Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira felháborító...

Tényleg annyira felháborító ez? :S:S

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel mondtam anyumnak h nagyon fáj a torkom. Néztük , de nem volt itthon semmilyen gyógyszer rá. Nem rég jött haza munkából. Mondtam neki h hólyagos a torkom. Erre elkezdett veszekedni h miért nem szóltam, hogy fáj, akkor elment volna gyógyszerért. Erre mondtam neki h de hisz tegnap mondtam. Erre hogy de azt nem mondtam h ennyire fáj stb.. Most tényleg ennyire ki kell akadni ezen? :S Nagyon rosszul esett..

16/L


2011. jún. 30. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ez annyira nem nagy dolog!

de mivel írtad, hogy a munkából jött haza,lehet hogy történt valami vagy csak egyszerűen fáradt volt!

2011. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
túlreagáltad te is, ő is. le sem tagadhatjátok egymást.
2011. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha beteg vagy, akkor kedvesebben is bánhatna veled. Amúgy ha nincs gyógyszer, igyál sok forró teát (ilyenkor nyáron is segít) mézzel, mézet magában, sok gyümölcsöt egyél!
2011. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

ittam teát, a mézet nem szeretem :S

Most lelépett, hogy hozzon gyógyszert. Nem szokott ilyen lenni velem. Nem tudom amúgy sem hogy hogy gondolta h szóljak neki, mivel meló közben általában nem veszi fel a telefont .. :S

2011. jún. 30. 17:44
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Kicsit hamar felkapja a cukrot!
2011. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Anyukád biztosan csak fáradt volt. Egyébként 16 évesen, ha hólyagos a torkod, egyedül is elmehetsz a háziorvoshoz, nem kell megvárni az Anyukádat. Aztán, ha megvan a recept, vagy kiváltod a zsebpénzedből (Anya biztosan "megadja"), vagy megvárod Anyut és együtt kiváltjátok. Nem nagy dolog, máskor próbáld ki, most pedig ássátok el a csatabárdot. Jobbulást!
2011. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
komolyan kívánom,hogy ez legyen a legnagyobb problémád....anyukádnak más dolga is van lehet kiakadt valamin a munkahelyén, nem kell mindjárt elkeseredni,ha nem úgy szólnak hozzád, ahogy elvárod,lépj túl rajta ez semmiség
2011. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, mit drámázol ezen. Sok szülő le sem tolja, hogy a gyereke beteg, főleg ha már tini. Anyukád legalább aggódik, te meg az első kicsit nyersebb szóra sírógörcsöd támad? Sok sz*r ér még az életben, nem tudom, azokkal hogy fogsz megbirkózni.

Gyógyszer helyett meg igenis a mézet kéne tömni, legalábbis teába tenni, mert az valóban segít és nincs mellékhatása, mint a sok vacak gyógyszernek.

Nálam jobban senki nem utálja a mézet, ha fáj a torkom (és elég sokszor szokott), mindig megeszem, mert tudom, hogy se perc alatt rendbe hoz.

2011. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerinem is csak fárad volt. Egyébként a Homeogene is segit s az recept nélküli.
2011. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nehéz napja volt neki, és mellesleg aggódik érted, hisz elment gyógyszerért, pedig sz-tem esik le a lábáról. Ne haragudj rá hogy felkapta a vizet, inkább légy megértö vele szembe és értékeld hogy gondoskodik rólad.
2011. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!