Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elhiszitek?

Figyelt kérdés
Adott egy házaspár 4 gyerekkel. A feleségnek munkahelyi kapcsolata lett, ami állítólag másfél éve tart, de nem feküdtek le egymással, csak udvarolt neki a férfi.Erre a nő felborítaná a házasságot,mert közben kiszeretett a férjből? Létezik ilyen férfi, aki egy évnél tovább udvarol egy 4 gyerekes családanyának, anélkül hogy szex volna?Vagy olyan feleség, aki egy plátóinak mondott kapcsolatért mindent felborít?

2019. szept. 24. 13:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Nincs abszolút hülyeség az embereknél, mindig van még lejjebb.
2019. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Az biztos, hogy ilyen idióta nő létezik, és az is, hogy az emberek hazudnak.
2019. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Én ezt a plátói dolgot nem bírom elhinni.
2019. szept. 24. 13:12
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Én elhiszem.Vannak még fura emberek.
2019. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
Simán elhiszem. A nő lehet meg akarta tartani a "jó feleség voltam végig, mert testileg nem csaltam meg" tudatát, de a kapcsolatot bontja, mert rájött, hogy a férjét nem szereti. Lehet fura észjárás, de ha megnézed, itt is gyakran a testiség megtörténésénél rúgják csak fel a port, még ha a házaspár nem több két együtt lakó idegennél egy közös projekttel (gyerek) már évek óta.
2019. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
Nehezen hiszem el, hogy még egy csók se történt. De tkp lóphasz közöm nincs hozzá.
2019. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%
Én láttam már olyat, hogy háromgyerekes anyuka egy olyan pasiért hagyta el a férjét, akivel csak a neten beszélt és élőben soha nem találkoztak, szóval azért vannak cifraságok. Egyébként ebben az esetben tulajdonképpen mindegy, hogy történt-e megcsalás vagy nem, hiszen a kapcsolatnak így is, úgy is vége..
2019. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%

Nincs ebben semmi szokatlan. A nőnek végre udvarolt valaki és rájött, hogy évek óta nem kapott egy kedves szót se a férjétől. Robotol otthon, neveli a gyerekeket de a házassága már nem is kapcsolat csak együtt élés. Én is dobbantanék gondolkodás nélkül akár plátói akár nem. Néha egy ilyen kis dolog is simán ráébreszti az embert, hogy a kapcsolata egy rakás szar.

Ha pedig valakibe beleszeretsz és látsz rá halvány esélyt, hogy együtt legyetek akkor persze, hogy simán udvarolsz neki évekig. Ez egy normális embernél így megy, nem pedig úgy, hogy nem feküdt velem össze 2 hónap alatt és akkor hagyom a francba.

2019. szept. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%
Hihető. Nem akarja fizikailag megcsalni a mostani férjét, de lelkileg már megtette. Úgy gondolja, hogy a szex csak akkor fér bele a másik férfivel ha elválik. Mondjuk személy szerint én is így tartom helyesnek.
2019. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%

Az érzelmi megcsalás talán egy fokkal még megalázóbb, mintha valaki egyszer részegen félrekufircol egy vadidegennel.


Mondjuk én azt sem hiszem el, hogy másfél év alatt nem történik semmi felnőtt emberek között.

2019. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!