Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasodnátok olyan esetben ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodnátok olyan esetben ha tudnátok, hogy úgyis örökké csak a másodikok lehettek?

Figyelt kérdés

Volt egy nő a vőlegényem életében akit nagyon szeretett és nagyon megviselte hogy szakítottak, öngyilkos is akart lenni miatta.

Szóval ezen a nőn a mai napig nem tudja túltenni magát, mondta hogy soha nem is fogja és hogy senkit nem fog úgy szeretni mint amennyire őt szerette/szereti.


2013. ápr. 23. 16:46
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"ha úgysincs semmi esély arra, hogy összejöjjenek."


Ezt sosem tudhatod, még ha ezerszeresen be is biztositod magad. A sors a legjobb rendező és akkor lép amikor a legkevésbé számitasz rá:D

2013. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Páros lábbal rúgnám ki ilyent mondana.Milyen megalázó már,neked áradozik mennyire szerette..szereti..
2013. ápr. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
32 Miért lenne megalázó, ha valaki őszinte?:D
2013. ápr. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:

Nem!

Akit szeret az ember annak nem mond ilyet. Ezzel azt modta, hogy még mindig az exet szereti te meg csak vagy, hogy ne legyen egyedül.

Ez igenis megalázó. Nem az őszinteség a gond hanem az, hogy csak kihasznál téged miközben másra gondol...

2013. ápr. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

nekem is volt exem,akit annyira szetettem h amikor elhagyott,majdnem belehaltam. évekig tartott mig megemésztettem. volt olyan párom közben akinél majdnem lehorgonyoztam mert édes volt,helyes,imádott,jó fej volt a család is,minden happy és rózsaszin.. de valami hiányzott. aztán egy nap megláttam valakit és az az előtti idő-élet egy pillanat alatt köddé vált. ez a valaki azóta már a férjem


szóval: a pasid kishitű,azt gondolja,nem lesz olyan vagy még jobb mint aki volt. téged szeret,de nem te vagy az igazi. csak pótlék. bevállalhatod,hátha megszeret,hátha megnyugszik hátha megfogod stb. de igenis benne van a pakliban h egyszercsak megtalálja a nagy őt


ne alázd meg magad. keresd meg inkább a párod

2013. ápr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

egy barátnőm pont igy volt. szerette a pasit,összeházasodtak. gyönyörű,okos,sikeres gazdag nő. és mi lett belőle? a pasi folyamatosan hasonlitgatta őket és mindig a barátnőm került ki vesztesen. x ügyesebb volt x ezt megértette. x ilyet nem tett volna. x ezt is megtette értem. az utolsó csepp az volt amikor azt mondta: x sokkal jobb anya.


a barátnőm akkor adta be a válókeresetet. sosem tudott elég jó lenni. és mi lett? pasi egyedül csajozgat,ő meg talált egy férfit akinek ő a mindene 2 gyerekkel is


te se add fel

2013. ápr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem. Sex közben is azon agyalnék, hogy vajon nem e az exre gondol...
2013. ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Az őszinte véleményem az, hogy itt nem azzal van a gond, hogy mást nem tud annyira szeretni mint őt szerette, hanem az, hogy téged nem...

Nincs ilyen, hogy "soha többé nem tudna úgy szeretni mást" ezt mégis honnan tudja?

Honnan tudja, hogy nem lesz 5 év múlva valaki akit 100x jobban szeret?

Nem akarlak megbántani - így ismeretlenként sem- de szerintem itt azzal van a gond, hogy Téged nem szeret annyira.

Én remélem a legjobbakat, a kérdésre válaszolva pedig, azt mondanám, hogy nem tudnám elfogadni, nem mennék hozzá.

Amit könnyű így mondani, mert biztosan nagyon szereted, és az ember hogy ne menjen hozzá egy olyan emberhez akit nagyon szeret?

De ha elég erős lennék a te helyedben, akkor továbblépnék. Ez egészen biztos.


Minden jót!

2013. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!