Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elhiszitek?

Figyelt kérdés
Adott egy házaspár 4 gyerekkel. A feleségnek munkahelyi kapcsolata lett, ami állítólag másfél éve tart, de nem feküdtek le egymással, csak udvarolt neki a férfi.Erre a nő felborítaná a házasságot,mert közben kiszeretett a férjből? Létezik ilyen férfi, aki egy évnél tovább udvarol egy 4 gyerekes családanyának, anélkül hogy szex volna?Vagy olyan feleség, aki egy plátóinak mondott kapcsolatért mindent felborít?

2019. szept. 24. 13:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
88%

Hinni nem hiszem el, de bármi lehetséges.

Ami viszont valószínűbb: a házasság már eleve a szakadék szélén állt akár bevallották maguknak akár nem, a kolléga udvarlása csak a katalizátor volt a folyamatban, de ezt már a férj-feleség jóval korábban elcseszte.

A plátói viszony mellett biz' valószínűleg más is volt, lufira, csak úgy nem robbant senki, csak úgy ha már tudja mi fog történni, ki költözik hova, hogy alakítják ki a közös jövőt.

2019. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mindenki magából indul ki. Te erre képtelen vagy, másnak évekig megy a plátói szerelem. Én is ilyen vagyok, abszolút meg tudom érteni. Te most azt akarod, hogy a te gyanúdat igazolja itt mindenki? Nem tudhatod, csak a nő tudja. De van ilyen. Ennyi.
2019. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdés csak annyi, hogy két felnőtt ember tényleg képes e másfél évig csak lelki értelemben szerelmesnek lenni, anélkül, hogy szex volna."

Igen. Tovább is, ha nincs egyéb lehetőség, mert esetleg mindketten elkötelezettek.

2019. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre a válasz,igen.

Példa erre:én magam.

12 év házasság,1 gyerek.

A volt férjemnek az alkohol lett a legfontosabb. Kötekedett,falranyomott,karomat kicsavarta,csuklómat elakarta törni. A külvilág mit látott? Azt,hogy minden nagyon jó,a házzasságunk frankó,kiegyensúlyozott. Majd jött egy harmadik,akitől kedves szavakat kaptam,nem pedig a "rohadj meg,eltöröm a karodat. Ne ugassál,ha választanom kell az alkohol és közted,az alkoholt választom.Bebactam és?attól még dugni akarok,úgyhogy befelé a szobába.stb..."".Azt,hogy a napi 8-10órás munka után rohantam haza kaját főzni,mentem a gyerekért oviba,isibe,takarítottam,családi ház udvarán fűnyírás,fametszés,kertásás,kandallóval fűtöttünk így fahasogatás,tárolóba talicskázás,mert a volt férjem munka után anyukánák megszívta a púpját 2-3dl pálinkával,majd otthon folytatta sörrel,borral,aztán lefeküdt aludni. Akkor nagyon örültünk a gyerekkel,mert legalább nyugtunk volt.Szóval...jött a jó szó,udvarlás,az,hogy figyeltek rám. Hosszú hónapokon át. Megmondtam a férjemnek,hogy elválok,elég volt belőle.(előtte kétszer már elpakoltunk a gyerekkel anyuékhoz,javulást megígérve,zokogva könyörgött,hogy menjünk vissza. ) Kérdezte van-e valakim. Mondtam,hogy van,de még sose találkoztunk(csak neten meg telefonon beszéltünk addig) ,mondtam neki,hogy x nap múlva fogunk találkozni és ez van. Én éveken át akartam beszélni a problémánkrol,akartam megoldást találni,de én voltam a rossz...


Szóval van ilyen. Nem tudhatod,hogy otthon a 4 fal között milyen életük volt. Nyilvánosan azt mutatták,minden oké.

2019. szept. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

25


Én hasonlókat éltem át az első házasságomban, annyi eltéréssel, hogy rakás szar kapcsolatba nem vállaltam gyereket és idővel a saját akaratomra támaszkodva másztam ki belőle.Nem egy harmadik fél miatt.Hanem mert úgy gondoltam ennél többet érdemlek.Ha gyerekem is lett volna meg még előbb kiszállok, mert a gyerekemnek aztán végképp nem ilyen életet szánok és nem ilyenbe nevelem iskolás koráig.Te döntöttél ,hogy az iszákos férjed mellett maradsz ,nem törődve a gyereked lelki épségével sem és olvasva a soraid arra sem hivatkozhatsz, hogy nem volt hova menned, ha 2x el tudtál költözni a szülőkhöz.Miért volt jobb egy iszákos mellett a gyerekkel addig míg nem jött egy jobbat ígérő? Miért nem tetted meg előbb magadért és a gyerekedért? Ezt pld sose fogom megérteni.Úgy sem ,hogy én is halasztottam amíg úgy gondoltam már mindent megpróbáltam.De gyerekkel biztos nem vártam volna semeddig.


Amúgy abban biztos vagyok, hogy náluk sem fizikai sem lelki agresszió nincs jelen.Elsősorban az asszony a domináns a férj sok esetben ,,bűnbaknak" volt beállítva pár hülyeségért a család,barátok előtt és azt is szó nélkül eltűrte.Ennyire ismerem őket.Meg abban is biztos vagyok, hogy tisztelték egymást bár tény, hogy most már 2 hónapja nem találkoztunk, azóta sok minden változhatott.

Valaki írta, hogy magamból indulok ki.Nem.Én annak a híve vagyok, hogy szarba nem maradok és várom míg jön valaki aki kihúz belőle mielőtt el nem süllyedek.De nyilván meglepő, ha láthatóan jól működő kapcsolatról derül ki hirtelen ilyen.És igen.Ámulok, mert ők valóban szép és jó párt alkottak, nagyon sok mindenen verekedték át magukat és mindig összetartottak.Ezért fura.

2019. szept. 25. 14:27
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy magadból indulsz ki úgy értettem, hogy mivel te nem vagy képes valakivel plátói kapcsolatban lenni, azt hiszed, más sem.

Pedig létezik ilyen. Ez persze nem jelenti azt, hogy a hölgy feltétlenül igazad mond, de elképzelhető. A kérdésed erre vonatkozott. Elhiszitek? Én el tudom hinni, mert én is ilyen vagyok. De azt is tudom, hogy más meg másmilyen, az illető nőt pedig nem ismerem.


A mi házasságunk is megromlott, de minket mindenki igazán összeillő párnak tartott. Ennek az volt az oka, hogy azok is voltunk. De ettől még tönkrementek a dolgok. Válni is kéz a kézben mentünk be,megszokásból. Aztán egymás mellé akartunk leülni, a bíró mutatta, hogy szembe. :-(

Mégis vannak dolgok, amik miatt nem lehet egy kapcsolatot fojtatni jó érzéssel. Ezek lehetnek szexuális problémák stb. Lehet hogy a pasi titokban azt szereti ha dominálják, a nő meg ezért egyre jobban lenézi, hiába határozott, ő meg olyanra vágyik akire felnézhet stb. Közben meg jó ember, jó apa és az összes ilyen klisé. Ezer oka lehet. Egy ilyen kapcsolatból nem kell menekülni, de hamar jöhet egy olyan aki ráébreszti, hogy van élet a lelki nihil után is.

2019. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

30

Igen van pszichológiája, hogy miért maradnak ilyen pasik mellett, attól még nem mentség rá! Ne mosdassuk már őket! Föleg, amikor van lehetőség nagyikhoz költözni, mint az itt felvázolt sztoriban. Nekem meg attól fordul fel a gyomrom, hogy ilyennek kiteszik a gyerekeket!

2019. szept. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Hűha,hát nem az elejétől volt ilyen az exférjem.Amikor gyereket szültem még bőven minden jó volt,de nem mentem jósnőhöz előtte,hogy jósolja már meg nekem,hogy mi lesz később. Az elköltözések és visszaköltözések 2 év leforgása alatt voltak. A gyereket sosem hagytam egyedül az apjával. De kövezzetek meg,mindegy,nem igazán érdekel ☺

Majd ha felveszed a cipőmet és jársz benne,akkor beszélj. És igenis,az utolsó agresszív fellepésénél megleptem éjjel. Arra ébredt fel,hogy az ágy mellett a fejénél álltam. Kérdezte mit csinálok és elővettem a kést a hátam mögül majd közöltem vele,most megtanulod,hogy ne bánts engem,a gyerekkel szembeni agresszió pedig meg se forduljon a fejedben. Többször beszéltem vele,többször akartam megoldani,hogy a gyerek az eredeti apa-anya családban nyugodtan nőjjön fel. Nem sikerült. Azóta az exférjem 180 fokos fordulaton esett át. Mintha egy másik ember lenne,nem iszik,nyugodt,kiegyensúlyozott.Elhagytam,rá fél évre megváltozott. Rá 2 évre adtuk be a válási papírokat a bíróságra,teljes nyugalomban,békében mentünk. A bíró kérdezte is,hogy mi minek akarunk elválni,nem azt látja,hogy bármi gond lenne. Egyébként ha nem jön a jelenlegi párom,addigra akkor is léptem volna,mert nem láttam értelmét tovább küzdeni egy olyan kapcsolatért/házasságért,ahol csak én szeretném,hogy normálisan működjön.


Erről ennyit. Ex férjemmel a mai napig beszélünk telefonon,gyerek miatt is. Normális a viszonyunk.Ha találkozunk,akkor puszival köszöntjük egymást.Bármi is volt régen,nem akartam és nem is akarok emiatt életem végéig bunkózni vele,mégiscsak van egy közös gyerekünk,aki szerintem jó ha azt látja,hogy bár apa és anya elváltak,de ettől még beszélnek,segítenek egymásnak ha kell és normális viszonyban vannak.

2019. szept. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

És meg valami...Apám is alkesz volt,ebben nőttem fel majdhogynem,bár nála az élet úgy szolt közbe,hogy kilyukadt a gyomra és a nyelőcsöve.Addig viszont minden nap ivott,minden nap vitázott anyuval. Minket nem csesztetett.A történtek után nem ivott,le is lépett mert becsajozott. Egyedül maradtunk anyuval bátyám és én. Nagy ház,hitel. Fater ház felénk az árat vitte.15 éves koromban iskola mellett már dolgoztam (bátyám is),hogy segítsünk anyunak. Szóval nem egyedi eset az iszákos férfj dolog. Ami bennem megmaradt,gyűlölöm a piát,gyűlölöm és megvetem azt,aki piázik.

Viszont nagyon boldoggá tesz a tudat,hogy sokan ugrásra készen azonnal tudnak költözni,mert vagy önerőböl vagy anyu-apu által van pár miska a bankszámlán.Ez nagyon jó hír. És az is boldoggá tesz,hogy ilyen sok bátor,öntudatos nő van,akik ha problémájuk van otthon,azonnal bárkinek elmondják,akár közösségi oldalakon is kikürtölik,nem csak nyomin mint én és sok társam,szégyelve a kudarcot marad amíg még esélyt lát a probléma megoldására.Én senkinek sem mondtam,hogy biza falra lettem nyomva,kezem kicsaravra,csuklóm majdnem eltörve. Nem dicsekedtem,csendben voltam.

2019. szept. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

69%

Semmi értelmes vitára nem vagy képes.Átkozódsz és hajtogatod, hogy ítélkezem.Az nem ítélkezés ha értetlenkedem , főleg úgy, hogy saját tapasztalatom is van tudom, hogy megy a mechanikája, hogy hiszed el magadról ,hogy szar darab vagy aki a kutyának se kéne és hogy egy nap úgy érzed mégis összevakarod magad és a saját lábadra állsz, mert akármilyen szar vagy nem lehet annyira rossz egyedül se mint a mindennapi pokolba.

Igen.Én például soha nem fordítom el a fejem ha valaki bajba van, csak azért mert nem az én dolgom volna.Nem vagyok máltai szeretet szolgálat.Viszont volt olyan bántalmazott lány aki megkért, rendezzük el, hogy a fizetésének x százaléka menjen csak számlára amit a pasija persze leemelt.A többi meg zsebbe, mert el akar mellőle lépni.Megoldottuk.És nálunk lakott 2 hónapig, a pasija meg ott óbégatott éjjel az ablak alatt, hogy megdöglötök.Persze ráhívtuk párszor a rendőröket aztán utána már csak borogatott ,meg beszólogatott.

Meg én voltam az a szar is, aki a 4 házzal odább lakó idős néni jajjongását meghallva bemásztam egy kerítésen, befeszítettem egy ajtót és rátaláltam egy saját piszkába 2 napja ücsörgő szegény nénire, akinek a lánya úgy gondolta a karácsonyi időszakban elég a néninek a pár szelet kenyér, a gyógyszerek kézközelbe ,meg egy elektromos kályha.Mert hát a többit oldja meg.Épp csak hazakerült a kórházból combnyaktörés után éhes volt nem volt innivalója és a saját ürülékébe ült.Aztán párommal ketten takarítottuk ki belőle.Meg hívtuk a közvetlen szomszédait, hogy keresse meg már valaki a lányát akinek a dolga volna.Úgyhogy igen.Az emberek mocskosak.Érzéketlenek és gyomorforgató dolgokat is megtesznek akár a családjukban is.Megtapasztaltam.Úgy érzem meg is teszem amit meg tudok tenni másokért.Te tettél már ilyet másokért? Vagy névtelenül átkozgatsz másokat és kényelmetlen szituációba elfordítod a fejed, mert nem a te dolgod?

2019. szept. 26. 12:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!