Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Járt már valaki így? Mit tett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki így? Mit tett?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a ruhaszalonba próbára, hogy rám igazítsák a kiválasztott ruhát és olyannal szembesültem amit soha nem gondoltam volna. Tavaly nyáron foglaltam le a ruhámat és akkor a háta cipzáros volt, melyen végig gombok voltak. Ezzel szemben tegnap a ruha már fűzős volt, mert egy menyasszony kedvéért átalakították mert különben nem fért volna bele a ruhába. Teljesen csalódott vagyok mert nem szeretem a fűzős ruhákat, viszont így az egész olyan fura lett hátul, mert a hozzá való bolerón (a ruhára patenttal rögzíthető) meghagyták a gomb díszítést. Szerintük nem lehet visszaalakítani a ruhát. Ti mit tennétek a helyembe? Beletörődnétek?

2014. jún. 4. 08:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Néznék másik ruhát.
2014. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy a ruha tökéletes legyen, jól érezd magad benne. Próbálj a szalonban másikat találni, vagy visszakérni a pénzt és máshonnan bérelni.
2014. jún. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Válasz másik ruhát. Egyáltalán minek kell egy évre előre lefoglalni persze hogy nem ugyan olyan mint elsőre.
2014. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza próbáld fel még egyszer, ha akkor sem tetszik, akkor válassz másik ruhát. Nem lesz jó, ha eleve nem érzed benne jól magad.
2014. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. A legnagyobb problémám, hogy az esküvőm a jövő héten lesz. Azért foglaltam le már tavaly nyáron, mert akkor kedvezményesen le lehetett foglalni a ruhát minden kiegészítővel a ruha eredeti bérlési árának feléért. Nem gondoltam, hogy ekkora változtatást hajtanak végre rajta, mert mikor tavaly próbáltam, akkor direkt mondták, hogy ezt csak vékony lányok tudják felvenni, mert viszonylag kicsi a mérete. Rám majdnem pont jó volt és ezért fogytam egy kicsit, hogy teljesen jó legyen.
2014. jún. 4. 08:38
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik így, akkor választanék másik ruhát. Végül is én nem ezt a ruhát választottam, és nem szóltak róla, hogy ennyire átalakították, szóval az üzletnek is el kell fogadnia, ha így döntesz.
2014. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is rossz ötlet volt egy évvel előbb lefoglalni.

Ha nagyon nem tetszik, akkor kérd vissza a pénzt, nézz másik ruhát.

2014. jún. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

kedves az üzlet, hogy nem is szól...

választanék másik ruhàt. A pénzem legvégső esetekben kérném vissza, mert nem egy héttel a nagy nap előtt nem sokra mennék vele.

2014. jún. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagy nap előtt egy héttel már nem fogják visszaadni a pénzt. De mondjuk ez elég gáz, hogy Te abban az állapotában foglaltad le és utána meg átalakították. Nem lehet megkérni Őket, hogy alakítsák vissza? mert nem erről volt szó. vagy ha nem adják vissza a pénzt, akkor válassz onnan egy másik ruhát.
2014. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia, megmondanád légyszi, hogy melyik volt ez? Esetleg megmutatnád a ruhát? Köszi. Egyébként mikor lefoglaltad a ruhát, íratnak alá valamit? Pl. a változtatásokkal kapcsolatban?
2014. jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!