Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok a helyzetünkről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a helyzetünkről? Halasszuk el az esküvőt?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy a páromnak 2 évet Pesten kell lennie, engem viszont köt a dolgom egy 200km-re Pestről levő kisvárosban.

Mindkettőnknek olyan "dolga" lesz az adott városban amit nem lehet megváltoztatni.

Tehát légyszi konklúzióként senki ne írja, hogy hagyjuk a francba a dolgunkat, és költözzünk a másik után.

(Nekem is lehetséges, hogy lesz esélyem Pestre menni, de ez nagyon nem biztos, erre nem alapoznék, és ez csak akkor fog kiderülni, amikor ő már rég ott lesz).


Jelenleg együtt élünk abban a kisvárosban, ahol nekem maradnom kell ameddig Pesten lesz.


5 éve vagyunk együtt, a családnak megígértük, hogy jövőre lesz az esküvő. Igazából szeretnénk is, de pont az esküvő után pár hónappal, neki már mennie kell Pestre.

A kapcsolatunk eddigi alakulása szerint nagyon nem jött be a"távkapcs" jobban mondva az a pár nap amit külön töltöttünk. Valahogy mindig feszültséget generált..

Továbbá nem szeretném a friss házas éveimet magányosan tölteni...


De...

Egyrészt a család már nagyon várja az esküvőt, élen az idős rokonaimmal, a nagymamámmal, aki attól retteg, hogy nem éri meg. Amitől egyébként én is félek...

És nagyon nem szeretném, ha nem lehetne ott. :(

De mégis furcsa lenne csak ezért megtartani.


Mit gondoltok a helyzetről? Mi sajnos képtelenek vagyunk dönteni.. :(


2015. máj. 12. 15:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 A kérdező kommentje:
Hát nyilván az lesz. De, mint írtam vannak aggályaim azzal kapcsolatban, hogy az mennyire fog működni, mert eddig teljesen részesei voltunk egymás életének. (Egy baráti társaság, közös ismerősi kör stb.)
2015. máj. 15. 21:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!