Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasodnátok egy papír kedvéért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodnátok egy papír kedvéért?

Figyelt kérdés
Hozzàmennètek valakihez ùgy , hogy csak egy papìr kell es tudod , hogy kèt èv mùlva elvàlnatok? Egy orszàg allampolgàrsàgànak a megszerzèsèhez hozzà kène mennem a "pàromhoz". Akihez valòjàban nem szeretèk,mert nem èrzem azt , hogy ö az igazi szàmomra.De neki az a vèlemènye, hogy most nincsen olyan helyzet,hogy romantikàzzunk ès lànykèrèst tartsunk.A csalàdja mèg azt sem tudja, hogy mi együtt vagyunk. O titokban akar elvenni "utcai" ruhàban.Csak azèrt , hogy vègre tudjak dolgozni menni. A romantika teljesen megölve mèg a kezemet sem akarja megkèrni es gyürü sem lenne. Csak a papìr. De nem tudom mi legyen . Rèszban igazat adok neki, masszor pedig èn is nö vagyok es vagyom egy normalis eljegyzèsre , hàzassagra. De azzal is tisztàban vagyok , hogy egy vàlàs nem a vilàg. Nem leszek attol megbèlyegezve,mert egyszer elvàltam. De nem ìgy kèpzeltem el . Ti mit tennètek a helyemben? Ha nem megyek hozzà, itt sem maradhatok!
2009. ápr. 1. 16:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Olyanról már hallottam, hogy az egyébként teljes összhangban lévő pár azért házasodott össze (két tanuval, ebédidőben), mert csak így tudták a szocpollal megvenni álmaik otthonát. De ott előbb-utóbb úgyis lett volna házasság.

Az biztos, hogy én nyugodt, tiszta szívvel nem tudnék úgy hozzámenni senkihez, hogy tudom, hogy nem ő az igazi, nem vele képzelem el az életem hátralévő éveit. Így, érdekből én nem házasodnék.

2009. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
47%
Egy papír kedvéért nem. Tudom lehet Neked ez így rossz leírva de gondolj bele mi van ha később rád talál az igazi szerelem. Évekkel ezelőtt én is menekültem volna más országba.. aztán a sors nem úgy hozta nem értettem miért?? aztán jött a szerelem, esküvő és most van egy tíz honapos Kislányunk:))
2009. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%

szerintem ne tedd!!!!!!!!!!

Ha megteszed és találkozol az igazival 2év alatt mit fogsz csinálni?

2009. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ez érdekből történne (állampolgárság megszerzése), nem is várhatsz a dologtól romantikát. De ha mindenképpen szükséges, akkor miért ne tehetnéd meg? Komolytalan volna a lánykérés is, mert nem volna őszinte, szívből jövő. Kár ezen nyavajogni, hiszen azt írod: "itt sem maradhatok".


Két év múlva, ha addig nem szerettetek egymásba:), elváltok. És akkor keresgélhetsz olyan társat magadnak, akivel szerelemből házasodhatsz, annak minden romantikus kellékével együtt!

2009. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Azt írod ha nem házasodtok össze ne maradhatsz ott. Ezek szerint valahol külföldön vagy. Azt gondold végig te mit akarsz kint maradni és dolgozni ott élni. Vagy csak azért kéne dolgozni menj mert a párod ezt akarja?


azt is írod nem ő az igazi. Akkor? Mi ért többet?


De amit azért érdemes tudnom a történethez: anno még 1989 elött Erdélyből jöttek át úgy magyarok, hogy ittani állmapolgárokkal kötötek házasságot az állampolgárság végett. Aztán egy év névleg együtt élés után külön váltak útjaik és mnidneki ment a maga útjára. Nekem van ismerősöm aki így kerütl Magyaroszuágra ős is a férje is csak így jöhetett át a határon. Ez már több mint 25 éve és nem bánták meg. Neked is ilyen indokaid lennének a házasságra?

S milyen az,hogy a párod szülei ,családjának fogalma sincs róla,hogy együtt vagytok?

Én nem tenném, egyetlen állampolgárság sem lehet olyan fontos, hogy ezt így megtegyem. Ha még is belemész kössetek házassági szerződést!!!!!!!

2009. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
A válástól a mai világban nem leszel megbélyegezve, de a tisztességtelenségtől annál inkább. Tisztában vagy vele, hogy amire készültök bűncselekmény? Nem tudom, hogy melyik országról van szó, de a legtöbb ország ezért börtönbüntetést is kiszab, ha kiderül, hogy ti csak papíron vagytok házasok. Márpedig ez ki is szokott derülni, ha nem éltek együtt. A tanácsom egyértelmű: ne csapd be magad, azt a másik embert és egy ország kormányát. Szerintem önző dolog, amire készülsz és morálisan is elítélendő.
2009. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Én papír miatt hozzámennék valakihez, ez nem a világ vége, de ha jobb életet tudsz magadnak (későbbi gyerekeidnek) biztosítani ezáltal, és nem kell magad teljes mértékben eladni a bankoknak akkor mindenképp dönts így. Sokan írják neked, hogy ne, de ők még biztos fiatalok és nem tudják mennyi vesződséggel jár egy lakás vagy akár csak egy autó megszerzése, hogy 20-30 éveken át a fizetésed felét oda kell adnod egy kis lyukért amiben laksz. 2 év hamar letelik, és ha esetleg valaki szerelmes lesz beléd, tuti megérti a helyzetet.
2009. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
17:47-nek: nem kötözködöm, de nem jár ezért börtönbüntetés. De a kormány becsaphat minket? De mi őket nem?
2009. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
YES! YES! YES!!!
2009. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
engem erkölcsileg egyáltalán nem gátolna a dolog, és én nem is vagyok különösebben "jaj várok a nagy ő-re és majd szép esküvőnk lesz" típus sem. viszont azért nem mennék hozzá, mert ha esetleg szakításra kerülne a sor, és ahogy elnézem a te helyzetedet, vagy csak most jöttetek össze, vagy nem vagytok túl jóba, akkor nehogy véletlenül kibas*zon velem a csóka. mert ha valami miatt nagyon rosszba lennétek hirtelen, akkor ezzel erősen sakkban tudna tartani
2009. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!