Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menjünk külön szobába? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjünk külön szobába? Mi lenne jó megoldás?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éves kislányunk van. Eddig is velünk aludt egy szobában helyhiány miatt, mostmar hely van de nem hallanám meg ha sírna így is nehezen hallom meg a fáradtságtól. Beindult nagyon a fogzás így kb 2 hete 8-10x kel éjjel. Nagyon fáradt vagyok már így teljesen a mi ágyunkhoz húztam a kiságyat így csak átnyúlok. A gond az hogy férjem telefonja 5 órától csörög ráadásul kishangszórón, tehát nagyon hangosan. De ő nagyon nehezen ébred fel így is csak én és a gyerek... Kezd elegem lenni, hogy alig elaltatom ettől újra ébred. Sehogy sem tudunk kompromisszura jutni. Már arra gondoltam, hogy átmegy külön szobába vagy nem tudom. Ő egyszer sem kel a kislányhoz és nekem így 0-24-ben azért nagyon fárasztó, segítségem semmi. Nem tudom mi lenne a jó megoldás.
2019. aug. 22. 23:20
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

Nem tudok minden válaszra írni de azért köszönöm hogy válaszoltatok még ha sokan nem is értenek velem egyet, nem is kell igazából.

Szóval a gyerek nincs egész nap a kezemben, megy már ezért is van az hogy ha mosogatok akkor rángatja a lábam. Van rengeteg játéka de semmi nem köti le csak ha mellette ülök. A kertes háznak hála van egy kis játszótere is de ott is kint kell lennem vele és szaladni utána. Fogzásra természetesen van gél, hozattam is különféle országokból és az ittenieket is mind megvettem van olyan 8-9 féle de az is csak néhány percig segít, és ahhoz is fel kell kelnem hogy bekenjem stb.

Egyébként nem várnám el, hogy keljen a gyerekhez esetleg ha hétvégén felkelne már az is óriási segitség lenne, de ő erre sem hajlandó. Vagy volt hogy megkértem, hogy vigye ki a kerti játszótérre addig pihenek kicsit, hat nem volt hajlandó mert sürgős dolga akadt....

2019. aug. 23. 11:48
 42/42 anonim ***** válasza:
91%

Hát, ha a kereseten múlna minden, akkor a férjemnek kellene itthon mindent csinálnia. Babóm 20 hós, 20 hetes terhes vagyok tp- n. Visszamentem dolgozni, de a kicsi közbe szólt és taccsra vágott, kis hija volt a tüdőemboliának, így tp magas kockázattal, veszélyeztetett terhesként. Ugye Gyed+tp+ adó+ csp ott vagyok, hogy cirka 300- at kapok jelenleg, mert mindenből maxin vagyok. Ez ugye csökken ha már nem jar a Gyed, de még akkor is ésszerű " fizetésem" lesz, ami közös.


Nekünk mar kinőtt az éjjeli kelésből, kinn az összes foga, vége a szepának, de voltak húzós éjjelek. Emlékszem mikor belázasodott. Lázgörcsös, vesetagulatos, láz esetén kórház. Én fogtam a gyereket, apa dobált be mindent a táskába éjjel 1- kor, hogy indulunk a kórházba. Nem is tudom mi lett volna nélküle. Vagy mikor most trombózist kaptam, kérdés nélkül csinált mindent, szabira jött, míg labra nem bírtam állni. Utána meg visszament, ledolgozta az x időt, jött haza és vette el a gyereket, vitte le, hogy szusszanjak, nehogy bajunk legyen a kisebb gyerekkel.


Ketten csináltuk, igenis egy férfi ismerje fel hol kell a segítség, nehogy valami történjen. Nekünk külön alszik a gyerek, de ekég éber. Én kelek az ébresztőre előbb, kinyomom azonnal és keltem a férjem. Előző este mindent kikészítünk\bekészítünk. Racsukja a gyerekre az ajtót, de mielőtt elhagyja a házat kinyitja, hogy halljak mindent.


Anyóst építsd le. Itt is bepróbálkozott, de a férjem leintette, hogy ő majd tudja mit akar.


Ne cipeld a gyereket. Szoktasd ahhoz, hogy veled mennjen. Mi együtt teregetünk, főzünk, porszívózunk, vásárolunk. Ha nyíg leülök vele kicsit játszani, majd folytatom, ahol abba hagytam. Néha már magában is elvan 10-15 percet. Van hogy hisztérikusan fetreng, nem hagyom magára, nyugodtan magyarázok neki, hogy ez nem szép dolog, ronda egy ilyen szép kisfiútól. Par perc után, mivel nem ér célt abbahagyja.


Szepa alatt mászott utánam, csimpaszkodott belém. Csak akkor vettem fel, ha már keserves volt. Kis simi, puszi és mentünk tovább. 8 hótól- 18 hóig tartott. Ha végig cipelnem kellett volna megszakadok. Ja és ő 6 hét alatt tolta ki az összes fogát


Próbáld külön szoktatni, bébiőr is mehet, bár magamból kiindulva minden neszre éberen figyelek.


Apaval meg tessék beszélni és mindent őszintén elmondani.

2019. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!