Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lépjek ki ebbõl a történe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek ki ebbõl a történetbõl?

Figyelt kérdés

Házasságban élünk csupán néhány hónapja. Elõtte is volt mind szóbeli mind fizikai bántalmazás, de igazi hülye nõ módjára azt gondoltam, ez majd a kapcsolat “magasabb szintre” emelésével megváltozik. Nem változott semmi, ugyanúgy gusztustalan és alpári módon viselkedik, ha bántva érzi magát. Múltkor a kis drága kutyája besz.rt az autóba, én jól lecsesztem a dögöt, erre engem rúgott meg, a kutyának meg semmi!

Az a baj, hogy külföldön élünk, innen elmenni egyelõre nem tudok, mert a kialakult helyzet miatt dolgozni sem tudok, alig van meló. Igaz, hogy a Szüleim és az egyetem Magyarországhoz köt, jelenleg nincs más.

Tudna vki tanácsot adni?

Fiatal vagyok még egy ilyen sz.r élethez ...


2020. szept. 26. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:

#39

Köszönöm.


Magyarországra nem jönne el, jó neki itt :)

2020. szept. 27. 02:12
 42/71 anonim ***** válasza:
100%

Ha van sérülésed, fontos a látlelet, ne tagadhassa le. Csak hogy legyen.

Szivesen, hajrá!

Sok szerencsét!

2020. szept. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:

40: "persze ezt már nem tudom meg."

Simán megtudhatod, ha tudod, kik az exei.

2020. szept. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal eljönnék onnan. Az életed többet ér a cuccaidnál.
2020. szept. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
100%

44: Csak előbb be kell adni a válást, mert anyagilag hátrányba kerülhet, ha eljön és nincs beadva.

De aznap, hogy beadta - és befogadták, mint hibátlan iratot!! -, megszűnik a vagyonközösség a magyar jog szerint, az adott országban viszont meg kéne kérdezni.

2020. szept. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:

#45

Magyarországon kötött házasságot otthon bontják szerintem.

Elvált nõ leszek, amit sosem akartam :(

2020. szept. 27. 10:04
 47/71 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekeljen a legkevésbé.. sose akar az ember elválni, mert bizalommal áll hozzá, és közös jövőképpel. De van, hogy háthra kell lépni párat,hogy később jöhessen valami új, jobb.

De ne aggódj a válás miatt. Nekem pont a héten volt, igazából meglepően egyszerű és gyors folyamat is lehet belőle.

2020. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, igen, szomorú.:(

De ne a magad hibájának gondold!

Így tudsz csak megmenekülni.

2020. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy elvált nő leszel? Normális férfi nem fogja kérdezni, voltál-e már házas. Ha okos vagy tanulsz ebből és nem házasodsz majd hülyével többet.
2020. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezerszer a segítõ kommenteket.
2020. szept. 27. 11:57
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!