Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért anyira felháborító az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért anyira felháborító az ötletem és elképzelésem? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Most nem úgy álunk anyagilag, hogy egy éven belül esküvőnk lehessen, de én hiszek benne hogy sikerül megvalósítanunk.Nem akarunk nagy lagzit, csak a család (mondjuk ez is kb 60fő)

Apám ma azt mondta hogy 600.000Ft csak a kaj.Én amikor közöltem, hogy persze ha étteremből rendelem akkor enyi.De ha házilag intézzük a 3 fogásos menüt akkor nem!

Lehet hogy rosszúl számoltam, de nekem ilyesmi a kalkulációm:

Leves: kb.30-40l az még ha marha húsból is csinálom megvan 10.000FT

Főétel:Rántot hús, Pörkölt az kb 40.000Ft

köretek hozzá 10.000Ft

a sütemények pedig szintén 20-30.000Ft-ból megvannak!

Az össz.:90.000Ft

Ezen teljesen felháborodott apám, hogy hogy gondolom az, hogy majd mi főzzük a kaját (én, anyósom,anyám).

Szerintetek is gáz, vagy megoldható és esetleg elfogadott hogy nem az étteremből rendelem?

Légyszi ne kiméljetea "hogy ha nincs pénzem minek akarok esküvőt" beszólásoktól!!


2010. febr. 23. 14:08
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig a válaszokat,szerintem neked nem lesz főzésre időd(és anyudnak sem) de ha van a rokonságban baráti körben asszonytársaság és elvállalja akkor meg lehet oldani szerintem.én azért választottam azt hogy étteremben legyen mert az eljegyzéskor anyum és testvére dolgozták magukat halálra és nem voltak ott a fontos pillanatoknál mert azt lesték hogy mindenkinek meglegyen minden.Utólag már bánom.Ne hagyd magad,egy már házas 26 éves
2010. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Szokás hogy a családból hoznak a kajához cuccokat! pl. tyúkot, tojást! tortákat a vendégek úgyis hoznak, de azért kell venni is, de a legegyszerűbb, ha összehívjátok a családot és megsütitek!Nem csak a kajára kell gondolni, mert ott van a rengeteg pia!Talán az drágább lesz, mint a kaja!+ zenészek: 100 000 Ft. alatt lagziba nem mennek el!
2010. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Szió! Sikerült a családdal megbeszélned az otthoni lagzi ötletét? Majd írd le kérlek hogyan döntöttetek, mert nagyon érdekel sikerült e meggyőznöd őket.

Amúgy nekem is ilyen otthoni lagzim lesz.

Remélem, minden az elképzeléseid szerint alakul!

2010. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:

Átgondoltunk mindent töviről hegyire, és végül nem lesz lagzi egyáltalán!Nem a pénz, inkább a család miatt!

2 tanu meg mi, az igen után elmegyünk egy számunkra kedves étterembe és megkajálunk meg koccintunk.

Sok boldogságot nektek.

2010. márc. 24. 10:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!