Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Halasszuk el emiatt az esküvőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halasszuk el emiatt az esküvőt?

Figyelt kérdés
Részleges bokaszalag szakadásom van, augusztus végén lesz az esküvőnk. Az orvos azt mondta addigra rendbe fogok jönni, de magassarkút természetesen nem viselhetek majd. Az egyik "kedves" rokon szerint nagyon ocsmány lesz a ruhám, ha balerina cipőszerűség lesz rajtam és halasszuk el az esküvőt, mert megszólnak a vendégek és miattam fognak szégyenkezni. Hirtelen úgy lesokkolódtam, hogy nem tudtam mit mondani, csak néztem hogy még a kórházban is ilyeneket mond. Nem akarom és a párom sem elhalasztani az esküvőt, de egyszerűen nem tudom hogyan lehetne megértetni vele, hogy semmi köze ezekhez a dolgokhoz!

2012. máj. 9. 14:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Menjél már, nem is látszik a ruha alatt, hogy milyen cipő van rajtad, a kutya se fogja észrevenni. meg amúgyis! Kinek mi köze hozzá??
2012. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Én megmondanám a "kedves" rokonnak, hogy ha neki nem tetszik, nem kell eljönni, hogy nehogy lássa. Még ilyet? gyönyörű menyacipők vannak laposban is, nem kell emiatt így idegeskedni :) nehogy már elhalaszd!
2012. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Addig kell a vasat ütni, amíg meleg, már ha érted. :)
2012. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Én nem halasztanám el e miatt az esküvőt főleg ha már minden meg van szervezve.

Nekem az esküvőn szép magassarkú cipőm volt de miután elsétáltunk a lagzi helyszínéhez lecseréltem a jó kis lapos sarkú szandámra...senki sem szólt be miatta.

2012. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Én nem rég mentem férjhez gipszelt lábbal. Sajnos így alakult. Senki se törődött vele és felfogták, hogy a menyasszony és menyecsketánc pár billenésből fog állni.


Egyébként én balerina cipőt vettem a szabad lábamra. a Másikra pedig semmit, mert teljesen gipszben volt.

2012. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Nehogy elhalasszátok! Ez egy hülye, már bocsánat. Tényleg nem látszik, hogy milyen cipő van a ruha alatt. Legalább kényelmesben leszel végig :)
2012. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
ugyanmár
2012. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy halasztanám el. Felnőtt ember vagy, komolyan elhalasztanád, csak mert egy rokonod azt mondta? Hány éves vagy, 13?

Menjél csak férjhez, egy fehér szatén balerina cipő igenis nagyon helyes lesz, én a fehér magassarkút leváltottam a lagzin fehér szatén balerinára, mert sokkal kényelmesebb volt :) Sok boldogságot és jobbulást!

2012. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az válaszokat!

Az az igazság,hogy ismerem milyen ez a rokon, nem kérhetem már meg, hogy ne legyen jelen az esküvőn és tovább sem akarok rontani a helyzeten azzal, hogy leállunk veszekedni.

Csak is azért fordult meg a fejemben és tettem fel a kérést, hogy Ti hogyan oldanátok meg ezt a helyzetet. Mindenki azt mondja hogy nem baj, ne foglalkozz vele csak amikor azt hallod vissza, hogy a "kedves" rokon ezt terjeszti a családban, és senki nem szól neki a párom családjából akkor az elég kellemetlen és életem egyik legboldogabb napján nem akarom az Ő idegesítő megjegyzéseit hallgatni.

2012. máj. 9. 14:19
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Ne ,hogy ez miatt el halasszátok.Én például a vacsora után lecseréltem a cipőmet,tornacipőre mert az volt kényelmes,senki nem látja ,hogy milyen cipő van a lábadon szóval ne is foglalkozz ezzel!
2012. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!