Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki állja ebben az esetben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki állja ebben az esetben az esküvőt?

Figyelt kérdés
A szüleim úgy gondolják, hogy ők fizetik az esküvőnk és a lagzink felét, viszont párom úgy gondolja, hogy ezt mi oldjuk meg a megtakarított pénzünkből, mert az ő szülei nem tudják anyagilag támogatni a lagzit. Én viszont úgy gondolom, ha a szüleim felajánlották, hogy segítenek, akkor nem kellene visszautasítani őket, hisz az a megtakarított pénz még nekünk nagyon jól fog jönni pl. a lakásunk berendezésénél vagy gyerekvállalásnál. Bezséljem rá a párom, hogy fogadjuk el a szüleim segítségét vagy mondjam meg a szüleimnek, hogy a mi megtakarításunkból akarjuk finanszírozni a nagy napot?
2012. márc. 24. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem finanszírozzátok ti az esküvőt. A szüleid meg valószínűleg a nászajándékban odaadják majd a pénzt, amit az esküvőre szántak. Így legalább el lehet kerülni azt, hogy a szülők mindenbe beleszóljanak, illetve a párod szülei sem kerülnek kényelmetlen helyzetbe azáltal, hogy ők nem tudják kifizetni az esküvő felét.
2012. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

én ebben az esetben nem fogadnám el a szüleimtől, mert

utána örök életben azt hallgathatom / halgattja a párom, hogy csak az én szüleim adtak a lagziba.


Váláskor is ezek a "szépen felemlegetett" érvek, tények.

2012. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Általában nem a fiatalok szokták önmaguknak finanszírozni a lakodalmat,de mindenkinek más az anyagi lehetősége. Ha képesek vagytok állni a költségeket, akkor tegyétek meg!Az a pénz, amit a szüleid rátok szántak volna, az ott lesz, ha szükségetek volna rá máskor.Végül is csak számítotok a szüleid anyagi támogatására, csak nem a jobb zsebetekbe rakják, hanem majd a balba. Csak egyet kerüljetek: a majdani szemrehányást! Talán jobb, hogy addig nyújtóztok, ameddig a közös takarótok ér,ti dolgoztatok meg a lagziért.
2012. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Csak akkor, ha a szüleid nem fogják felemlegetni párod szüleinek és nem várják el, hogy olyan legyen az esküvő amilyennek ők szeretnék, akkor elfogadhatjátok.

Ha viszont a párod ennyire ellenzi és saját zsebből is tudjátok fizetni, akkor fizessétek ti.

2012. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Én a szüleimet ismervén, elfogadnám tőlük a pénzt. Bátyám esküvőjét is ők állták, és nem lett belőle semmi gond.

Sógornőm szülei nagyon...érdekes emberek, ezért tőlük csak a szűk család volt meghívva. Sógornőm is így akarta.


Persze az más, ha tudnám róluk, hogy állandóan a férjem fejéhez fogják vágni, hogy ők pénzeltek minket...de tudom, hogy nem olyanok, így elfogadnám.

2012. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A párodban van büszkeség és nem akarja,hogy az esküvőjét egy másik család állja,ő pedig egy forintot nem tesz hozzá.Gondolom nem érezné igazán a sajátjának,ha gyakorlatilag az utolsó virágsziromig mindent más fizetne ki.Megértem őt!
2012. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is azt javasolnám, hogy ha megtehetitek, fizessétek ti, a szüleid meg úgy is beleadják majd a nászajándékba azt a pénzt. ugyanott vagytok.
2012. márc. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!