Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Járt már valaki így? Mit tett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki így? Mit tett?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a ruhaszalonba próbára, hogy rám igazítsák a kiválasztott ruhát és olyannal szembesültem amit soha nem gondoltam volna. Tavaly nyáron foglaltam le a ruhámat és akkor a háta cipzáros volt, melyen végig gombok voltak. Ezzel szemben tegnap a ruha már fűzős volt, mert egy menyasszony kedvéért átalakították mert különben nem fért volna bele a ruhába. Teljesen csalódott vagyok mert nem szeretem a fűzős ruhákat, viszont így az egész olyan fura lett hátul, mert a hozzá való bolerón (a ruhára patenttal rögzíthető) meghagyták a gomb díszítést. Szerintük nem lehet visszaalakítani a ruhát. Ti mit tennétek a helyembe? Beletörődnétek?

2014. jún. 4. 08:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Vissza lehet alakitani, egy jo varrono barmit megcsinal. Csak valoszinu nem akarnak 1 hettel a nap elott ilyen nagy atalakitast csinalni, plusz a gombok sincsenek meg mar. Valasztanek masik ruhat, ha nem akarnak belemenni a visszaalakitasba, plusz meg korulneznek mashol talalnek-e olyat, amilyet szeretnek. Meg az is lehet, talalsz jobbat. A penzt vissza kell adjak, mivel te nem ezt a ruhat foglaltad le.
2014. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem törődnék bele. Keresnék másik ruhát, és visszakövetelném a pénzem, mert az üzlet cs.szett szólni, hogy hé, átalakítottuk, abban a hiszemben hagyva téged, hogy olyan lesz, mint amikor kiválasztottad. Én még a fogyasztóvédelmi blogoknak is megírnám a szalon "profizmusát", és új után néznék. Hidd el, vékony alkatra nem lehetetlen utolsó pillanatban ruhát találni, a szalonok meg csak örülnek, hogy vki hamar visz tőlük ruhát.
2014. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Biztos nem lesz egyszerű visszakérned a pénzedet, szóval ha akadékoskodnak, mesélj az internet hihetetlen erejéről, a menyasszonyok összetartásáról, arról a rengeteg fórumról, ami ilyen témákkal foglalkozik, és hogy milyen könnyű felkerülni a fekete listára. Nem zsarolásra akarlak buzdítani, csak tudd, hogy a te kezedben is nagy fegyver van, ha nem lehet békésen rendezni a dolgot.


Egyszer írta itt valaki, hogy úgy átverték a ruhával, hogy egy héttel előtte próbálta, akkor minden rendben volt, varrtak bele neki valami virágot vagy masnit is, és így tették el. Aztán az esküvője előtti napon elment érte, be volt csomagolva, elhozta, de nem próbálta fel. Nyilván esküvő előtti nap sok elfoglaltsága van az embernek, így csak a nagy nap reggelén vette fel, és nem is ugyanaz a ruha volt. Hasonlóan nézett ki, de sárgás volt a színe, megviselt az anyaga, az alja pedig olyan rövid volt, hogy kilógott a bokája, meg még egy csomó csúfság volt rajta, de a virág, amit rávarratott, az ott volt. Ez volt a szalon "bizonyítéka", hogy az ugyanaz a ruha volt, pedig nem. Szegény csajnak odalett a napja. :( Azt hiszem Ada szalon volt a neve.

2014. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Sikerült valamit intézni?
2014. jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Erre en is kivancsi lennek
2014. jún. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Sikerült, végül visszaalakítják nekem a ruhát, így egy tökéletes ruhában megyek férjez. Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2014. jún. 9. 10:01
 17/17 anonim ***** válasza:
gratulálok! :)
2014. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!