Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem akar összejönni az esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar összejönni az esküvő?

Figyelt kérdés

Már ott tartok hogy lemondom az egészet :(

Nem szerettem volna sokat, csak egy egyszerű kéttanús polgári esküvőt.

A családommal nem vagyok jóban, nem fognak eljönni, barátaim nincsenek inkább csak haverjaim, de még így is macerás még tanút is választanom köztük...


A párom úgy döntött hogy az ő családjának ott KELL lennie.

Így kibéreltük a termet.

Ha már terem van, meghívottak vannak, kellene zene.

6500Ft, és fogalmam sincsen hogy hogyan legyen.

Szeretnék fényképet, de pénzünk nincsen fényképészre, és mindkét ember lemondta aki vállalta volna a fényképezést.

A gyűrűket még mindig nem vettük meg, bár én nem ragaszkodom hozzájuk...

A meghívókat nagy nehezen megszerkesztettem, anyósék kaptak is egyet, és itt kifújt.

A párom nem hajlandó begyűjteni a címeket, közölte hogy majd ír egy-egy sms-t a meghívottaknak!!


Az egész "szervezkedésben" annyit segített hogy kiválasztott három röhejesen különböző ritmusú és stílusú számot, amikor megszólaltam hogy nem illenek egymáshoz rögtön "bedurcizott" hogy legyen úgy ahogy én akarom.


Csak egy egyszerű polgári szertartás, és már beleuntam abba hogy a párom semmit nem tesz az ügy érdekében... már kedvem sincsen az egészhez.


Szerintetek ilyenkor mi a megoldás? Lemondjam az egészet?

Küldjem haza a rokonságot és legyen kéttanús?

Vagy csak menjek oda zene meg minden nélkül, írjam alá a papírokat és ne legyen még egy nyamvadt fényképem se róla amit az unokáknak megmutassak? :(


2013. jan. 29. 17:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezüst gyűrűrt lehet kapni 5000 Ft egy párt!

Azzal jobban jártok mint a bizsuval!


Sok boldogságot

2013. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!