Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha sztriptízbáros legénybúcsút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sztriptízbáros legénybúcsút akar, nincs esküvő?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés inspirált: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__4..


Bár én NEM fújnám le az esküvőt (csak ha megcsalna, de azt úgy se), viszont nekem az nem férne bele, hogy az esküvőnk előtt más csajokat fogdosson, és még ki tudja... A haverjai pedig 100%, hogy ilyen legénybúcsút akarnak tartani.


2013. jún. 4. 18:31
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
4%

Téged meg ki a f@sz kérdezett?:)

Miért hagynám amúgy? Kifejezetten szórakoztat ez az idióta?:)

2013. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
58%
Magadat minosited!
2013. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
27%

"Közben megmutattam a válaszaidat B. Gordonnak és O. Viktornak (itt vacsorálunk közösen) és röhögnek"


Épp ennyi lehet a valóságtartalma a "regényednek" is:)

2013. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
17%

"Magadat minosited!"


Fenn tartom az előző kérdésemet miszerint téged meg ki a f@sz kérdezett?:)

2013. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
51%
65%- holnap suli, tényleg, menj aludni. Olvass többet. Egy mondatos pamflet, legyen ez a titok nyitja, ráadásul érettségi tétel.
2013. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
73%

"Kapaszkodj meg, én meglepetés táncosnőt rendeltem a férjem legénybúcsújára, a bulit tartó haver segítségével.

Mindig mondta, hogy kíváncsi ilyenre, engem annyira nem érdekel, hogy elmenjek vele egy sztriptíz bárba, úgyhogy ezért volt meglepi.

Örült neki, később fotókat is mutattak. A lánnyal beszéltem is előtte, mint megrendelő, hogy kb. milyen legyen a műsor. Teljesen normális volt, elmondta a repertoárt, lehetett választani, hogy a férjem ízlésvilágába mi fér bele és mi nem. "


Én is erre gondoltam egyébként pár oldallal arrébb. Vannak normális keretek között történő dolgok is.

Viszont nem egy olyan legénybúcsú is van, amikor a "kedves"barátok azért bérelnek fel táncoslányt, hogy elcsavarja utoljára a vőlegény fejét. Itt nem kicsit van baj a barátok fejével sem.

2013. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
73%

"viszont nekem az nem férne bele, hogy az esküvőnk előtt más csajokat fogdosson, és még ki tudja..."


kapaszkodj meg jól, ha a leendő férj olyan típus, akkor nem kell neki sztriptízes legénybúcsú ahhoz, hogy fogdosson, meg ki tudja mit csináljon. Ha ilyen típus, arra nem lesz megoldás az, hogy majd te nem engeded, meg azt mondod neki, hogy neked nem fér bele, hogy eljárjon, vagy ezt meg azt csináljon. Meg fogja ő találni a módját annak, hogy fogdosson, meg ki tudja még mit csináljon.


Ellenben, ha nem olyan, akkor semmi extra nem lesz a sztriptízes legénybúcsúban sem


És nem, nem kifogás, hogy de mi van, ha a haverok rábeszélik, meg addig spannolják, amíg bele nem megy valamibe, hogy ne tűnjön papucsnak. Akkor egy gyerekes nyomorékhoz mentél volna hozzá. Egy felnőtt férfi maga dönti el mit csinál és nem befolyásolja se 1, se 11 haver, ha valamit nem akar csinálni és ha vannak elvei, meg valami fontos neki, akkor nem fogja magát és a párját szembeköpni azért, mert egy-két haver, de milyen haver az, erőlködik. Bár szerintem egy felnőtt értelmes férfi nem ilyen haverokkal veszi körbe magát elve.


na mindegy.

2013. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!