Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha sztriptízbáros legénybúcsút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sztriptízbáros legénybúcsút akar, nincs esküvő?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés inspirált: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__4..


Bár én NEM fújnám le az esküvőt (csak ha megcsalna, de azt úgy se), viszont nekem az nem férne bele, hogy az esküvőnk előtt más csajokat fogdosson, és még ki tudja... A haverjai pedig 100%, hogy ilyen legénybúcsút akarnak tartani.


2013. jún. 4. 18:31
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
50%
Miért kellene vállanom magam egy anonim oldalon? Kicsit el vagy keveredve ebben a világban.
2013. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
25%

Miért? Te jobban tudod, hogy én kivagyok mint én saját magam?:)


Na látod az a könyv is épp annyira lehet hiteles (Márha tényleg papírra fostál valamit. Amit kétlek!) mint te magad vagy! Semennyire! Egy nagy nulla! Zéró!

2013. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
62%

SZívem, az hiteles, ha benyögsz itt egy nevet? Ha szerinted ez az identifikáció nyitja, akkor nagy bajok vannak veled.

Ha érdekel, hogy mit fosok tele mivel, az újabb aberrációra utal.

Feltettél egy kérdést. Válaszoltam. Erre a nevemet követeled. Ugyan már. Ugye te is érzed a fonákot.

2013. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
29%
Akkor egy másik kérdés. Aki rib@nckurvänak nevezi a sztriptíztáncosnőket (Te!) az a személy, hogyan tud elfogultság nélkül könyvet írni a prostituáltakról? Vagy mi ez a könyv? Egy a kurv@kat szidó fröcsögés?
2013. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
64%

Nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz ez a kérdés:D Egyre jobban szórakozok:)

Gyerünk 65%-os adjál neki!:D

2013. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
70%

Egy regényt írtam prostituáltakról. Elismétlem: egy regényt írtam prostituáltakról.

Mivel a legénybúcsúk gyakori járuléka bizonyos testi kontaktus (ismétlem, vannak kivételek), ezért mertem használni a riba.nc(ez talán egy kicsit erős volt), és a k.urva kifejezés (ez nem, hiszen sokan magukat is így definiálják.

Nem hívhatom őket b.érszámfejtők.önyvelőnek, mert nem azok.

Semmi bajom a k.urvákkal, sőt sokan nagyobb bölcsességgel és természetes intelligenciával rendelkeznek, mint az őket igénybe vevő szőröshátúak (ez az elnevezés is az egyik prosti ismerősömtől van).

Bajom a házasság ekképpeni alapozásával van, mint azt annyiszor leírtam.


A privát baráti körömhöz is tartozik egy foglalkozását tekintve k.urva. Vele csak boronzunk, mert a sörtől másnap zabarohama van, na, ő aztán elég szabatosan fogalmaz önmagáról és a kollegínáiról. Nagyon bírom, nyilván nem ezért.

2013. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
22%
67%-"Szórakozok", mi? hehhehe
2013. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
33%

Nem a parlamentben vagy! Nincs szükség terelésre a kérdésre válaszolj!

Mégegyszer hátha megérted!

Mennyire lehet egy író objektív amikor még az irománynak az alanyainak a megnevezésekor sem tud indulatmentesen nyilatkozni? Értsd: "rib@nckurvä" megnevezés!

Fenntartom azt, hogy mint a mondandód mint pedig a személyed egy VICC!


Jelentem közben megmutattam a nejemnek a kérdést! Röhög! Rajtad!:))

2013. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
58%
Kedves 65%-os, fekudj mar le aludni legyszives. Ha fele olyan intelligens lennel mint amilyennek kepzeled magad, mar 12 hozzaszolassal ezelott hagytad volna ezt az egeszet
2013. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
71%

Még mindig nem értem, amit írsz.

Tehát az szabotálja az én regényírói voltomat, mert r.ibancku.rvának hívtam a k.urvákat?

Erre valóban nem tudok mit mondani... Nyertél.:)))) Húúúúúú.

Közben megmutattam a válaszaidat B. Gordonnak és O. Viktornak (itt vacsorálunk közösen) és röhögnek. Együtt. Rajtad.

"Nejedet", remélem egyszer megtalálod, és boldogok lesztek.

2013. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!