Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két hónappal az esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónappal az esküvő előtt elbizonytalanodtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Páromék túl sokat várnak el tőlem, azt akarják, hogy állatokat tartsak mivel a párom ebben nőtt fel. Úgy érzem hiba lenne az esküvő, nem tudnék így élni. Napi 12 óra munka plusz utazás mellett miért várnák el ezt tőlem? Mit tanácsoltok?
2014. jún. 6. 08:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
98%

lépj amig nem késő. az az igazi,akivel egy irányba haladtok,hasonló dolgokat akartok,hasonló az értékrend stb.


hidd el ha megléped megkönnyebbülsz. a házasság nem arról szól h az egyik alárendeli magát a másiknak-főleg a szülőknek-hanem h közösen,összefogva mennek előre,egymás érdekeit nézik és tudnak kompromisszumot kötni.

2014. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
59%
Ket honap az meg nem az eskuvo elott van. Eskuvo elott par nappal mindenki elbizonytalanodik, de te most csak megismered a parod egyik oldalat. Amugy meg lehet ezt ugy is oldani, hogy ideiglenesen vannak allatok, es fokozatosan probalod leepiteni ezt a dolgot. Csak elotte kategorikusan jelnetsed ki, meg a hazassag elott, hogy te nem igazan akarsz allatokat. Es ha teheted, akkor neked nem lesznek, de ha o akar veluk foglalkozni, akkor, mivel szereted - mert ugyebar szereted - akkor mehet a hazassag, es hagyod, hogy allatozzon, csak teged ne vonjon bele ebbe a dologba huzamosabb ideig.
2014. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%
Ez most derült ki 2 hónappal az esküvő előtt hogy ilyen a párod és családja? Mi ez hogy elvárják? Ha Te nem akarsz drágám akkor nem kell állatokat tartani :) Kicsit állj már a talpadra!! Szerintem így hiba volt esküvőt intézni, ha most engedsz akkor mindent meg fognak mondani mit hogy csinálhatsz!! Érted? Mondom így kár volt esküvőt szervezni! De az is lehet hogy nincs is gond, csak említettek valamit Te meg rögtön félreértetted és most beijedtél az esküvőtől! Nos?
2014. jún. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
85%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-apo..


Tegnap nem kaptál kielégítő válaszokat?

2014. jún. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
94%

nekem is volt olyan párom akibe nagyon szerelmes voltam de még azt is meg akarták szabni kinek h köszönjek-23 évesen jónapottal köszöntem egy rokonnak,lecsesztek h mi az h nem csókolom!- üljek otthon és várjam a párom, ő nem akart se házasságot,se gyereket én igen stb.


nehéz volt de léptem és igenis kivártam az igazit. most egy csodás házasságban élek ahol mi ketten vagyunk egy zárt kör,bent a gyerekekkel és mindenkinek a család az első és a párja,mindenben közösen döntünk,egyenrangúak vagyunk,kb 85%-ban vagyunk egyformák

2014. jún. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
36%
De tudja itt mindenki, hogy miről van szó!
2014. jún. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%

Hát én így nem házasodnék, az biztos.

Látszik, hogy tényleg nem akarod ezt már.

Ha ilyen alapvető dologban nincs közös vélemény, lesznek még gondok...

Bár kérdés, hogy a párod mit akar, nem pedig a "párodÉK" (gondolom, a szülei...)

2014. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
11%
Úgy is törlik "KISASSZONYT" mindjárt!
2014. jún. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
51%
3-as vagyok! Elolvastam a tegnapi kérdésedet is ha Te írtad?! Odaköltözöl anyósékhoz és kivagy akadva hogy segíteni kell egy kicsit? És vizet nem tudsz az állatoknak adni? Szegénykém, úgy megsajnáltalak!!!! Akkor ne is z.bálj a húsból meg semmiből sem!!! Mit képzelsz???
2014. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Én szeretnék barátnőzni és elmenni ide-oda, nem pedig a tyúkokkal meg ilyesmikkel foglalkozni. Nem vagyok öregasszony.
2014. jún. 6. 08:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!