Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két hónappal az esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónappal az esküvő előtt elbizonytalanodtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Páromék túl sokat várnak el tőlem, azt akarják, hogy állatokat tartsak mivel a párom ebben nőtt fel. Úgy érzem hiba lenne az esküvő, nem tudnék így élni. Napi 12 óra munka plusz utazás mellett miért várnák el ezt tőlem? Mit tanácsoltok?
2014. jún. 6. 08:41
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
36%
előző vagyok )9-es annyira felmérgeltem magam! Tudod hány órát dolgoztam??? 18-20 órákat és itthon főztem még! Boltban voltam! Egy kicsit szedd már össze magad, odaköltözöl és el akarod játszani a királylányt?? Tudod mit a férjed helyében el sem vennélek! Ha akarod a házasságot tegyél ki magadért, járj egy kicsit a kedvükben! ha meg királylány vagy, szedd a cuccaidat és keress magadnak egy balekot...
2014. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
70%
De nem is vagy köteles ott lakni, hétvégén is találkozhatsz a barátnőkkel, ha odaköltöztél akkor illik segíteni! Ne halj már meg egy kis víz adásban, meg etetésben!
2014. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
65%
háborgó mártírőnagyságával ne foglalkozz. azért mert ő 18 óra munka után még a ház körül is sertepertélt,neked miért kéne? hagyd a csudába ezt a családot,nem feleséget akar a párod hanem ingyencselédet
2014. jún. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy akkor kellene állatokat tartanom, ha férjhez megyek.
2014. jún. 6. 09:06
 15/39 anonim ***** válasza:
41%

A kérdező kommentje:


25 éves vagyok. Miért nekem kellene nő létemre az állatokat gondoznom?

2014. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
28%

Itt a nők között a dologtalan, lusta, élősködők a népszerűek?


Vajon milyenek lehetnek ők maguk?

2014. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
37%
13-as, Ingyencselédet? mert a királylány ott lakik anyósánál és szeretnék ha segítene a ház körül!?? szerintem ha más megtudja csinálni hogy sok óra munka után még csinál otthon valamit akkor neki is sikerülhetne!! Komolyan ilyen emberek még léteznek?? Elég hülye gondolkodásotok van!!! Szerintem ezért van ennyi egyedülálló nő mert féltik a műkörmüket!
2014. jún. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
55%
állatokat tarthatnál a saját kertedben, de te anyósnál laksz, akkor hogy kellene tartanod ezt nem értem? ha saját házad van ott nem szólhat bele hogy mit csinálsz!!
2014. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
53%-os. Te nem vagy normális. Idegbeteg nőszemély!
2014. jún. 6. 09:18
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a pároddal már megbeszéltek, hogy Te nem így szeretnéd élni az életedet? Ő mit mond?
2014. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!