Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Halasszuk el emiatt az esküvőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halasszuk el emiatt az esküvőt?

Figyelt kérdés
Részleges bokaszalag szakadásom van, augusztus végén lesz az esküvőnk. Az orvos azt mondta addigra rendbe fogok jönni, de magassarkút természetesen nem viselhetek majd. Az egyik "kedves" rokon szerint nagyon ocsmány lesz a ruhám, ha balerina cipőszerűség lesz rajtam és halasszuk el az esküvőt, mert megszólnak a vendégek és miattam fognak szégyenkezni. Hirtelen úgy lesokkolódtam, hogy nem tudtam mit mondani, csak néztem hogy még a kórházban is ilyeneket mond. Nem akarom és a párom sem elhalasztani az esküvőt, de egyszerűen nem tudom hogyan lehetne megértetni vele, hogy semmi köze ezekhez a dolgokhoz!

2012. máj. 9. 14:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
58%
Nekem hasonló problémák miatt balerina cipő volt a lábamon. A szertartások után pedig papucs, mert sokkal kényelmesebb volt a lábamnak, azt sem vette észre senki. Na nehogy már régen voltam olyan esküvőn, hogy a menyasszony a szertartások után tornacipőt húzott, mert abban tudott csak kényelmesen táncolni :) A rokonokra pedig nem kell hallgatni, mindenbe belekötnek :D
2012. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
nehogy már ez miatt elhalaszd!!!! ha a doki azt mondta,hogy rendben leszel akkor ne foglalkozz semmivel,és senkivel!! Elmondom Neked, én nem bírom a magassarkút, viszont a ruhám olyan hosszú,hogy muszáj, és tudod mi lesz? Mezítláb leszek ha megfájdul! :D:D Let..om ki mit gondol, az én esküvőm és pont :) És ruha alatt meg egyébként se látszik. Ha meg annak a kedves rokonnak nem tetszik,hát ne menjen el,vagy csukja be a szemét :D Ne akard vele megértetni,mert aki hülye az az is marad, már bocs. A hülyének meg nem lehet értelmes dolgot megmagyarázni... Ne foglalkozz vele,hisz ahogy írtad: Semmi köze ezekhez a dolgokhoz! :)
2012. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!