Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhiszitek azt, h a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhiszitek azt, h a párotok szeret titeket? 25f

Figyelt kérdés
sose volt egy igaz barátom se, a szüleim sose bántak emberként velem, sose szerettek, 18 évesen el kellett költöznöm otthonról.. nem volt sose könnyü az életem, viszont fél éve vagyunk együtt a barátnömmel, elsö lány az életemben, elötte sose volt senkim.. de a mai napig se hiszem el róla, h igazán szivböl szeret pedig én majd megörülök érte.. de azt a tényt, h valaki szeret, megh valakinek én vagyok a legfontosabb az életében ezt sose fogom tudni elfogadni..
2019. márc. 28. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha normális, komoly kapcsolatot szeretnél, akkor igenis szembe kell nézned azzal, hogy te is szerethető ember vagy, akinek létezhet olyan ember az életében, mint jelen esetben a barátnőd. Amennyiben huzamosabb ideig képtelen vagy élvezni ezt az érzést és folyton kételkedsz a barátnőd érzéseiben, jó eséllyel fogod elveszíteni, mert nem lesz kedve és ereje folyton bizonygatni számodra, hogy igenis fontos vagy neki és szeret téged.


Azt javaslom, fordulj szakemberhez vagy nézz olyan videókat, amik arról szólnak, hogy hogyan fogadd el önmagad és mások szeretetét. Nekem ezek sokat segítettek.


38/n

2019. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Sosem!
2019. márc. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen elhiszem.

Neked önértékelési gondjaid vannak a múltad miatt (ez teljesen normális). Ezt kéne helyretenned. Hidd el, hogy szerethető ember vagy. Bízz magadban, bízz a barátnődben. Ha nem megy, akkor keress szakembert,vagy olvass önfejlesztő könyveket.

2019. márc. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos sokszor van bennem egyfajta bizonytalanság ezzel kapcsolatban.
2019. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Természetesen igen. Minek kínoznám magam valaki olyannal, akiben kételkedem? Persze apárom nem csak mondja, sőt, ritkán mondja szerencsére, de a tetteiből látszik.

Egyébként ha nem akarod tönkretehnni a kapcsolatot, akkor sürgősen kezdj valamit az önértékelési probléméiddal, keress fel egy pszichológust vagy bármi. Ezzel nem csak a saját életedet keseríted meg hosszútávon, hanem a barátnődét is. Engem se szerettek a szüleim, nehéz életem volt, de le tudtam küzdeni, ha kitartó vagy, neked is sikerülni fog.

2019. márc. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem most nincs párom, de az elmúlt 3 évben 3 fiúval jártam, mindháromról azt hittem, hogy szeret, de mindhárom azzal az indokkal szakított is velem rövid idő után, hogy nem tud belém szeretni...


Hogy el fogom-e hinni ezentúl bárkinek is? Nem hinném...

2019. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!