Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok a helyzetünkről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a helyzetünkről? Halasszuk el az esküvőt?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy a páromnak 2 évet Pesten kell lennie, engem viszont köt a dolgom egy 200km-re Pestről levő kisvárosban.

Mindkettőnknek olyan "dolga" lesz az adott városban amit nem lehet megváltoztatni.

Tehát légyszi konklúzióként senki ne írja, hogy hagyjuk a francba a dolgunkat, és költözzünk a másik után.

(Nekem is lehetséges, hogy lesz esélyem Pestre menni, de ez nagyon nem biztos, erre nem alapoznék, és ez csak akkor fog kiderülni, amikor ő már rég ott lesz).


Jelenleg együtt élünk abban a kisvárosban, ahol nekem maradnom kell ameddig Pesten lesz.


5 éve vagyunk együtt, a családnak megígértük, hogy jövőre lesz az esküvő. Igazából szeretnénk is, de pont az esküvő után pár hónappal, neki már mennie kell Pestre.

A kapcsolatunk eddigi alakulása szerint nagyon nem jött be a"távkapcs" jobban mondva az a pár nap amit külön töltöttünk. Valahogy mindig feszültséget generált..

Továbbá nem szeretném a friss házas éveimet magányosan tölteni...


De...

Egyrészt a család már nagyon várja az esküvőt, élen az idős rokonaimmal, a nagymamámmal, aki attól retteg, hogy nem éri meg. Amitől egyébként én is félek...

És nagyon nem szeretném, ha nem lehetne ott. :(

De mégis furcsa lenne csak ezért megtartani.


Mit gondoltok a helyzetről? Mi sajnos képtelenek vagyunk dönteni.. :(


2015. máj. 12. 15:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
66%

Mi èltünk ïgy 5èv utàn szintèn 2èvig, èn Londonban voltam kint. Agusztusban hàzaodtunk szeptember vègèn költöztem,de mi nem voltunk egymàsra nőve. Volt olyan nyàr mikor 3 hónap alatt egy hètvègèt tudtunk talizni mert nagyon messze gyakorlatoztam.

Szóval biztos voltam benne hogy működik, kètsègem sem volt az ellenkezőjèről. Jelenleg 11 ève vagyunk együtt, van egy kisfiunk ès minden szuper, tehàt nem lehetetlen.

Visszont nàllatok kicsit màs a helyzet, szerintem ilyen kacsolatban nem működne, olyan mintha nem hagynàtok egymàsnak teret...ilyenkor ha kiszabadultok el is vesztek...

2015. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az ellenkezője jött le, de szerintem abszolút hagyunk egymásnak teret.

Tény, hogy a baráti társaságunk is közös, de mindenkinek megvannak a maga elfoglaltságai.


Úgy alakult eddig, hogy nem kellett heteket külön töltenünk, és én ennek örülök. Ettől még szerintem nem vagyunk egymásra nőve.


Ettől függetlenül, igazad van abban, hogy egyáltalán nem biztos, hogy működne.

Vagyis én így gondolom.

2015. máj. 13. 09:55
 53/61 A kérdező kommentje:

A párom biztos az esküvőben, ő nem fél attól, hogy nem működne.

(Nem is értem miért..)

2015. máj. 13. 09:56
 54/61 anonim ***** válasza:
100%

mert ő szeret

te meg a családi nyomásra akarsz lagzit, mert mit szól majd a mariska néni 3 házzal arrébb!

2015. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ismerek olyan házaspárt (gyerekek is vannak), akik más-más országban élnek (nem szomszédos országok), a férj felsővezető, sokat utazik, sokat ingázik, más országból is származnak, a gyerekek anyukával élnek életvitelszerűen anyuka hazájában, a férj a saját hazájában, de rendszeresen utazik a családjához is, és időnként a család együtt is tölt időt apuka hazájában, egyébként mindkét szülő anyanyelvét jól beszélik. És működik a házasság, semmi probléma a gyerekekkel sem.


Szóval így is lehet, ahogy ők csinálják, csak ugye ti bizonytalankodtok, nekik meg nyilván ez nem volt kérdés, hogy működni fog-e.

2015. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
46%

"Régen bejárós voltam (1,5 óra út) és sajnos pszichoszomatikus tüneteim lettek. Fejfájás, hányinger, hányás. Az utazástól egy idő után... :( "

Ezzel orvosnál jártál már? Mert ez nem normális. Az én anyai nagyszüleimhez tömegközlekedéssel kb. 6 óra az utazás (és még át is kell szállni) Budapestről, mégse volt soha semmi bajom, sem a tesómnak, sem a szüleimnek, sem a nagyiéknak, ha éppen ők jöttek.

2015. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:

Nem voltam orvosnál, alapból az utazástól nincs bajom, pedig jelenleg se utazok keveset.

Bejárósként iszonyú korán kellett kelnem (4-kor) és volt, hogy aznap csak este 10-re értem haza.

És a buszon próbáltam tanulni, gondolom attól lettem rosszul.

Egy idő után minden alkalommal fájt a fejem.

Mióta nem kell minden nap ennyit utaznom, nincs bajom szerencsére.

2015. máj. 13. 19:33
 58/61 anonim ***** válasza:
68%

Kicsit ùgy èrzem folyamatos kifogàsokat gyàrtasz a megoldàsok ellen, ès mindenkèpp győzködöd magad, hogy tàvkapcsolatban ez nem működne...

Èn ùgy gondolom ha komoly a kapcsolat, ès kètsèged sincs az èrzèseid felök, akkor fel sem merülne benned hogy 2 èv (ami az elèg kevès idő ha èleted vègèig tervezed a hàzassàgot )problèmàt okozhat. Valahol bizalmi problèma van, vagy magadban nem bízol vagy benne...de olyan problèma nincs ami kompromisszummal àt nem hidalhatò ha szereted a màsikat! Szerintem..

2015. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 A kérdező kommentje:

Szerintem egyáltalán nem gyártok kifogásokat.

Próbálom az objektív valóságot leírni, és hozzátenni a véleményemet, aktuális érzelmeimet.


Szeretném ha működne a kapcsolat. Nagyon szeretem a páromat.

Csak vannak aggodalmaim.

2015. máj. 14. 19:23
 60/61 anonim ***** válasza:
de miért nem megoldás minden hétvégén/szünetben találkozni?
2015. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!