
24,nem akarlak meggyőzni. Másképp gondolkodunk.
2020. okt. 9. 16:11
 26/32 anonim ***** válasza:
67%

Engem nem is kell meggyőznöd, hogy miért jó egy sz-r házasságban szívni, amiből nem is tudsz kilépni, mert a válás is egy nagy szívás.

Nyilván szuper lehet ilyen csapdahelyzetbe kerülni.

Magadat győzködd.. :)

2020. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
84%

Mi tart mellette? Ha jól vettem ki, már legalább 7 éve szívsz (hisz iskolás a gyerek), mégis, miért? Egyetlen egy indokot mondj, hogy mi miatt nem váltál még el.


A "mert szeretem" nem indok, a "gyerek miatt" szintén.

2020. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

#27

A félelem a változástól, az egyedülléttől, a megszokás, mit szól a rokonság, a család az család szlogen,a gyereknek apa kell, az mindegy milyen, csak elméletben legyen ott, a mazochista berögződés,a lustaság, stb. Rengeteg indokot feltudnak sorolni, hogy miért is kell benne maradni a szrban. Oké. Az viszont még mindig nem tiszta számomra, hogy az ilyen kérdések feltevésének mi a célja? Változtatni nem hajlandóak semmin sem. Akkor? Attól, hogy itt kidühöngi magát a kérdező, a kedves fsz férjecske ugyanúgy viselkedik otthon. A problémát ezzel nem fogja megoldani, max. akkor, ha páros lábbal rúgja ki az ajtón. Ha erre nem hajlandó, akkor mit vár? 🤔A férje a jelek szerint a kezdetektől beleszrt az egész házasságba, csak a saját kényelme volt a lényeg. Szrt a gyerekre, a feleségére. Mi mit tehetünk? Semmit. Azt a kérdezőnek kellene. Ez viszont meghaladja a képességeit. Így marad a tovább tűrés, ehhez viszont nem kell felesleges kérdéseket kiírni.

2020. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Az èn fèrjem is nehezen vette a lapot, hogy a home office nem egyenlő a szabadnappal, de azért ilyen szintű probléma bem volt nàlunk. Ez abszurd.
2020. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ez egy s&&gfej!Járj el valahová ha hazaér!
2020. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!