Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lépjek ki ebbõl a történe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek ki ebbõl a történetbõl?

Figyelt kérdés

Házasságban élünk csupán néhány hónapja. Elõtte is volt mind szóbeli mind fizikai bántalmazás, de igazi hülye nõ módjára azt gondoltam, ez majd a kapcsolat “magasabb szintre” emelésével megváltozik. Nem változott semmi, ugyanúgy gusztustalan és alpári módon viselkedik, ha bántva érzi magát. Múltkor a kis drága kutyája besz.rt az autóba, én jól lecsesztem a dögöt, erre engem rúgott meg, a kutyának meg semmi!

Az a baj, hogy külföldön élünk, innen elmenni egyelõre nem tudok, mert a kialakult helyzet miatt dolgozni sem tudok, alig van meló. Igaz, hogy a Szüleim és az egyetem Magyarországhoz köt, jelenleg nincs más.

Tudna vki tanácsot adni?

Fiatal vagyok még egy ilyen sz.r élethez ...


2020. szept. 26. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid nem tudnak hazaköltöztetni? Én azonnal lépnék. De még a válást is be kell adnod, mert ő nem fog ezzel foglalkozni. Felvesz valami hitelt máris rád verhetik. Csak okosan, válj minél előbb.
2020. szept. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
100%
Ha ténykeg erőszakosy menj haza a szüleidhez, és a cuxcokért velük együtt, véletlen se egyedül menj vissza! Ha mas is ott van, nem tud bántani.
2020. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
92%
Semmilyen tárgy sem ér annyit mint az önbecsülés. A fontosakat hozd el, a többit meg dugja fel magának. Újrakezdeni meg meglehetősen könnyű, ha elkezdi csinálni az ember, gyorsan alakulnak a dolgok. Nem rég tettem meg én is.
2020. szept. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
100%

"elég tartalék pár hónapra még."

Akkor nincs okod várni. Mire vársz?

2020. szept. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
89%

"elmenni egyelõre nem tudok, mert a kialakult helyzet miatt dolgozni sem tudok, alig van meló"

???

Nem meló kell, hanem pénz, az pedig van...

2020. szept. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van, de egy ilyen hazaköltözést csak meg kell szervezni, amúgy szerencsére nincs sok cuccom, pár csomag ruha, meg a kis íróasztalom székkel.

Otthon kell melót szereznem.

2020. szept. 26. 09:14
 27/71 anonim ***** válasza:
100%

Azt csak könnyebb már itthonról...

Persze elkezdheted, de telefonálni is könnyebb már itthonról munkaügyben, olcsóbb.

2020. szept. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám azt az íróasztalt a fenébe. Nem létszükséglet, és bármikor veszel egyet olcsón az ikeában. Add be a válást és gyere haza.
2020. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
100%

Én azonnal eljönnék onnan. Írod, hogy a pénzed. Pár hónap múlva teljesen a férjedre leszel utalva, talán kajára sem lesz pénzed, ha ott maradsz. Azonnal gyere haza a szüleidhez. A ruhákat tudod hozni magaddal, az íróasztalt, székeket hagyd a fenébe.

Ha megtudja, hogy el akarod hagyni, talán ki sem fog engedni alkásból. Emiatt is csak a legfontosabbakat hozd magaddal és azonnal gyere el onnan.

2020. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok más megoldást, minthogy valahogy gyere haza, aztán váljatok el. A szüleidnél legalább biztonságban lennél. Egyébként a fizikai bántalmazásért fel is lehetne jelenteni, az bűncselekmény.
2020. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!