Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasodnátok egy papír kedvéért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodnátok egy papír kedvéért?

Figyelt kérdés
Hozzàmennètek valakihez ùgy , hogy csak egy papìr kell es tudod , hogy kèt èv mùlva elvàlnatok? Egy orszàg allampolgàrsàgànak a megszerzèsèhez hozzà kène mennem a "pàromhoz". Akihez valòjàban nem szeretèk,mert nem èrzem azt , hogy ö az igazi szàmomra.De neki az a vèlemènye, hogy most nincsen olyan helyzet,hogy romantikàzzunk ès lànykèrèst tartsunk.A csalàdja mèg azt sem tudja, hogy mi együtt vagyunk. O titokban akar elvenni "utcai" ruhàban.Csak azèrt , hogy vègre tudjak dolgozni menni. A romantika teljesen megölve mèg a kezemet sem akarja megkèrni es gyürü sem lenne. Csak a papìr. De nem tudom mi legyen . Rèszban igazat adok neki, masszor pedig èn is nö vagyok es vagyom egy normalis eljegyzèsre , hàzassagra. De azzal is tisztàban vagyok , hogy egy vàlàs nem a vilàg. Nem leszek attol megbèlyegezve,mert egyszer elvàltam. De nem ìgy kèpzeltem el . Ti mit tennètek a helyemben? Ha nem megyek hozzà, itt sem maradhatok!
2009. ápr. 1. 16:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
attol fugg. En 2 evig voltam egyutt amerikai parommal es majd meghaltam volna azert, hogy csak azert elvegyen, hogy megkapjam a zold kartyat, amugy en sem akartam volna hazasodni, de hat nem tette, mert neki errol mas volt a velemenye. Szoval, ha te pl. szeretnel nagyon abban asz orszagban lenni, akkor en megtennem, mert utana raerek romantikazni, a munka is fontos es az almok.
2009. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%
18:18: de igen, a legtöbb országban ezért börtön jár. Az USA-ban pl. simán évekre lecsuknak ilyenért és forint milliókat kell fizetni bírságként mellette. Már volt erre több példa is. Az utolsó személy, aki írt itt az amerikai zöldkártyáról biztos, hogy tud erről. Még hogy csak az álmok meg a munka a fontos. Szép világban élünk, mondhatom. Köszi a lepontozást!! Jöhet a többi is az igazság jogos kimondásáért. Ez nem változtat a tényen, hogy amit teszel, az szemétség, mert olyanért kapsz zöldkártyát vagy letelepedési engedélyt, ami téged nem illetne meg.
2009. ápr. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%
Azért az is elég durva, hogy a kedves kérdező azokat pontozza fel, akik az morálisan elítélendő viselkedést támogatják. Fáj az igazság? Te kérdezted a véleményünket.
2009. ápr. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%

Persze! Gondolkodás nélkül. Ha ez az útja, hogy jogilag megfelelő legyen a helyzeted, akkor ezt kell tenni. Ez valójában nem Házasság, csak egy hivatalos ügylet, és kész. Majd ha igazán házasodni akarsz templomba mégy.

Ha neked is csak egy hivatali dolog, akkor ne problémázz ezen. Senkit nem érdekel, hogy elvált vagy vagy hajadon, nem is kell tudják! Elég baj, hogy ilyen kerülőkre kényszerítenek, de ez nem a te hibád, hanem az államé. Tőle ez egy segítőkész gesztus, hogy elvesz.

Ha később mindketten úgy érzitek, hogy összeházasodnátok, majd akkor tartatok igazi esküvőt.ERRE nem kell esküvőként tekintenes, csak egy kis segítség, hogy továbbléphess. Köszönd meg, fogadd el.

Nem muszáj elválni, és válás után újra össze lehet házasodni. Eljön még az igazi esküvő is, lehet, hogy éppp ez a lépés visz közelebb hozzá. Azért magatoknak tarts egy kis ünnepet, mondd meg, ha nem is esküvő, azér elmehettek vasorázni a nagy izgalomra.Ne problémázz ezen, ezzel semmiben nem zavarod a najdai igazi esküvődet!

Győzike hanyadszor is veszi el Bea asszonyt?

2009. ápr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért légy körültekintő, nehogy valami adósságát vagy ilyesmit magadra vállalj. Kössetek szerződést. Az se lenne ferr, ha esetleg vmi történne, és örökölnétek egymás után. eZÉrt kell egy házassági szerződés is, ha van vmi vagyon, vagy adósság.
2009. ápr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem!
2009. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok ! Naygon koszonom a valaszokat! Pro es kontra is vannak benne beggondolando dolgok . Nem en pontoztam le senkit sem !!! Most leptem be es en magam sem ertettem, szerintem "ti" pontozgatjatok egymast en mindenkinek hasznosnak iteltem a valaszat, hisz a velemenyeteket kertem , nem azt , hogy "bologassatok", hogy ja ja . Tehat aki mast irt is hasznos !

Megirom hogyan dontottem, de valoban kesobb lenne nagyobb eskuvo es en akarok dolgpozni!

2009. ápr. 2. 08:48
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj de szerintem legyél sokkal gyakrolatiasabb. amugy is hozzámennél? akkor mindenképpen, de ha nem, akkor is menj hozzá: légy gyakorlatiasabb
2009. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Megyegyszer sziasztok ! Tegnap nagyon siettem,nem tudtam megfelelo valaszt adni, bar lehet, hogy ezt mar senki sem olvassa el.Valoban a tengerentulrol lenne szo es a "jobb elet" vezerel. Meg nem hazasodnek vele onszantambol,igaz tobb , mint egy eve vagyok vele.Meg korainak tartom.Most el sem tudom kepzelni, hoyg neki szuljek gyereket. Nem vagyok szerelmes es azt hiszem o sem az. De mar nem birom, hogy itthon ulok es nincsen semmi.A papirjaimat visszautasitjak, bezzeg ha elvenne, mar azonnal lenne is munkam! Otthon van egy kis tartozasom es azt igy par honap alatt kitudnam fizetni.Otthon majd egy evnyi "tiszta" fizetesem menne ra.Szerintem van kulonbseg !

Milyen egy hazassagi szerzodes ? Bar lehet , hogy ezt kulon kerdesben kene feltenni. :)

Ha hozzamennek nem tudnak meg a szuleim es ket evig hazudni sem szeretnek.Tehat ez onmagaban sem helyes,de ha igy meg nekik is tudok segiteni,nem biztos, hogy akkora gonoszsagot tennek.Nem olyan jellegu bunt akarok elkovetni ,aminek artanek masoknak ,sot.Az egyik valaszolo irta , hogy ki tudna velem ba**ni.Megis hogyan ? Ha bejelenti, hogy erdekhazassag? Szerintem azzal o is bukna, hisz ket ember kell hozza... Egy hazassagi szerzodessel pedig (amit ajanlottatok) a vagyoni problemakat ki lehetne kuszobolni. Mire gondoltal pontosan ?

Megegyszer koszonom mindenki valaszat. Szep hetveget ! :)

2009. ápr. 3. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!