Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két hónappal az esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónappal az esküvő előtt elbizonytalanodtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Páromék túl sokat várnak el tőlem, azt akarják, hogy állatokat tartsak mivel a párom ebben nőtt fel. Úgy érzem hiba lenne az esküvő, nem tudnék így élni. Napi 12 óra munka plusz utazás mellett miért várnák el ezt tőlem? Mit tanácsoltok?
2014. jún. 6. 08:41
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
62%

26, téged miért zavar, hogy felteszi újra?

Ez az oldal nem arra való, hogy kérdezzen? Max te nem válaszolsz rá.

2014. jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha meggondolja magát, az inkább esküvő előtt történjen, (mindegy, hogy 2 hóbappal előtt) de ne utána 1 hét múlva jusson eszébe, hogy nem is ezt akarta..
2014. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Igazából amikor összejöttetek, tudtad, hogy mivel foglalkoznak a párodék. Amikor már egy ideje jól megvoltatok, és bejelentkeztetek időpontért, már pont hogy tudhattad jól, hogy mire számíts. Ha ennyire nem egyezik a jövőkép, ne menj hozzá, mert szenvedni fogsz. Ha meg összeházasodtok, és a férjed mond le az állattartásról a kedvedért, de szeretné, akkor meg ő fog szenvedni, mert az az élete. Szóval szerintem ez így hosszútávon nem fog menni, és most ne feltételezz olyat, hogy rosszindulatból írtam ezt, mert nekem nem oszt és nem is szoroz, hogy hozzámész-e vagy sem, csak a kilátások miatt..
2014. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Már járás közben szó kéne essen arról hogy milyen életet képzeltek el magatoknak. Ha az egyikőtök mucsaröcsögén szeretne birkákat tenyészteni, a másik meg new yorkban lenne újságíró, nyilván kár erőltetni a kapcsolatot. Eddig nem esett szó erről?

Határozottan meg kell neki mondanod hogy te nem fogsz állatokat tartani a házadnál, szó se lehet róla. Meg kell kérdezni, hogy ő hogy képzelte ezt az egészet. Nem hiszem hogy eddig nem beszéltetek erről, annak mi volt az eredménye?

Azt írod "páromék", gondolom a családja is vár el ezt azt, de mégis milyen jogon? Őket teljesen le kéne választani, ha nem vagy az a fajta nehogy velük élj egy tanyán.

2014. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Én akkor is úgy gondolom hogy nem vagytok összeillők! De amit írtak is már vissza sem írsz semmit, mit gondoltál hogy igazad van? :D Én sem vagyok nagy cimbije az anyósnak, soha nem költöznék a nyakára, de én a helyedben segítenék ha már ott eszel, alszol, élsz!
2014. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom már kezdetek óta tudod, hogy a párod és a családja miből élnek és éreztették veled, hogy neked is azzal kellene foglalkoznod.


Jobb,ha lelépsz,ha már most tudod,hogy ezt nem bírnád csinálni.

2014. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit mindkét oldalnak igaza van. Egyrészt, én megértem a kérdezőt, 26 éves vagyok, házas, de az biztos, hogy olyan isten nincs, hogy én tyúkokkal, disznókkal stb. tököljek, utálok ilyenekkel foglalkozni, nálam a háziállat a kutya és a macska, pont. (Mielőtt még: nem vagyok városi pi.csa, Bp-től 40 kilométerre élek, de én nem szeretem ezt az életformát és kész).


Másrészt viszont, nem költöznék be anyósék házába, ha tudom, hogy ott ez elvárás. Ha mindenki csinálja, hülyén érezném magam, ha én nem, ugyanakkor marhára nem szeretném. A megoldás, hogy költözzetek külön a családtól, és viszlát.


Harmadrészt, nem mennék hozzá olyan pasihoz, sőt, együtt se lennék olyannal huzamosabb ideig, aki ezt várja tőlem, mert én ugyan nem tenném meg. Senki kedvéért nem etetnék csirkéket, főleg nem vágnék, de akkor olyan pasit is kell választani, aki ezt nem várja el.


Ha ennyire különböző módon képzelitek az életeteket, nagy hiba összeházasodni. Állni fog a bál folyton, hogy te egy lusta dög vagy (anyós majd biztos bőszen bólogat ehhez), mert nem segítesz, te viszont továbbra se akarod majd. Ennek sose lesz vége, így meg max 2 év múlva úgyis elváltok, nem leszel így boldog soha.

2014. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha ennyire kétségbe vagy esve,hogy itt megkérdezed mit tegyél, miért nem reagálsz semmit? :( Nagyon sokan adtak neked tanácsot.

Az utolsó nagyon jól vázolta :)

2014. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz állattartással foglalkozni, ne költözz oda! Ja, hogy már odaköltöztél? Hát akkor tudod, mit vállaltál. Nem, ott nem az van, hogy semmit sem csinálsz, igenis segítened illene, ha már ott élsz a nyakukon.

Hidd el, teljesen megértem, miért nem akarod csinálni, mert a büdös életben nem tudnék ilyen gazdaságban meglenni, állatokkal foglalkozni, de az a különbség, hogy én eleve nem mentem volna oda lakni, mert van annyi eszem, hogy tudjam, mivel jár. Mert ott lakni, és nem részt venni benne POFÁTLANSÁG!

Ha nem tetszik, költözzetek külön, városba, vagy olyan helyre, ahol nincsen gazdaság. Ha a párod nem akarja, mert ő ennek akarja szentelni az életét, akkor NEM VAGYOK EGYMÁSHOZ VALÓK. Mert őt is meg lehet érteni, téged is. Viszont két ilyen egymástól eltérő életmódot és életfelfogást nem lehet összetársítani. Ez már most világosan látszik. Ezek után mit akarsz még tudni?

2014. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!