Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasodnátok olyan esetben ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodnátok olyan esetben ha tudnátok, hogy úgyis örökké csak a másodikok lehettek?

Figyelt kérdés

Volt egy nő a vőlegényem életében akit nagyon szeretett és nagyon megviselte hogy szakítottak, öngyilkos is akart lenni miatta.

Szóval ezen a nőn a mai napig nem tudja túltenni magát, mondta hogy soha nem is fogja és hogy senkit nem fog úgy szeretni mint amennyire őt szerette/szereti.


2013. ápr. 23. 16:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2013. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
97%
nem
2013. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Bence_ ***** válasza:
98%

Nem.

Egyáltalán miért jártok?

Mindenkin túl lehet lépni.

2013. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 SzilKa ***** válasza:
97%
Nem...
2013. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
98%
Én biztosan nem.Szerintem ha még nem kötődsz hozzá erősen érzelmileg akkor lépj tovább és keress magadnak egy olyan férfit aki csak téged fog szeretni.Ha nem akarod elhagyni,mert nagyon szereted és kötődsz hozzá érzelmileg akkor próbáljátok megbeszélni,de szerintem ennek a rendezésére nincs esély.Ez az ember nem szerelmes beléd,akkor minek vagy vele?
2013. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
97%
Ki van zárva. Meg az ljegyzesig se jutnánk el.
2013. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan vagyunk így. Viszont az ember ezt vagy magában tartja, vagy ne várja el a másiktól, jelen estben tőled, hogy szeresse. Nem neked kellett volna ezt elmondania, hanem egy pszichológusnak. Ezzel ő mindent elrontott nálad. Nem fog boldoggá tenni.
2013. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
98%
Vegye el azt a nőt, menjen őhozzà, majd szül neki az a nő, míg én talàlok egy FÉRFIT, aki ENGEM akar. Ismerős a szitu, végigjàrtam, sokat sérültem, a mostani férjem csak az enyém!!
2013. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Annak a nőnek már férje van + gyereke, nyilván nem tudja őt elvenni.
2013. ápr. 23. 16:59
 10/38 anonim ***** válasza:
97%
Az a nő simán elvalhat, sot, anélkül is lehet szerető. Nem lennék a második......
2013. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!