Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elhiszitek?

Figyelt kérdés
Adott egy házaspár 4 gyerekkel. A feleségnek munkahelyi kapcsolata lett, ami állítólag másfél éve tart, de nem feküdtek le egymással, csak udvarolt neki a férfi.Erre a nő felborítaná a házasságot,mert közben kiszeretett a férjből? Létezik ilyen férfi, aki egy évnél tovább udvarol egy 4 gyerekes családanyának, anélkül hogy szex volna?Vagy olyan feleség, aki egy plátóinak mondott kapcsolatért mindent felborít?

2019. szept. 24. 13:03
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Gyerkőcös anyuka.Remélem megtaláltad abba a másik pasiba a boldogságot.:)
2019. szept. 26. 13:14
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Nem semmi amit írtál 😮

Hatalmas önzetlenség az,amikor olyanokon segítesz akiknek a családjukon belül lenne segítsége,de nem törődnek a bajbajutottakon. Én idősgondozó voltam külföldön,sok helyen olyat láttam,hogy alig hittem a szememnek. Saját szüleiktől sajnálták az ételt is,nem figyeltek rájuk,amikor panaszkodtak,pedig valóban baj volt. Kettő öregem így maradt életben.Ellenszegültem a családnak és orvost hívtam(gyerekeik csak legyintettek,hogy szimulál a mama) Mindkettő mami azonnal műtve lett,kaptak pacemakert.


Köszönöm kérdésed,úgy néz ki a mostani párommal már jól jártam. Vannak kisebb hibák,de hol nem? Bennem is vannak ugyanúgy hibák. ☺


-Gyerekes anyuka -

2019. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!