Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két hónappal az esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónappal az esküvő előtt elbizonytalanodtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Páromék túl sokat várnak el tőlem, azt akarják, hogy állatokat tartsak mivel a párom ebben nőtt fel. Úgy érzem hiba lenne az esküvő, nem tudnék így élni. Napi 12 óra munka plusz utazás mellett miért várnák el ezt tőlem? Mit tanácsoltok?
2014. jún. 6. 08:41
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
A párod mit szól mind ehhez? Mi a véleménye erről? Benne van-e abban, hogy külön költözzetek vagy a szülőktől?
2014. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem itt nem én vagyok az idegbeteg! Azt írod hogy Te barátnőzni akarsz! Mikor? Munka után? Akkor nem sokáig leszel házas ha az otthoni dolgok helyett barátnőzöl! Lehet azt is persze, de meg kell találni az arany középutat! Azért lehet tudom miről beszélek mert anyuka vagyok, és sokat dolgoztam! Én nem barátnőztem ha itthon volt dolgom! Megcsináltam mindent és akkor mentem! Szerintem húzd kicsit meg magad ha anyósodnál laksz! Szerintem senki nem akar cselédet csinálni belőled! Tegnap óta ezen pörögsz? de most komolyan?
2014. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez így 2 hónappal az esküvő előtt derült ki????


Költözzetek saját háztartásba, akkor nem kell..

Te is tudtad a család hogy él, ha ezzel nem tudsz azonosulni( és nem tudsz) akkor tényleg nem kelleneez a házasság ( és igaza lesz az anyósnak, hogy nem leszel sokáig a menye...1 percig sem)


Kommunikáciő..


Én nem hiszem el,mhogy felnőtt emberek vannak ennyire életképtelene, és most nem arra gondolok, hogy nem szeretnél állatokkal foglalkozni( én csináltam már, és én sem szeretnék) ha em arról van szó, hogy mindez 2 hónappal az esküvő előtt merül fel benned, és nem kommunikáltok..

Kicsit olyan, mintha a 16 éves lányka hisztizne..

Tényleg 25 vagy?

Ennyi idősen kicsit lehetnél felelősségteljesebb gondolkodású, aki végiggondolja az életét, és nem csak akkor, amir szorul a hurok

2014. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
76%
Engem nagyon zavarnak azok akik előkotornak egy előző kérdést, amit a kérdező tett fel. Igen, lehet, hogy nem kapott olyan választ, ami negnyugtatná. Miért kell őt csesztetni?
2014. jún. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
70%
Ha dolgozik mi a francnak kellene állatokat gondozzon ? Itt a válaszadok tőbbsége se normális...
2014. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

24-es


Nem nagyon kellett kotorni a kérdését mert tegnap volt.

2014. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
84%

ne már, hogy lehet valaki ennyire sötét? tuti kamu...

már csak azért is, mert nem nagyon reagál a kommentekre, vagy ha igen, akkor ad egy-két rövid provokáló választ

2014. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Én vidéken lakom, gyerekkorom óta vannak állataink. Dolgozni is járok napi 8 órában, aztán otthon főzés, mosás, stb.Emellett barátnőzés is szokott lenni, ami persze nem mindennapos.

De! ennek ellenére én megértem a kérdezőt, mert mi emberek nem vagyunk egyformák. Miért kellene bárkit kényszeríteni, hogy olyat csináljon, amit nem akar? Mindenki a saját életét úgy alakítja, ahogy neki jó. Ha neked az az életstílus nem jön be, ne menj hozzá, mert nem neked való, és állandóan ezen fogsz siránkozni, meg puffogni, mert ha odaköltözöl, bizony illik segíteni. Szóval egy a lényeg: ha ez neked nem jön be, ne csináld..ne vedd el az időt sem a párodtól, sem magadtól

2014. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 Kései Sirató ***** válasza:

Nos, felnőtt nő vagy, jogod van eldönteni, hogy hogyan akarsz élni. Ha házasságot kötsz, akkor kettőtök közös életéről ketten fogtok dönteni. Ha nincs egyetértés alapvető kérdésekben, az nagyon megnehezíti az életet, mindkettőtökét.

Ha nincs egyetértés, szakítsatok! Találni fogsz olyan férfit, aki jobban illik hozzád, hasonlóan gondolkodik és nem akar kényszeríteni olyan tevékenységre, amit te nem szeretnél.

Ha jól értem, a párod is és a családja is bele akar szólni az életedbe. A családjának ehhez nincs joga.

Amennyiben a szülei házában fogtok élni, az megint más helyzet, akkor felmerülhet bennük olyan igény, hogy tegyél ezt vagy azt azért, amiért ott laksz.

HA van rendes munkahelyed, és a párodnak is, akkor menjetek albérletbe (amennyiben nincs saját lakásotok), munka után pedig ne gondozz állatokat, ha nem ez a hobbid. Egyébként is ott a háztartás, ha később gyerek is lesz, akkor meg rengeteg dolgod lesz.

2014. jún. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

24

Azért mert a tegnapi kérdésmugyanerről szólt, csak akkor még a hazasságban nem volt bizonytalan..

Ott szinte egyöntetű vélemény szerint, hogyha odaköltözik valakihez, akkor ki kell vennie a részét a hazimunkából( itt az állatok is bele tartoznak ebbe a munkába)

Akkor ő úgy gondolta, hogy neki nem, kell, most eljutott, hogy de, ez jogos elvárás, hogyha a hasznát élvezi, akkor az aminimum, hogy besegít..

Így most mar az esküvőt is bizonytalannak érzi.. Mindezt 2 hőnappal előtte..



Szerintem ettől függetlenül is nagyon korai lenne ez a házasság, de ez egy saját vélemény csak..

2014. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!