Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha sztriptízbáros legénybúcsút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sztriptízbáros legénybúcsút akar, nincs esküvő?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés inspirált: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__4..


Bár én NEM fújnám le az esküvőt (csak ha megcsalna, de azt úgy se), viszont nekem az nem férne bele, hogy az esküvőnk előtt más csajokat fogdosson, és még ki tudja... A haverjai pedig 100%, hogy ilyen legénybúcsút akarnak tartani.


2013. jún. 4. 18:31
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
62%
Az én legénybúcsomón volt sztiptíztáncosnő a feleségem lánybúcsúján meg volt chippendale fiú. Na bumm:) Nem veszített senki sem az önérzetéből sem pedig a komoly gondolkodásából sem!:) Csak szimplán mindkét társaság jól érezte magát!
2013. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
53%

Kapaszkodj meg, én meglepetés táncosnőt rendeltem a férjem legénybúcsújára, a bulit tartó haver segítségével.

Mindig mondta, hogy kíváncsi ilyenre, engem annyira nem érdekel, hogy elmenjek vele egy sztriptíz bárba, úgyhogy ezért volt meglepi.

Örült neki, később fotókat is mutattak. A lánnyal beszéltem is előtte, mint megrendelő, hogy kb. milyen legyen a műsor. Teljesen normális volt, elmondta a repertoárt, lehetett választani, hogy a férjem ízlésvilágába mi fér bele és mi nem.


Engem nem zavart, örültem, hogy örült neki. Senki nem dugott meg senkit, megvolt a műsor, aztán távozott a lány, ennyi.

2013. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
80%

De ki megy hozzá, ilyen szőröshátú vadparaszt al bundyhoz, akinek ez élete kalandja, ha az esküvő előtt egy rib.anck.urva szopkodja, vagy egyáltalán valaha is felmerül benne igény ilyesmire???

Nyilván az, aki a barátnőjével sz.pkodja a chipandales fiút a törcsi mögött, a leánybúcsún...

Ahogy József Attila írta: rög a röghöz.

És igen jó nő vagyok, a férjem pedig baromira jó pasi. Jé.

2013. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
73%
Irtó közönséges, proli dolog, mindkét oldalról egy ilyen búcsú.
2013. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
25%
Látatlanban fogadnék, hogy jóval több, mint neked.
2013. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem az ellentmondást.

Ha azt írom, hogy az önmaga testét menedzselő üzletasszony ajakival és gégefőjével görbíti felfelé a vőlegény száját és másik végletét, melynek oka az axonok megnövekedett ingerfogalma, úgy jobban érted-e. Nem hiszem. Alkalmazkodtam a környezethez. Mimikri.

2013. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
58%

Azt amúgy mikor hallucináltad, hogy akár a sztriptíztáncősnőnek akár a chippendale fiúnak bármi köze van az orális sexhez?

Elárulnám neked, hogy ezek a műsorok nem erről szólnak! Bár nem hinném, hogy ez eljut a tudatodig!

2013. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
72%

Te melyik kő alatt éled az életed?

Törülköző- táncos fiú- lánybúcsú kapcsolatra azért keress rá.

És a másik oldalon nézz utána a legénybúcsú leírásoknak.

Egyébként a nyálcsorga, az meg olyan tini dolog nem? Normális gondolkodású EMBER baromira nem vágyik másik vonagló testre, ha szerelmes. Tudom, furcsa másik világ viszonylatai ezek, de megsúgom, ez az optimális.

2013. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a 25-ös stílusa témának megfelelő volt.


Piros pont a József Attiláért.

2013. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
30%
Mr. Merkur- nak meg üzenem: hogy egyszer mindenkinek fel kell nőnie. Egyszer talán megérti, bár necces.
2013. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!