Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lépjek ki ebbõl a történe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek ki ebbõl a történetbõl?

Figyelt kérdés

Házasságban élünk csupán néhány hónapja. Elõtte is volt mind szóbeli mind fizikai bántalmazás, de igazi hülye nõ módjára azt gondoltam, ez majd a kapcsolat “magasabb szintre” emelésével megváltozik. Nem változott semmi, ugyanúgy gusztustalan és alpári módon viselkedik, ha bántva érzi magát. Múltkor a kis drága kutyája besz.rt az autóba, én jól lecsesztem a dögöt, erre engem rúgott meg, a kutyának meg semmi!

Az a baj, hogy külföldön élünk, innen elmenni egyelõre nem tudok, mert a kialakult helyzet miatt dolgozni sem tudok, alig van meló. Igaz, hogy a Szüleim és az egyetem Magyarországhoz köt, jelenleg nincs más.

Tudna vki tanácsot adni?

Fiatal vagyok még egy ilyen sz.r élethez ...


2020. szept. 26. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
92%

Sajnalom, h ilyen helyzetben vagy, de szerencse, h meg a gyerek elott rajottel, h ez igy gaz.

Nem tudsz hazajonni a szuleidhez? Esetleg az egyetemre hivatkozni? Utana meg nem mesz vissza es kesz. A valast meg beadod.

2020. szept. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm a választ.

A cuccaimat is el kellene vinnem, mert itt nem szívesen hagyom :(

2020. szept. 26. 00:23
 3/71 anonim ***** válasza:
63%
szerintem veresd még magad egy ideig. majd megszokod.
2020. szept. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:
Köszi.
2020. szept. 26. 00:27
 5/71 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképpen már most találd ki, hogy a lehetőségeighez mérten mikor tudsz leghamarabb elmenni tőle! Vele nem maradhatsz, ez egyértelmű! Fiatal vagy még, lesz majd olyan, aki szeret!
2020. szept. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:

#5

Most nézegetem a költöztetõ cégeket ...

Egyetem miatt mennem kell haza egy hónap múlva, szerintem otthon megbeszélem a Szüleimmel.

2020. szept. 26. 00:47
 7/71 anonim ***** válasza:
100%

És miből élsz?

Mi a pénz útja nálatok?

(Hogy tudnál titokban gyűjteni?)

2020. szept. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
60%

Biztosan van olyan, hogy valahol üzletben besegítesz 1-3 órát és kézhez kapsz valamit, érdemes kérdezgetni.

Esetleg nem pénzt kérnél, hanem tárolási lehetőséget és apránként oda hordanád a holmidat. Lehet, kellene venni műanyagdobozokat, táskákat hozzá.

Postán is küldheted. Milyen holmijaid vannak?

2020. szept. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
95%
Telekocsisok is sokszor vállalnak szállítást is.
2020. szept. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:

#7

Teljesen külön kasszán vagyunk az elejétõl, mindketten normálisan keresünk ... vagyis kerestem pár hónappal ezelõttig.

Amúgy a kedves férjem már ezt is sérelmezi, hogy most nem tudom a kéró felét kifizetni.

2020. szept. 26. 01:59
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!