Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha sztriptízbáros legénybúcsút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sztriptízbáros legénybúcsút akar, nincs esküvő?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés inspirált: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__4..


Bár én NEM fújnám le az esküvőt (csak ha megcsalna, de azt úgy se), viszont nekem az nem férne bele, hogy az esküvőnk előtt más csajokat fogdosson, és még ki tudja... A haverjai pedig 100%, hogy ilyen legénybúcsút akarnak tartani.


2013. jún. 4. 18:31
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
30%
Olyan álszent vagy.
2013. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Miért is?
2013. jún. 4. 18:34
 3/57 anonim ***** válasza:
92%

Lehet normális legénybúcsút is tartani, talán a párod mondja meg a haveroknak, milyenre vágyik.


Van sok más lehetőség:

- Bisztróban valami pasis vacsora, jó borokkal.

- Német kocsma klasszikus sörvacsorával, csülökkel, kolbászokkal, sok sörrel. :)

- Ha fellépőre is vágynak, van a táncoslányon kívül más megoldás is. Nemrég hallottam kolléganőmtől, hogy a tesója legénybúcsúján mentalista lépett fel, nagy élmény volt neki. :)

- Bérelhetnek Ferrarit tesztvezetésre, mehetnek (még) a Vidámparkba vadulni, ugorhatnak ejtőernyővel, szóval élménylehetőségekből is van sok.


Ez mind olyan program, ami jó buli, de belefér egy kapcsolatba is. A párodnak adott esetben ezt tisztázni kell a haverokkal, végül is az a cél, hogy az ő napja jól sikerüljön. :)

2013. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 tetris ***** válasza:
32%
Ha egy sztriptizes legénybúcsú miatt nem mennél hozzá, akkor jobb is, ha nem venne el.
2013. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
28%
Álszentség......
2013. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

1. Tanuljatok meg olvasni, NEM fújnám le az esküvőt, csak az inspiráló kérdés miatt írtam ki így a kérdést. :)

2. Én meg hányok az általánosító p*csfejektől. Igen, ELZAVARNÁM a vetkőzős fiút, mert ez nekem nem férne bele, hogy más férfi érjen hozzám. Az meg már más tészta, hogy az én barátnőim nem is rendeznének nekem meztelen pasis leánybúcsút. ;)

2013. jún. 4. 18:40
 7/57 A kérdező kommentje:
ma 18:36 Igen, én is ilyenekre gondoltam. Nem sajnálnám tőlük a bulit, de a haverjai olyanok, hogy mindenáron sztriptíz... :/ Attól félünk, hogy ha a vőlegényem mondaná is, hogy nem kell, ők akkor is beszerveznék...
2013. jún. 4. 18:41
 8/57 anonim ***** válasza:
23%

"Van sok más lehetőség:

- Bisztróban valami pasis vacsora, jó borokkal.

- Német kocsma klasszikus sörvacsorával, csülökkel, kolbászokkal, sok sörrel. :)

- Ha fellépőre is vágynak, van a táncoslányon kívül más megoldás is. Nemrég hallottam kolléganőmtől, hogy a tesója legénybúcsúján mentalista lépett fel, nagy élmény volt neki. :)

- Bérelhetnek Ferrarit tesztvezetésre, mehetnek (még) a Vidámparkba vadulni, ugorhatnak ejtőernyővel, szóval élménylehetőségekből is van sok."


[link]


"Az meg már más tészta, hogy az én barátnőim nem is rendeznének nekem meztelen pasis leánybúcsút. ;)"


Sz@r lehet ilyen barátnőkkel körülvéve:( Részvétem...

2013. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
78%

Párom olyat akar majd, hogy falu végi vízparton kibérelnének egy hétvégi házat és horgásznának, sütögetnének, ugrálnának a vízbe (nagy vízicsibék)és persze iszogatnának. 2 igazi barátja van és a bátyja. Szerintem ilyen a korrekt legénybúcsú.

Én amúgy a leánybúcsúmat is ilyesminek képzelném el, csak horgászat nélkül. :)

2013. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Ez a hétvégi házas is jó ötlet. :)
2013. jún. 4. 18:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!