Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem akar összejönni az esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar összejönni az esküvő?

Figyelt kérdés

Már ott tartok hogy lemondom az egészet :(

Nem szerettem volna sokat, csak egy egyszerű kéttanús polgári esküvőt.

A családommal nem vagyok jóban, nem fognak eljönni, barátaim nincsenek inkább csak haverjaim, de még így is macerás még tanút is választanom köztük...


A párom úgy döntött hogy az ő családjának ott KELL lennie.

Így kibéreltük a termet.

Ha már terem van, meghívottak vannak, kellene zene.

6500Ft, és fogalmam sincsen hogy hogyan legyen.

Szeretnék fényképet, de pénzünk nincsen fényképészre, és mindkét ember lemondta aki vállalta volna a fényképezést.

A gyűrűket még mindig nem vettük meg, bár én nem ragaszkodom hozzájuk...

A meghívókat nagy nehezen megszerkesztettem, anyósék kaptak is egyet, és itt kifújt.

A párom nem hajlandó begyűjteni a címeket, közölte hogy majd ír egy-egy sms-t a meghívottaknak!!


Az egész "szervezkedésben" annyit segített hogy kiválasztott három röhejesen különböző ritmusú és stílusú számot, amikor megszólaltam hogy nem illenek egymáshoz rögtön "bedurcizott" hogy legyen úgy ahogy én akarom.


Csak egy egyszerű polgári szertartás, és már beleuntam abba hogy a párom semmit nem tesz az ügy érdekében... már kedvem sincsen az egészhez.


Szerintetek ilyenkor mi a megoldás? Lemondjam az egészet?

Küldjem haza a rokonságot és legyen kéttanús?

Vagy csak menjek oda zene meg minden nélkül, írjam alá a papírokat és ne legyen még egy nyamvadt fényképem se róla amit az unokáknak megmutassak? :(


2013. jan. 29. 17:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Mondjátok le. Egyáltalán meghívtátok már őket? Gondolom nem. Akkor nincs is mit lemondani. Ha meg igen, akkor megmondod, hogy úgy alakult, hogy nem jöttök ki a pénzből, ráadásul az egészet a te nyakadba varrták, és sajnálod, de neked ez sok, marad az eredeti terv a két tanúval.


De biztos vagy benne, hogy te ehhez a pasashoz hozzá akarsz menni? Nem úgy tűnik, mintha sokat foglalkozna veled. Közli, hogy ő ezt és ezt akar, te meg oldd meg, ahogy akarod...

2013. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Sajnos ő ilyen :)

Munkamániás, és baromira nem érzelmes.

Emellett viszont jó ember.

Igazából most tényleg úgy érzem hogy nem szeretnék hozzámenni ezek után :(

Közölni viszont nem tudom hogyan lehetne vele anélkül, hogy személye elleni támadásnak vagy szakításnak venné.

Mert az aztán megy neki.


Egyelőre anyósékat hívtuk meg, a sógornőmet, és azért küldtem egy meghívót anyáméknak.

De ahogy anyósomat ismerem, már az esküvőre készül az egész rokonság..

2013. jan. 29. 17:40
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Te jó Isten, inkább ne legyen unokád ettől a vérvonaltól...
2013. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Hogy tudsz egy "baromira nem érzelmes" emberhez hozzámenni? Hiszen a leírtak alapján és ahogy fogalmazol róla ez csak rosszabb lesz az évek múltával. Szerintem gondold meg a házasságot, babát pedig nem kéne sürgetni ebbe a kapcsolatba.

Itt minden rád marad, és a párod irányítja az egészet. A házasság után csak még több melód lesz, egyre nagyobb kívánságokkal. Én nem vállalnám be, nem tűnik ez boldog szerelemnek.

2013. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Közölni viszont nem tudom hogyan lehetne vele anélkül, hogy személye elleni támadásnak vagy szakításnak venné."

Mondhatnád például azt, hogy túl rövid az idő, nem tudod megszervezni egyedül a dolgokat, ezért célszerű lenne egy kicsit kitolni az időpontot! Szerintem ezért nem sértődhet meg!

2013. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem mit kell ezen problémázni.

Ha neki tetszik az a zene, miért ne lehetne az? Te amúgy is kéttanúsat szerettél volna minden nélkül, ő nem, akkor miért ne dönthetné el csak ő a zenéket? Hadd legyen az, amit ő akar.

Neki kell megszervezni a felhajtást, ha csak ő akarja. Ha ő nem ér rá meghívókkal bajlódni, az sem gond. Akkor jó az sms is. Max. ő fog égni a rokonai előtt, hogy még meghívót sem küldött nekik.

Fényképek legyenek, de úgy is jó, ha majd valaki a rokonok közül ellő egy-két fotót. Nem kell, hogy végig kattintgasson, így ő is tudja élvezni a "műsort".

Bevonuláskor egy-két kép elég. Meg mikor pezsgőztök, aláírtok, a végén egy csoportkép, és ennyi. Egyszer az egyik vendég csinál majd képet, másszor egy másik, így mindenki rajta lesz a közös fotón.

2013. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
én törölném az egészet. megmodaám, h túl késő nincs idő így megszervezni, h ekkora az egyet em értés, a pároddal nem tudod megbeszélni, nincs gyűrű, se nomrális zene, se fotós, ellenben meghívottak...a semmire. szerintem ez nem szakítás. nekem az ilyen esküvő nem kéne. és nem azért, mert estleg csak kéttanús lenne belőle, hanem mert nem együtt tervezgetitek.
2013. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

Vegyetek egy bizsuboltban gyűrűket, egy-két ezerért.

Nem baj, ha nem illenek össze, ha különböző stílusúak, messziről úgysem látszik majd, a közönségnek meg meglesz így ez a látványelem.

Szerintem ne mondjátok le az esküvőt, ezt a pár dolgot, mint fotó, gyűrű nem nagy cucc elintézni. A zenéket meg hagyd rá, te úgysem akartad eredetileg, akkor meg nem mindegy, ne szólj bele.

2013. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17%
Ha pedig nem akarna veled elmenni gyűrűt választani, akkor vedd meg te neki is, magára vessen, így lehet, hogy olyan lesz, ami neki nem tetszik, vagy kicsit nagy rá. De hát, ez már az ő baja.
2013. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

76%

tényleg nem kötekedni akarok, de szerinted az, amit te felvázoltál tényleg az ideális esküvőszervezés? a zene sz.r, de ráhagyom, nem szólok bele, gyűrűt nem kaar választani, de ráhagyom és nőként veszekk magunknak, ami szembejön. hát, nem tudom. ha már a házasságkötésből is hiányzik a közös életre való készülődés öröme, akkor milyen lesz majd maga a házasság?

2013. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!