Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasodnátok olyan esetben ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodnátok olyan esetben ha tudnátok, hogy úgyis örökké csak a másodikok lehettek?

Figyelt kérdés

Volt egy nő a vőlegényem életében akit nagyon szeretett és nagyon megviselte hogy szakítottak, öngyilkos is akart lenni miatta.

Szóval ezen a nőn a mai napig nem tudja túltenni magát, mondta hogy soha nem is fogja és hogy senkit nem fog úgy szeretni mint amennyire őt szerette/szereti.


2013. ápr. 23. 16:46
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
94%
szóval megmondta ezt igy neked? én nem mennék hozzá. mert jöhet-és jönni is fog-az életébe egy olyan nő,aki majd űbereli az exét,te meg hoppon maradsz.hidd el neked is van egy igazid a világon,de nem ő az
2013. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ez meg a másik, amit a 23-as írt. Lehet, hogy már soha nem találkoznak többet az exével, de lehet, hogy mégis jön valaki, aki felülmúlja, de az nem te leszel. Attól, hogy eddig nem jött még olyan nő a párod életében (téged is beleértve), akit úgy, vagy jobban tudna szeretni, mint az exbarátnőt, még jöhet!
2013. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
93%
ha ezt így kimondta volna,hogy soha se fog senkit úgy szeretni stb... akkor tuti nem
2013. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 Bence_ ***** válasza:

Evvel az a gond, hogy így a lelke sincs rendbe.

Ilyen emberrel később is csak a zűr lesz, hiszen nincs készen a ti kapcsolatotokra.

2013. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Biztos nem .
2013. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Nem, abszolút nem.
2013. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Ezt a történetet én úgy tudom, hogy a férfi él kint a csacsival, a nő, akit a férfi szeret, Magyarországon:)
2013. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Te vagy az ugródeszka! Melletted szépen túlteszi magát a nőn,aztán mikor ez megtörtént,tovább fog lépni és újra szerelmes lesz. De nem beléd! Tényleg kell neked ez a szerep?
2013. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

dehogyis. ez olyan megalázó. nem szeretnék pótlék lenni. ha már valakivel házasságra vetemedek, az azért legyen, mert együtt tervezzük leélni az életünket, és egyikünk fejében sem motoszkál egy 3. személy.

sőt, tiszta szívemből szeretni sem tudnék egy ilyen embert, mert úgy kondicionáltam anno az agyamat, hogy csak azt legyek képes szeretni, aki viszontszeret.

2013. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretem a párom, akkor talán el tudnám viselni, főleg akkor, ha úgysincs semmi esély arra, hogy összejöjjenek.
2013. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!