Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menjünk külön szobába? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjünk külön szobába? Mi lenne jó megoldás?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éves kislányunk van. Eddig is velünk aludt egy szobában helyhiány miatt, mostmar hely van de nem hallanám meg ha sírna így is nehezen hallom meg a fáradtságtól. Beindult nagyon a fogzás így kb 2 hete 8-10x kel éjjel. Nagyon fáradt vagyok már így teljesen a mi ágyunkhoz húztam a kiságyat így csak átnyúlok. A gond az hogy férjem telefonja 5 órától csörög ráadásul kishangszórón, tehát nagyon hangosan. De ő nagyon nehezen ébred fel így is csak én és a gyerek... Kezd elegem lenni, hogy alig elaltatom ettől újra ébred. Sehogy sem tudunk kompromisszura jutni. Már arra gondoltam, hogy átmegy külön szobába vagy nem tudom. Ő egyszer sem kel a kislányhoz és nekem így 0-24-ben azért nagyon fárasztó, segítségem semmi. Nem tudom mi lenne a jó megoldás.
2019. aug. 22. 23:20
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
25%

#13


Nem, de akkor ne is zavard el dolgozni. Vagy egyik, vagy másik.


De ha mondjuk felkel minden éjjel 10-szer, ahogy szerinted jó - annak úgyis gyors kirúgás a vége, amikor először alszik be, vagy hibázik nagyot, mert majdnem elalszik. Jó alvás nélkül nincs élet.

2019. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
11. Igen nyilván akkora kamu. Olyan kellemes már 3 hete napi szinten 1-2 órát aludni részletekben, igazad is van hazudtam csak 0-23, 22... Reggel pedig kamu mosollyal felébredni, hogy jujj de jó. Vagy fel sem ébredek rendesen a gyerek pedig kimászik és leesik az ágyról. Ja de az nem baj mert nincs főnököm aki megfenyeget. Aztán pedig készíteni a reggelit tízórait ebédet stb mert természetesen enni kell a gyereknek. Közben tisztán tartani egy 4 szobás kertes házat, gyerekkel a kezemben porszívózni füvet vágni mert épp szeparációs szorongása is van és egy percet sincs el egyedül. Ha valahova el is megyünk akkor is en szaladok utána nehogy olyat csináljon amit nem szabad. Ő pedig este 9kor lefekszik és alszik. Ha melóból haza ér szintén alszik legalább 1-2 órát, utána pedig úgy csinál mintha valamit csinálna és nem érne rá. Ja de megint hazudtam segít. Miután megfürdettem a kislanyt ő ráadja a pelust. Haha
2019. aug. 22. 23:58
 13/42 anonim ***** válasza:
30%

#13


Nem, nem jó ez se amit írsz, de ez meg a másik véglet.


A kettő között lenne a jó, ha mondjuk ilyenkor a munkáltató a gyerekes apát is 4 órás munkára - vagy otthonira - rakná át, a fizetés megtartásával (azt az állam adhatná ha már annyira nagyon családbarát) és akkor tényleg nincs apelláta, mindennek a felét vállalnia KELL. Kötelező.

2019. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
*2 hete
2019. aug. 22. 23:59
 15/42 anonim ***** válasza:
23%

#15


Neked ilyen artista babád van, vagy mi?


Valószínű férjed is ugyanolyan szarul alszik, és pont ennek hatására lett bunkó. A kialvatlanság dühöt, flegmaságot, érdektelenséget szül. Nehezen ébred fel reggel... Na igen, ha alig alszol, akkor nem is egyszerű felkészülni a 8 óra "móka és kacagásra" ami ugye semmiség, szerinted, és csak lógatja a lábát, direkt lóg, addig se kelljen otthon lennie.

2019. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
68%

Váljatok el... ilyen emberrel tényleg nem érdemes gyereket nevelni. Egyikőtöknél sem értem, hogy mi a francnak vállaltatok gyereket, gondolom nektek is csak addig volt meg a gyereknevelés, hogy jajj milyen cukik a babák. Igen, a gyerekek ordítanak, igen, éjszaka 10szer kelnek fel. Mit vártatok?

A párod szintén csak ennyit látott a gyerekből, kell a gyerek mert így szokás de foglalkozni vele már luxus. Én simán kidobtam volna a páromat ha ilyen. És ez nem csak a gyerekvállaláskor jön ki, aki ismeri a párját az pontosan tudja róla ha csak 2 hétig foglalkozik komolyabban a dolgokkal és lusta segíteni.

Aki meg azt írja, hogy a férfinek elég ha dolgozik hol él? Én ugyan azt a 8 órát "dolgozom" végig a gyerekkel meg az otthoni teendőkkel amit ő munkában tölt. Az utána lévő munkát teljesen természetes, hogy megosztjuk. Nálunk mindig is így működött, ha én ki voltam készülve mert egész nap rosszul volt a kicsi vagy éjszaka nem aludtam akkor ő szépen hazajött, foglalkozott a gyerekkel én meg elvonultam pár órát aludni. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ez valakinek hogy nem természetes.

Annyit tudok még mondani, hogy igen is rá kell szoktatni a kicsit arra, hogy egyedül van. Értem, hogy sajnálod szegényt de ha nem kezded el szépen szoktatni arra, hogy nélküled kell lennie akkor kisiskolás korára se fogja ezt kinőni, állandó hiszti lesz belőle és minél idősebb lesz annál nehezebb lesz kinevelni belőle.

2019. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
40%
Ha ennyire nem bírod a kiképzést, mehet a gyerek bölcsibe, te meg vissza dolgozni.
2019. aug. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
43%

Igazat adok annak aki azt irta h sok valaki nem alkalmas gyereknevelesnek es 3 ok miatt vallaljak.


Igazad van h.ferjed segithene többet!


Annak is igaza van aki azt mondja A ferjedet kirughatjak ha nem teljesit jól.


Annak is igaza van aki azt mondja h ne jatszd A mártír anyukat es gondolj magadra is h kialudt energetikai anyuka feleség legyél.

2019. aug. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
67%

Annak viszont rohadtul nem adok igazat aki azt mondta h apuka fel muszakban legyen az állam meg adjon ugyanannyi fizut! Megis mi a f...ért? Mert gyereket csinált? A gyerektelenek meg tartsák el apukat is vagy hogy? Igy is rengeteg A gyerek utáni bónusz meg szocpol,egyedülállók bezzeg nem kapnak!

Eltorolnem az osszest megemelnem a fizukat kicsit es mindenki tartsa el abbol a saját gyereket!

2019. aug. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
26%

#22


Gyerekkel, szar alvással nem lehet a normál tempót bírni. Ennek sosincs jó vége.

2019. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!