Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Halasszuk el emiatt az esküvőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halasszuk el emiatt az esküvőt?

Figyelt kérdés
Részleges bokaszalag szakadásom van, augusztus végén lesz az esküvőnk. Az orvos azt mondta addigra rendbe fogok jönni, de magassarkút természetesen nem viselhetek majd. Az egyik "kedves" rokon szerint nagyon ocsmány lesz a ruhám, ha balerina cipőszerűség lesz rajtam és halasszuk el az esküvőt, mert megszólnak a vendégek és miattam fognak szégyenkezni. Hirtelen úgy lesokkolódtam, hogy nem tudtam mit mondani, csak néztem hogy még a kórházban is ilyeneket mond. Nem akarom és a párom sem elhalasztani az esküvőt, de egyszerűen nem tudom hogyan lehetne megértetni vele, hogy semmi köze ezekhez a dolgokhoz!

2012. máj. 9. 14:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem ilyet mondana egy rokonom, biztos a helyére tenném. Megmondanám neki, hogy ha neki nem tetszik, hogy kicsit "selejtes" a menyasszony, akkor be is állhat a helyemre menyasszonykodni, aztán felvehet akár platformcipőt is.


Másrészt egy esküvő nem a cipőtől lesz szép. Láttam máskor a tv-ben egy tengerparti esküvőt, ahol a hölgynek sima egyszerű volt a ruhája, mint valami nyári ruha, csak fehérben. Ráadásul kint voltak a homokon, mind mezítláb. Mégis olyan hangulatos volt az egész, hogy jó volt nézni.


Ez csak az én véleményem, de az én esküvőmet a szememben pont az rontaná el, ha azon kéne pánikolni, hogy jajj, egy árnyalattal sötétebb az asztaldísz, mint kellene lennie, meg hogy milyen "álomfehérneműt" vegyek fel. Tényleg nem ettől lesz jó és szép az esküvő, pláne nem a házasság.

2012. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%

Én alapból balerinában leszek majd, a párom kicsit alacsonyabb nálam. Amúgy sem vennék magassarkút.

Nem tudom mi köze a rokonoknak. Én az ilyet meg se hívnám. Hadd bosszúskodjon otthon.

2012. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
Aki hülye az is marad. Tisztára mint ha csak nagyanyám képtelenségeit hallanám:D El ne halaszd ezért a lagzit. Volt egy betegséged ami már javul de ennyi áldozattal jár. Szerintem ezt mindenki el tudja fogadni:D A kedves rokon meg valószínűleg bele akar trollkodni a jókedvedbe és ezt találta ki. Egy pillanatig se add meg neki ezt az örömöt:) Szép leszel és pont:D
2012. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Nekem nem csak részlegesen szakadt el a bokaszalagom,hanem teljesen. Az első 1 hónap volt gázos, utána már csak egy-egy rossz mozdulatnál éreztem,hogy nem az igazi.

Szóval tapasztalatból mondom,hogy augusztus végére már azt is el fogod felejteni,hogy ez megtörtént veled és szerintem simán húzhatsz még magasabb sarkú cipőt is, de persze ne 14 centiset azért...

Sok boldogságot!

2012. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%
Szia,tavaly októberben volt bokaszalag szakadásom és bizony nagyon nehezen gyógyuló betegségről van szó.DE!!!Augusztus végéig meg fog gyógyulni annyira,hogy egy nem túl magas,nem tűsarkú cipőt viselni tudj.Október közepén történt a balesetem,gipszbe voltam,szúrni kellett magamat,de karácsonyra már gyönyörűen használtam a lábamat és mindezt úgy,hogy két pici gyermekem van,tehát nem tudtam szigorúan tartani a pihenést.Ha teheted,akkor pócolva,jegelve pihentesd a lábad,magyarul feküdj minél többet,mert ez az egyetlen gyógymód.Ill.ha a nagy dagadás lement a lábadról,akkor bokamerevítővel terheld a lábat,mert pl. a gipsz sokkal rosszabb,sokkal többet kell utána tornáztatni,elgémberednek a szalagok,izmok.Ez a válasz gyakorlati része.Az elméleti pedig az,hogy kakild le a tisztelt rokon tanácsát,mert lapos sarkú cipőben is gyönyörű leszel,az a te nagy napod lesz és még kényelmesebben is érzed magad!
2012. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%

Rajtam is alapból lapos balerina cipő volt,mert a 2 centis sarkacskájával voltunk egymagasak párommal.

Egy fényképen se látszódik mi van rajtam.


a helyedben én a rokon meghivását visszavonnám,puffaszkodjon otthon platformos cipőben.

2012. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki az a rokon, de szerintem még ha közeli is megmondanám neki a helyedben, hogy nem szívesen látott vendég volna az esküvődön. Ez nem veszekedés, nem balhé, hanem egy szimpla kijelentés. Szép kilátásaitok vannak a jövőre ettől a rokontól, ha nem rakjátok helyre minél előbb.
2012. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok bíztató választ!

Nagyon remélem, hogy tényleg a lehető leghamarabb túl leszek ezen,mert eddig mindent én intéztem és elég sok helyre kéne még mennem, hogy minden rendben van-e. A párom az előbb ért haza és azt mondta, hogy ma is egész nap hívogatta telefonon, hogy mi lesz az esküvővel. A párom közölte vele, hogy mindenképpen meg lesz tartva az esküvő. De nem vagyok benne biztos hogy 100%ig megértette.

2012. máj. 9. 18:18
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én neki azt mondanám, hogy nem lesz. A többieknek meg megtartanám..
2012. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
86%

Tartsátok meg de ezt a rokont ne hívjátok meg ha ennyire zavarja a balerina cipőd. Elképesztő. Nekem eleve balerina cipőm lesz, mert már 3-szor volt műtve a lábam, és magassarkúban biztos kitörném. Amúgy gyönyörűeket lehet venni.


[link]


[link]


[link]


Gyönyörűek, és ahogy a szalag feltekeredik a bokán........

2012. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!