Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha sztriptízbáros legénybúcsút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sztriptízbáros legénybúcsút akar, nincs esküvő?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés inspirált: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__4..


Bár én NEM fújnám le az esküvőt (csak ha megcsalna, de azt úgy se), viszont nekem az nem férne bele, hogy az esküvőnk előtt más csajokat fogdosson, és még ki tudja... A haverjai pedig 100%, hogy ilyen legénybúcsút akarnak tartani.


2013. jún. 4. 18:31
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
40%
Önbizalomhiányos vagy, ez egyértelmű, mert mitől félsz, hogy elszereti tőled a táncoslány esküvő előtt a leendő férjecskéd, vagy mi?! :)
2013. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
90%

Azért érdekes, hogy sokan ezen az oldalon a "normális lányok" után sírnak, akik "nem b*sszák át őket, mint a kakit a palánkon", aztán ha jön egy nő, aki nem akar chippendale-eket fogdosni, az egy álszent prűd némber.


Van azoknak eszük, akik ilyen blődségeket írtak be...?


A kérdésre válaszolva: a fele ember ilyen, a fele olyan. Van akinek ez belefér, van akinek meg nem, és ezért mindkét rész kölcsönösen erkölcstelennek illetve prűdnek tartja a másikat. Na?


Ja egyébként, kérdező, érdekel, hogy mit értesz megcsalás alatt? Azt írtad, akkor lefújnád. Ha mondjuk megfogja a táncosnő fenekét, vagy ha történik más is? Elméletben kérdezem.

2013. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
69%

Ki mit szólna ahhoz, ha a pasija elmenne a haverokkal egy sztriptízbárba, ahol félpucér nők durván erotikus táncot lejtenének a pasijának, beleértve egy jó adag tipitapit?


Gondolom nagy cirkusz lenne.

Miért mentség az, hogy ezt esküvő előtt teszi?

Attól, hogy ezt "legénybúcsúnak" hívjuk, máris normális dolog lesz?


Ha igénye van ilyen jellegű szórakozásra, akkor élje ki magát, és csak akkor akarjon házasodni, ha nem érzi a házasságot egy akkora igának, ami előtt muszáj táncoslányokkal felkészülni rá, hogy kibírja az unalmas éveket utána.

2013. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
64%

Engem pl zavarna ha nekem chippendale fiu lenne a leanybucsumon, valahogy nem szivesen fogdoznek egy idegen pasit, de az nem zavarna, ha a baratom sztriptizbarba menne, csak mutassa meg utana a noket:))

Ameddig nincs szex, se csok, addig nem idegesitem magam. Egy jo kis oltanc meg neki is jot tesz, en nem vagyok az a tancos-fajta.

2013. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
68%
Én nem fújnám le az esküvőt ilyesmi miatt, de csalódnék a barátom barátjaiban, ha ilyesmit szerveznének neki. De nem olyan típusok (egyikük már nősült, akkor nála borozgattak). Pont ezért lennék nagyon csalódott. Nem azzal van a bajom, hogy jaj, tuti megcsal, hanem az elvvel. Ha addig a hűség meg minden így meg úgy, akkor ne higgye azt senki, hogy az esküvő előtti x szombaton mindent szabad...
2013. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
37%
istenem mit hisztizel? Szegény had bulizzon egy jót az esküvő elött. Te miért nem mész valamerre? Ne irigyeld tőle.
2013. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
66%
Nekem sem férne bele,nem így képzelek el egy korrekt legénybúcsút,mint ahogy a leánybúcsút sem a chippandale fiúkhoz kötném.
2013. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
69%
Kérdezővel értek egyet, aki nem vágyik chippendales fiukra! Ez nem álszentség, hanem önérzet és komoly gondokodás. Ilyesmikkel egymást lehetne heccelni, aminek semmi értelme sincs. Egymást választották, tartsák tiszteletben egymás érzéseit és ne vessék el a sujkot. Még legény/lánybúcsú alkalmával sem!
2013. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
84%

Számomra undorító, a legény és a lánybúcsú is. Még pedig azért mert ez olyan mintha úgy fognák fel, hogy vége az életnek a házasság után. Ennél már csak az undorítóbb mikor erre hivatkozva idegen,k*rvákat és idegen pasikat fogdosnak. Ha erre vágyik, valaki minek kell meg házasodnia? Akkor ne házasodjon és annyi sztriptíz bárba mehet, amennyibe akar!!!!!

És ez nem prűdség, vagy naivság kérdése. Szerencsére a vőlegényem is így gondolja

2013. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
90%

Embere válogatja, kinek milyen buli jön be!

Hála mi a párommal eléggé egy hullámhosszon vagyunk ezen a téren.

Nem mindenki vágyik chippendale fiúkra, meg táncoslányokra.


A táncoslány dologban sem mindegy, hogy csak elmennek egy bárba, s megnézik, vagy a haverjai beszervezik a csajt, hogy elcsavarja vőlegény fejét.

Annyira egyén függő, hogy ki milyen, milyenek a barátai.


Személyes véleményem az, hogy nem attól lesz férfi egy férfi, hogy a legénybúcsún tejszínt nyalogat egy idegen nőről, vagy netán megcsalja azt, akit nemsokára elvesz.

2013. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!