Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menjünk külön szobába? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjünk külön szobába? Mi lenne jó megoldás?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éves kislányunk van. Eddig is velünk aludt egy szobában helyhiány miatt, mostmar hely van de nem hallanám meg ha sírna így is nehezen hallom meg a fáradtságtól. Beindult nagyon a fogzás így kb 2 hete 8-10x kel éjjel. Nagyon fáradt vagyok már így teljesen a mi ágyunkhoz húztam a kiságyat így csak átnyúlok. A gond az hogy férjem telefonja 5 órától csörög ráadásul kishangszórón, tehát nagyon hangosan. De ő nagyon nehezen ébred fel így is csak én és a gyerek... Kezd elegem lenni, hogy alig elaltatom ettől újra ébred. Sehogy sem tudunk kompromisszura jutni. Már arra gondoltam, hogy átmegy külön szobába vagy nem tudom. Ő egyszer sem kel a kislányhoz és nekem így 0-24-ben azért nagyon fárasztó, segítségem semmi. Nem tudom mi lenne a jó megoldás.
2019. aug. 22. 23:20
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
42%
A gyereknek kellene a másik szobába menni... Nem normális, hogy ennyiszer felkelsz. Csak magadat nyírod ki. De ha ez így jó neked...
2019. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
58%

#1 Nem normális, hogy ennyiszer felkelsz.


Miért mit kéne csinálnia, bedobni a gyereket egy hangszigetelt szobába és hagyni üvölteni? A férfiaknak mind épp ennyi fogalmuk van egy baba gondozásáról? Azért remélem csak te vagy ilyen kivételesen sötét...


Szerintem, ha már apuka semennyi részt sem vesz ki a gyerekgondozásból, legalább ez a fogzási időszak alatt máshol alhatna. De biztos nagyon segítőkész és odaadó apa, ha ennyire se lehet megkérni.

2019. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
17%

Neked az a dolgod, hogy gondozd a gyereket, a férjed meg hagyd aludni, mert ő dolgozik.

Tedd át a gyereket másik szobába, vagy menj vele te is.

2019. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
79%

#3

A gyerekgondozás kettejük dolga, ketten vállalták. Vagy úgy gondolod, hogy egy gyereket gondozni 24 órán át egy nap, meg dolgozni napi 8-10 órát egyenrangú dolog? Én vigyáztam már gyerekekre és dolgoztam irodában is, az előbbinél stresszesebb melót nehezen tudok elképzelni :D

2019. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
84%

#5

Semmi gond nincs azzal, hogy nem akarsz gyereket. Csak akkor ne adj gyereknevelési tanácsokat sem, mert nem nagyon értesz hozzá, no offense🤣

2019. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Nem fogom sírni hagyni.

Hát sajnos nem az. Nagyon odavolt, hogy legyen baba most meg... Az elején volt, hogy segített. Felkeltettem és szó nélkül ment tápszert készíteni míg én nyugtattam a picit. Utána drága jó anyósom bemagyarázta neki, hogy neki csak annyi a dolga hogy elmegy dolgozni mert hát én otthon vagyok a babával az én dolgom minden. Ezt pedig szépen be is tartja. Beszélni nem lehet vele. Teljesen kivagyok, de már olyan szinten hogy havonta egyszer elmegyek szemöldök szedés festésre és azt a 20 percet végig alszom. Hihetetlen, sosem gondoltam hogy ide jutunk..

2019. aug. 22. 23:39
 7/42 anonim ***** válasza:
75%

#7

Én a helyedben beadnám a válópert. Egy ilyen férfi mellett egy percet nem maradnék tovább, aki azt hiszi, neki csak megcsinálni kellett a gyereket, te meg szenvedj vele 0-24-ben, amíg ő békésen alszik 8 órát, a szabadidejében meg tv-zik és haverozik. Az ilyen ember nem érdemel családot.

2019. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
19%
Mekkora kamu szöveg ez a 0-24 szenvedés. :D
2019. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
20%

#9


Helyes, mondjon fel és neveljék a gyereket megosztva, 50-50%. Akkor nincs apelláta, ébresztő lesz neki is éjjel, minden második alkalommal - végtére is, nem kell dolgoznia menni soha többé.


Persze az más kérdés, hogy a segélyke mire elég, de hát... gondolkodtak volna előbb :)

2019. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
80%

Ja, igazatok van, a férfinek annyi a szerepe, hogy hazamegy munka után, ránéz a gyerekre, megfőzeti a vacsit, aztán beül sörrel a tv elé, majd alszik kellemes 8 órát. Az nem érdekli, hogy a felesége 10x felkel a gyerekhez, meg amúgy is egész nap ordított vagy épp a mellét rágta, de kit érdekel, hogy 2 hete nem aludt egyhuzamban 2 órát.


Fuh, még szerencse, hogy az én férjem nem így gondolkodik, mert akkor már az első hónapban felakasztottam volna magam :D

2019. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!