Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lépjek ki ebbõl a történe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek ki ebbõl a történetbõl?

Figyelt kérdés

Házasságban élünk csupán néhány hónapja. Elõtte is volt mind szóbeli mind fizikai bántalmazás, de igazi hülye nõ módjára azt gondoltam, ez majd a kapcsolat “magasabb szintre” emelésével megváltozik. Nem változott semmi, ugyanúgy gusztustalan és alpári módon viselkedik, ha bántva érzi magát. Múltkor a kis drága kutyája besz.rt az autóba, én jól lecsesztem a dögöt, erre engem rúgott meg, a kutyának meg semmi!

Az a baj, hogy külföldön élünk, innen elmenni egyelõre nem tudok, mert a kialakult helyzet miatt dolgozni sem tudok, alig van meló. Igaz, hogy a Szüleim és az egyetem Magyarországhoz köt, jelenleg nincs más.

Tudna vki tanácsot adni?

Fiatal vagyok még egy ilyen sz.r élethez ...


2020. szept. 26. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
100%
Az íróasztalt én is hagynám a francba, marketplace-en, meg apróhirdetéses oldalakon is mindig van fillérekért. A ruhákat pedig postai úton is fel tudod adni. Ad be a válási keresetet, amikor dolgozik pakolj össze, add fel postára, és lépj le.
2020. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy házhoz szállítós oldal van Európában, ahol pár nap alatt hazahozzák a cuccaidat kevesebb, mint 10 ezerért. Az íróasztal meg csak kifogás, az ikeában is lehet pár ezerért venni. Így, hogy van pénzed, van hova jönnöd minden más csak kifogás. A bántalmazó kapcsolatokból anyagi függés és gyerek miatt nem szoktak kilépni, nem egy ócska íróasztal miatt...
2020. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
53%

"Nem egy házhoz szállítós oldal van Európában, ahol pár nap alatt hazahozzák a cuccaidat kevesebb, mint 10 ezerért."

Komoly? Tudsz mutatni?

2020. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
100%
33-as keress rá a küldő országban, hogy crosscountry delivery England vagy bármi, én annó Nagy Britanniából küldtem haza 10 kilós csomagokat 10-15 ezerért, de ez már vagy 3 éve volt.
2020. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 A kérdező kommentje:

Ma reggel beszéltem a Szüleimmel, várnak Haza :)

Ha nem is egybõl, de pár héten belül otthon leszek.

Költöztetõ céget is elrendeztem, mindent hazaviszünk.

A rendõrséget pedig nem félek felhívni, ha kell!

Köszönöm Nektek.

2020. szept. 26. 15:49
 36/71 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keresd meg a helyi családvédelmiseket, jelezd nekik ezt a problémát. Tanulj önvédelmet.
2020. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:

#36

Itt külföldön?


Én utálok mást bántani és visszaütni, az a durva, hogy a kedves férjemen kívül engem nem ért bántás semmilyen formában ... pedig metropoliszban dolgozok ...

Éjszakai buszozás során sem, soha!

2020. szept. 26. 17:28
 38/71 anonim ***** válasza:
100%

Szuper!

Ne áruld el neki, hogy mire készülsz!

Egy búcslevelet hagyj majd neki.

Ő bizonyára nagyon traumatizálva lesz ettől, és szüksége lesz rá, hogy megértse, ő veszélyes, féltél tőle! Ő nem látja ezt magáról, belülről egészen máshogy éli meg, különben nem is viselkedne így.

De sajnos nincs megoldása a helyzetnek.

Meg kell értse, ő bántalmazott, és te az életedet mented.

De nem tudhat róla előre, mert megakadályozna vagy nagyon megverne.

2020. szept. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
100%

Ha átjössz, még akkor is lehetsz veszélyben.

Keress egy konzultánst, aki ért a bántalmazáshoz és tanácsokkal lát el, hogyan viselkedj vele. Legjobb a teljes csöndben maradás, nem vitatkozás, mert azzal csak hergeled.

Vannak YT-csatornák is erről.

És a nane.hu-n látható telefonszámon is kérhetsz tanácsot, hogyan viselkedj.

2020. szept. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:

#38

Sosem fogja megérteni.

Gyanítom, viselkedett már így korábbi kapcsolataiban, persze ezt már nem tudom meg.

Ami a legjobb, letagadja, hogy bántott.

A szekrényben fogom elrejteni az összepakolt dolgokat, remélem, sikerül a tervem olajozottan ...

2020. szept. 27. 02:09
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!