Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira felháborító...

Tényleg annyira felháborító ez? :S:S

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel mondtam anyumnak h nagyon fáj a torkom. Néztük , de nem volt itthon semmilyen gyógyszer rá. Nem rég jött haza munkából. Mondtam neki h hólyagos a torkom. Erre elkezdett veszekedni h miért nem szóltam, hogy fáj, akkor elment volna gyógyszerért. Erre mondtam neki h de hisz tegnap mondtam. Erre hogy de azt nem mondtam h ennyire fáj stb.. Most tényleg ennyire ki kell akadni ezen? :S Nagyon rosszul esett..

16/L


2011. jún. 30. 17:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem értékeld, hogy annak ellenére, hogy már 16 éves vagy és egyedül is elmehettél volna a gyógyszerért, még az egész napos meló után, ( amikor valószínűleg hulla fáradt volt) még elment gyógyszerért.

Szerintem nyugodj meg..

2011. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is fáradt volt.


Meg amúgy logikus, hogy felhívod, hogy hozzon neked gyógyszert - amikor tudod, hogy úgyis jön haza a munkából, meg tud állni venni valahol.

2011. jún. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
öblögess pálinkával, az tényleg segít rajta
2011. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azóta rendes volt, nem haragszik, szerintem a munkahelyén idegesítették fel..
2011. jún. 30. 21:26
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Anyud biztos fáradt volt, vagy felbosszantották a munkahelyén. Anyum vendéglátásban dolgozik 21 éve, mindig tudom, mikor van az, hogy nem nyaggatom.


Beszéld meg vele, és béküljetek ki. Ja, és sürgősen orvos!:)

2011. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!