Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha sztriptízbáros legénybúcsút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sztriptízbáros legénybúcsút akar, nincs esküvő?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés inspirált: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__4..


Bár én NEM fújnám le az esküvőt (csak ha megcsalna, de azt úgy se), viszont nekem az nem férne bele, hogy az esküvőnk előtt más csajokat fogdosson, és még ki tudja... A haverjai pedig 100%, hogy ilyen legénybúcsút akarnak tartani.


2013. jún. 4. 18:31
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
55%

Kiscsillag! Nekem nem kell rákeresni az ilyen dolgokra. Én nem a Google az egyetlen információ forrásom!

Van egy ismerősöm aki dolgozott chippendale fiúként. Soha senkivel munka közben még nem jutott orálig! Sőt a legtöbb esetben a gatya fent marad!

Megfordultam már nem egy olyan buliban ahol volt sztriptíztáncosnő. Soha nem volt olyan, hogy bármelyik vendéggel tovább ment volna a tipintapin kívül! Sőt normálisabb klubbokban a táncoslányokhoz hozzáérni sem szabad! Nem, hogy orálért, de még egy popsi simogatásért is úgy vágnának ki a kidobok, hogy a lábad nem érné a földet!

2013. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
70%

Nyuszóka, kapaszkodj, nekem is van ilyen ismerősöm, majdnem minden alkalommal ez lett a vége. Nem egyszer beharangozott cölöp esküvők lánybúcsú-buliján riszált, majd szoptatott.

Tudom, hogy mindez megrendít, de ez van.

Sőt, kurtákat is ismerek. Olyanokat is, akik minden pénteken riszálnak legénybúcsún, majd kiakadt szájszerkezettel pihengetnek szombaton.


Mindemellett nyilván vannak olyan esetek, amikor aktusra nem kerül sor, de én ilyen igényekkel teli házasságra nem tekintenék úgy, mint életem fundamentumára. Talán elképesztő, de hiszek a szerelemben. 20 éve.:)

2013. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
85%
Hat ez durva. Engem jol ismernek a barataim, nem jutna eszukbe hivni tancoslanyt, En magam sem orulnek neki, sot, hazakuldenem tanc nelkul. Ugyanugy elvarnam a paromtol is hogy ilyen ne legyen, sot, nem vennek el olyan lanyt aki nagyon vevo lenne ezekre a dolgokra. Liberallatok le lehet minuszolni, de (egyenlore meg) vannak normalis emberek.
2013. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
55%
Egy ilyen jó erkölcsű nőnek honnan vannak ilyen ismerősei akikkel ráadásul ilyen mélyrehatóan kitárgyalja a munkájukat?:))
2013. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
52%
Könyvet írtam róluk.
2013. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
85%
Itt már eleve az a hülyeség, hogy olyan legénybúcsú lesz, amilyet a haverok akarnak, nem pedig olyan, mint amilyet a vőlegény. Egyébként én nem mondtam volna le az esküvőt ilyesmi miatt, mondjuk kicsit meglepődtem volna, ha a páromnak pont egy táncoslány lett volna a legfőbb vágya a legénybúcsún, de azért ez még nem szakítóok.
2013. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
60%
Várnám a könyv címét kedves írónőnktől!:))
2013. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem az iróniád okát, de te biztosan.

Prostituáltak életéről, munkájáról írtam egy regényt.

Mivel nem gerillamarketinget folytatok, nem írom le a címét. Ugye ezt te sem gondoltad komolyan? Érdekes tanulmány lenne, ha éppen aktuális nejednek, barátnődnek megmutatnád a fenti diskurzusd, és fotóznád az arcát.

2013. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
39%

Milyen író az aki nem vállalja magát?:) Te lennél Anonymus?:)

Én Báthory András vagyok Budáról. Mutogasd a nejemnek!

2013. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
22%

65%- Nem, te nem Báthory András vagy, Budáról.

És nem, te mutasd meg a nejednek, gyakorihuszár. Hátha neki is lenne építő jellegű hozzászólása a témához.

2013. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!