Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasodnátok olyan esetben ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodnátok olyan esetben ha tudnátok, hogy úgyis örökké csak a másodikok lehettek?

Figyelt kérdés

Volt egy nő a vőlegényem életében akit nagyon szeretett és nagyon megviselte hogy szakítottak, öngyilkos is akart lenni miatta.

Szóval ezen a nőn a mai napig nem tudja túltenni magát, mondta hogy soha nem is fogja és hogy senkit nem fog úgy szeretni mint amennyire őt szerette/szereti.


2013. ápr. 23. 16:46
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
47%
Akkor két szék közül a pad alà! Sajnàlom, hogy ezt kell àtélned. Nekem nem menne ez többé, nekem nagyon fàjt, hogy az akit szerettem, màst szeretett (a hàjas ex...-jàt). Most màr boldog hâzas vagyok, de ez bennem nagy tüskét hagyott.
2013. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Nem is tartják a kapcsolatot, 5 éve nem beszélnek. a nő Svájcban lakik mi meg Magyarországon, szóval nem úgy értettem a kérdést, nyilván semmi esély sem arra hogy megcsaljon sem hogy visszamenjen hozzá.

Csak a tudat miatt kérdeztem, hogy ha tudnátok a fent leírtakat akkor mit tennétek.

Szóval légyszi ne kombináljatok bele megcsalásokat meg ilyesmi. :)

2013. ápr. 23. 17:14
 13/38 A kérdező kommentje:
#11, és neked mennyi ideig tartott amíg túltetted magad a dolgokon?
2013. ápr. 23. 17:15
 14/38 A kérdező kommentje:
Én nem akarok semmit megerősíteni csak leírtam hogy mi a helyzet és kérdem hogy ne kombináljon bele senki semmilyen megcsalást.
2013. ápr. 23. 17:23
 15/38 anonim ***** válasza:
93%

Biztos, hogy nem. Nem is érte, hogy te miért gondolkozol ezen. Már az is durva, hogy még mindig együtt vagy vele, nemhogy a házasság..


Te nem érzed magad porig alázva így? "senkit nem fog úgy szeretni mint amennyire őt szerette/szereti."

Én nem szívesen hallanék ilyet senkitől, főleg a barátomtól.

2013. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Elvárnám, hogy legalább megpróbálja túltenni magát a dolgon.


Én is hasonló helyzetben vagyok, ezt a kérdést én írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


A válaszok egyöntetűek, viszont azóta beszéltem vele többször a dologról, és azt hiszem, kezdi megérteni, hogy mi a gond. Kevés idő telt még el, de azt hiszem, elindult azon az úton, hogy feldolgozza a régi szerelmét és engem helyezzen az első helyre.


Próbáld meg elérni, hogy ő túllépjen a nőn, és te legyél az első. Mert amíg csak második vagy, addig túl sok értelme nincs a házasságnak. Tényleg bármi történhet. Nemrég voltam egy olyan pár esküvőjén, akik között tiniszerelem volt, aztán szétváltak. Megházasodtak, gyerekeik lettek. Az egyik fél megözvegyült. A másik elvált. Végül egymásra találtak... az életben semmi nem biztos. Törekedni kell a legjobb lehetőségekre. Esetedben az első helyre.

2013. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem az a baj, hogy azt a nőt mennyire szereti, hanem az, hogy Téged nem szeret eléggé. Előbb vagy utóbb beleszeretünk valaki másba, aki elfelejteti velünk az előzőt, Te nem ez a valaki vagy a vőlegényed életében, lesz majd neki valaki, aki nem csak a második lesz, aki mellett majd nem fog gondolni, arra az előző nőre és főleg nem fogja a másik arcába mondani, hogy soha nem fogja Őt annyira szeretni, mint az előzőt, de ez nem Te vagy. Sajnálom.
2013. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
95%
Mivel a másik már családos, nem elérhető, akkor én mi vagyok a férfinek? Pótlék? Köszönöm, nem kérek belőle.
2013. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
93%
Te jó ég, dehogy! Isten ments! Még az eljegyzésig se jutottam volna el vele! Ezt én nem is értem. Ennek mi értelme? Még az olyan szerelem nélküli kapcsolatot is megértem, mikor már mindkét fél lemondott erről az érzésről. De így, hogy az egyik szívét valaki más foglalja el, így semmiképp!
2013. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 zabmester ***** válasza:
93%
Nem hogy a házasságon nem gondolkodnék, de nem is lennék együtt ilyen pasival. Nekem nem kéne olyan, akinek van az életében egy olyan személy, aki ha egyet csettintene, visszamenne hozzá. Még akkor sem, ha ez a csettintés sosem történik meg. Nem az a fontos, hogy megteszi-e, hanem az, hogy valószínűleg megtenné.
2013. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!