Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menjünk külön szobába? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjünk külön szobába? Mi lenne jó megoldás?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éves kislányunk van. Eddig is velünk aludt egy szobában helyhiány miatt, mostmar hely van de nem hallanám meg ha sírna így is nehezen hallom meg a fáradtságtól. Beindult nagyon a fogzás így kb 2 hete 8-10x kel éjjel. Nagyon fáradt vagyok már így teljesen a mi ágyunkhoz húztam a kiságyat így csak átnyúlok. A gond az hogy férjem telefonja 5 órától csörög ráadásul kishangszórón, tehát nagyon hangosan. De ő nagyon nehezen ébred fel így is csak én és a gyerek... Kezd elegem lenni, hogy alig elaltatom ettől újra ébred. Sehogy sem tudunk kompromisszura jutni. Már arra gondoltam, hogy átmegy külön szobába vagy nem tudom. Ő egyszer sem kel a kislányhoz és nekem így 0-24-ben azért nagyon fárasztó, segítségem semmi. Nem tudom mi lenne a jó megoldás.
2019. aug. 22. 23:20
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
0%

#31


Te NEKI szülsz?

2019. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
12%

#32


Csörög neki az ébresztő 5-kor. És? Valakinek dolgozni is kell, pénzt keresni a családra meg a 4 szobás kertes ház fenntartására. Nehogy már még ő költözzön ki a szobából, mert anyuci nem képes a gyereket másik helyiségbe tenni.

2019. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
57%

Nem êrtelek kêrdező.Nyilván előtte is bömbölt a férjed ébresztője..tehát tudtad,hogy ezekután is fog.És azt is,hogy sokszor kell kelni a gyerekhez.Akkor miért vagy meglepődve?Egyébként igen,egyféle megoldás lenne,ha a férjed külön aludna,de idő kérdése lesz csak,hogy mikor lép képbe egy szerető.

Jössz a 4szobás ház takatításával...ebbe nem gondoltál bele,hogy mi munka lesz ez gyerek mellett?Minek 4szoba egy gyerekre.Áá ...

Megint egy meggondolatlanul szült gyerek!

2019. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
60%

#34:

Aki így gondolkodik, annak ugye nem dobja be a felesége a közösbe a GYED-et, a családit, és az adókedvezményt? Csak hogy api verhesse magát, hogy ő tartja el a családot.

Na nálunk ez egyszer hangzott volna el, az qurvaisten, hogy másnap reggel kezdek a munkahelyemen, aztán utánam a vízözön. Apa meg maradhat otthon GYED-en, egy egy éves már eszik mindent.

B verzió a válás. Ugyanúgy csak pénzt ad, nem segít semmiben, a gyerekre tojik, csak fele annyi lesz a házimunka. Az ilyen férj nem sok űrt hagy maga után.


Jó hogy már nem emeljük a drága apukákat pidesztádra, ha elmennek dolgozni. Ó, szegény, felnőtt ember, akinek nem hullik a pénz az égből 😭😭😭😭!

Nem a neje verné a legjobban az asztalt, hanem az E-on.

Akkor nem kényszerülne dolgozni, ha szingli lenne?

2019. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
29%

#36


A szó amit keresel: piedesztál.


Egyébként írták már, nyugodtan meg lehet osztani a teendőket, de akkor apuka se dolgozzon.

2019. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
75%

#37

Jaj hagyjad már, úgy tudjátok beállítani a munkát, mintha egész nap 20kg-s betontömböket kéne cipelnie jobbra-balra, meg lefutni két maratont és estére épp csak arra lenne ereje, hogy összeessen :D Ennyire egy munka sem fárasztó, főleg nem az irodai munkák, és ezt tapasztalatból mondom, mert én is diplomás irodai munkát végeztem. Fárasztó, persze, de a babával lenni sokkal fárasztóbb, úgyhogy nekem ne adja elő a hattyúk halálát a párom, mert abban a pillanatban cserélünk és ő marad otthon, én megyek dolgozni. Majd meglátjuk akkor hogy fog boldogulni nulla segítséggel, én végigalszom az éjszakát, ő meg szenvedjen. Fu komolyan nehéz elhinnem, hogy ilyen trágya házasságok léteznek. Ilyen férfiaknak szülni...

2019. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
12%

#38


Látszik, hogy te még sosem dolgoztál úgy igazán.

2019. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
15%

Érdekes, hogy régen ilyen hiszti nem volt.

Mikor én voltam gyerek, meg se fordult a fejekben, hogy apuka az egész napos robotolás után kivegye a részét az otthoni munkából, és a nők gond nélkül ellátták a házat, akár több gyereket, vagy talán még állatokat is.

2019. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
73%

#40: Persze, csak azt elegánsan kihagytad, hogy a feleség NEM dolgozott! Se 1, se 2, se 13 éves korú gyerekek mellett!

Azt meg ne hidd, hogy azért, mert a Józsi bácsi 8 órát letekert a konzerv gyárban, már a felesége vágta a disznót, meg bikát herélt.

Lehet, hogy a panelban régen se volt más dolga a férfinak, de rajta kívül más állatot a felesége se gondozott.


Jó, hogy nem a nő a lusta disznó, amiért CSAK a teljes állást, a gyermeknevelést, a házimunkát, és a férj kiszolgálását végzi, és nem tart teheneket a panel erkélyen.

2019. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
34%

#41


Jelen esetben a nő nem dolgozik.

Majd ha visszamegy ő is, akkor lehet beszélni a teendők megosztásáról.

2019. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!