Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elhiszitek?

Figyelt kérdés
Adott egy házaspár 4 gyerekkel. A feleségnek munkahelyi kapcsolata lett, ami állítólag másfél éve tart, de nem feküdtek le egymással, csak udvarolt neki a férfi.Erre a nő felborítaná a házasságot,mert közben kiszeretett a férjből? Létezik ilyen férfi, aki egy évnél tovább udvarol egy 4 gyerekes családanyának, anélkül hogy szex volna?Vagy olyan feleség, aki egy plátóinak mondott kapcsolatért mindent felborít?

2019. szept. 24. 13:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%

Biztos létezik ilyen férfi, aki ennyi ideig udvarol. Bár ez nem jelenti azt feltétlen, hogy közben másnál nem próbálkozik.

A feleség oldaláról pedig teljesen biztos, hogy a házasságában nagy zűrök vannak, és a váláson a pasi nélkül is elgondolkozna.

2019. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
94%

Nézzük a tényeket, amiket ezen az oldalon olvastam: ha lett volna szex, akkor a nő egy büdös kva lenne. Ha szenved a házasságában, de nem válik el, akkor idióta. Ha elválik, akkor hülye. Ha nem kefél félre, de elfogadja egy másik ember udvarlását, magyarul nem csapja agyon már az első szónál, akkor is hülye.

Tulajdonképpen meg lehet nektek felelni?

2019. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

12


A kérdés csak annyi, hogy két felnőtt ember tényleg képes e másfél évig csak lelki értelemben szerelmesnek lenni, anélkül, hogy szex volna.Illetve, hogy van olyan nő aki mindent borít csak a lelki szerelem miatt.

A másfajta kérdéseknél szereplő jelzők nem érdekelnek.Én sem írtam semmiféle jelzőt és más sem.A válaszod meg max időpazarlás volt, mert nem sikerült válaszolnod a kérdésre:)

2019. szept. 24. 14:07
 14/32 anonim ***** válasza:
95%
Simán lehet. Gondolom férjjel és 4 gyerekkel nem sok randi lehetőség volt, csak a szünetekben kerülgették egymást. Akkor azért nem megy olyan gyorsan.
2019. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
20%

A nők 99%-a csak akkor borít, ha másvalakivel már minden sínen van.

Attól a perctől kezdve viszont fölösleges a kérdésed, Kérdező, hogy eddig volt-e valami, mert ha a nő borít, akkor biztosan lesz.

2019. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
13: jó, akkor válaszolok: igen, létezik. Kár, hogy a többiekre így nem szólsz rá, akik baromira nem a kérdésre válaszoltak, de gondolom azért nem, mert egyetértesz velük, amit pedig én írtam le igazság, az nem tetszik az ítélkező fajtádnak.
2019. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Én nem.

Elég nehéz elhinni, hogy a semmire rúgja fel a kapcsolatot.

A nők szeretik előtte lepróbázni, hogy mit vesznek.

2019. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

16


Csak te nem írtál semmit, max leosztottál mindenkit.Elmondtad más kérdéseknél mit írnak.Engem a mások kérdései nem érdekelnek, itt pedig rajtad kívül mindenki válaszolt a kérdésre is.

Nincs fajtám.Nincs ítélkezés bennem.Hitetlenkedek.Ámulok.2 hónapja még csókolgatta előttünk a férjét, csüngött rajta.Így az is meglep, hogy másba szerelmes.Meg csodálom, mert 4 gyerekkel új életet kezdeni elég merész vállalkozás, főleg ha a másikkal minden csak lelki alapokon fekszik.Nyilván fontos az is, de olyan hihetetlennek érzem, hogy testileg egymáshoz vonzódó felnőttek ne tudtak volna maguknak időt kreálni egy egy légyottra hébe -hóba.Azt meg hogy egy férfi másfél évig valaki két szeméért udvaroljon még hihetetlenebbnek tartom.Erre voltam kíváncsi más mit gondol erről? Az oldal meg azért van, hogy kérdezzünk.Ha nem bírod az ilyen fajta kérdéseket ajánlom kerüld el őket.

2019. szept. 24. 14:32
 19/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen,nőként nem tudom ezt elképzelni.
2019. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémát.

Mindenki azt mondja, hogy milyen undorító gerinctelen dolog a férlekúrás, meg tisztességes ember előbb kiszáll a kapcsolatából, és utána fekszik be más ágyába.

Aztán itt van ez a nő, aki ezt teszi, és mindenki hülyének nézi. Hát pasztmek.



Mielőtt valaki belémkötne, a kérdésre már válaszoltam fentebb.

2019. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!