Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lépjek ki ebbõl a történe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek ki ebbõl a történetbõl?

Figyelt kérdés

Házasságban élünk csupán néhány hónapja. Elõtte is volt mind szóbeli mind fizikai bántalmazás, de igazi hülye nõ módjára azt gondoltam, ez majd a kapcsolat “magasabb szintre” emelésével megváltozik. Nem változott semmi, ugyanúgy gusztustalan és alpári módon viselkedik, ha bántva érzi magát. Múltkor a kis drága kutyája besz.rt az autóba, én jól lecsesztem a dögöt, erre engem rúgott meg, a kutyának meg semmi!

Az a baj, hogy külföldön élünk, innen elmenni egyelõre nem tudok, mert a kialakult helyzet miatt dolgozni sem tudok, alig van meló. Igaz, hogy a Szüleim és az egyetem Magyarországhoz köt, jelenleg nincs más.

Tudna vki tanácsot adni?

Fiatal vagyok még egy ilyen sz.r élethez ...


2020. szept. 26. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az eddigi ötleteket, válaszokat.
2020. szept. 26. 02:01
 12/71 anonim ***** válasza:
90%
Jó, de ha nem keresel, miből élsz?
2020. szept. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
75%
Hozzámentél egy olyan emberhez, aki kezet emelt rád? Ennek vagy anyagi okai vannak vagy reménytelen eset vagy, egyik esetben sem tudunk segíteni.
2020. szept. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan hagyd ott. Ez jobb nem lesz.
2020. szept. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
61%

Az előző vagyok. Tényleg hagyd ott gyorsan.

Mondjuk itt volt egy nő, aki a macskája miatt rúgott bele valakibe. Érdekes módon azt istenítették. Ezen az alapon, igaza volt a párodnak.

2020. szept. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
100%
Ah hagyd a francba,nem fog változni.Milyen jogon bánt,ez egy igazi tahó.Fiatal vagy előtted az élet,ne félj változtani,hidd el sikerülni fog.Kezdetben nehéz lesz,de megerősödsz és minden jóra fordul.
2020. szept. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen nőt akarok!!!
2020. szept. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
86%
Na látod,van már jelentkező 😂
2020. szept. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy, mi volt, változtatni szeretnék.

Elhagyni!


Nyilvân van egy kis pénzmagom, ami elég tartalék pár hónapra még.


A nagy váltás a hazaköltözés lenne, mindent megint elölrõl kezdeni, munka ügyben is lépni.

2020. szept. 26. 07:39
 20/71 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hàt én a java cuccom nélkül is azonnal lelépnék.
2020. szept. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!